آخرین اخبار : 

رستگار رحمانی رتبه برتر کنکور تجربی زبان و هنر راز موفقیتش را فاش کرد

رستگار رحمانی رتبه برتر کنکور

رستگار رحمانی رتبه برتر کنکور تجربی زبان و هنر راز موفقیتش را فاش کرد

رستگار رحمانی رتبه برتر کنکور

خیلی‌ها دوست دارند به قطاری که در حال حرکت است، سنگ بزنند و کسی دوست ندارد به قطار ایستاده در ایستگاه سنگ بزند. اگر ایمان دارید راهی که می‌روید رضایت خدا و خلق را به همراه دارد باید بدون فکر به حرف و گاهی حسادت‌های اطرافیان در آن مسیر حرکت کنید؛ این سنگ‌ها همیشه هست. نباید از ظاهر و قیافه کسی درباره اعمالش قضاوت کرد باید خوشحال شویم که کسی از ما جلوتر است اما نمی‌دانم چرا گاهی این مسائل نادیده گرفته می‌شود… مثال زنده این جملات جریان رتبه اول کنکور سراسری در رشته تجربی است.

مطلب پیشنهادی : پنچ راه برای رسیدن به پزشکی (کنکور آسان است )

نفر اول گروه تجربی

وقتی نتایج کنکور سراسری ۸۸ اعلام شد، شاید کمتر کسی فکر می‌کرد نفر اول گروه‌های تجربی و زبان‌های خارجی و چهل و چهارم رشته هنر؛ دیپلمه‌ای ریاضی باشد که به امید خدمت به مردم محروم منطقه خود می‌خواهد پزشک شود. رستگار رحمانی فرزند خانواده‌ای ۱۰ نفره است که پدرش کارگر ساختمان و مادرش خانه‌دار است.

رستگار رحمانی رتبه برتر کنکور

رتبه یک تجربی سال ۸۸، اهل محله بهداری از شهر مرزی جوانرود با جمعیتی بالغ بر ۵۰ هزار نفر است؛ از جایی که مهم‌ترین امکاناتش پارک تفریحی تجهیز نشده‌ای است که سینما، تئاتر، کافی شاپ، رستوران و… ندارد. نخبه جوان ما دوران متوسطه خود را در محله قرگه در دبیرستان معراج جوانرود سپری کرد و پس از آن در پیش‌دانشگاهی ادیب جوانرود واقع در محله هلانیه ادامه تحصیل داد.

او پس از پایان خدمت سربازی با چهار ماه فرصت مطالعه موفق شد با شرکت در کنکور سراسری سال ۱۳۸۸ رتبه اول کشوری را در دو گروه آزمایشی علوم تجربی و زبان‌های خارجی از آن خود کند. دلایل تحصیل و درد دل‌های این جوان کرمانشاهی که توانسته است خیل عظیم حریفان را در میدان رقابت کنار بزند و عنوان قهرمان ماراتن کنکور را با تحمل سختی‌ها و مشقات بسیاری به دست آورد؛ شنیدنی است… زمانی که داستان زندگی او را می‌شنوید، انگار که یک فیلم هندی دیده‌اید، به خصوص زمانی که می‌گوید: در یک انباری ۲ در ۳ متری درس می‌خواندم.

مطلب پیشنهادی : معرفی رشته دندانپزشکی ( وضعیت تحصیل ، بازار کار ، درآمد… )

شما که دیپلم ریاضی هستید چرا برای کنکور، رشته تجربی را انتخاب کردید؟

رستگار: رشته‌های مهندسی متقاضی زیادی دارند اما پس از فارغ‌التحصیلی بازارکار تضمین شده‌ای در انتظار این رشته‌ها نیست. من ترجیح می‌دادم که در رشته‌ای تحصیل کنم که پس از فارغ‌التحصیلی شغل تضمین شده‌ای داشته باشد.

حالا چه رشته‌ای و چه دانشگاهی را انتخاب کردید؟

رستگار: رشته پزشکی دانشگاه تهران، زیرا به امید خدمت به مردم محروم منطقه خود می‌خواهم پزشک شوم. شهر ما از خدمات تخصصی و پیشرفته پزشکی محروم است. بیشتر مردم برای کارهای تخصصی پزشکی باید به کرمانشاه بروند. می‌خواهم پزشکی که خواندم، برگردم و به مردم شهرم خدمت کنم.

رتبه یک بودن برایتان مهم بود؟ برای انتخاب این رشته که مهم نبود حتما اول باشید؟

رستگار: برای انتخاب رشته که نه، تفاوتی نمی‌کرد متنها باید رتبه زیر صد می‌گرفتم، اما دلیل اصلی من برای کسب این رتبه شادی پدر و مادرم بودند.

پس برای کسب رتبه درس می‌خواندید؟

رستگار: بله؛ من کسب رتبه تک‌رقمی (حداقل در سطح منطقه خودمان) را به عنوان هدف خودم قرار داده بودم و از آنجا که می‌دانستم کار سختی را پیش‌رو دارم با برنامه‌ریزی و بررسی نقاط ضعف و قوت خود برنامه مطالعاتی خود را ادامه دادم.

رستگار رحمانی رتبه برتر کنکور

رستگار رحمانی رتبه برتر کنکور

کسب رتبه برتر ویژگی خاصی می‌خواهد؟

 

رستگار: متاسفانه ذهنیت اکثر افراد جامعه این است؛ البته خودم هم قبلا همین فکر را می‌کردم اما حالا متوجه شدم قبولی در هر کاری فقط با توکل به خدا و پشتکار فرد امکان‌پذیر است. کسب رتبه برتر کنکور به شرایط و امکانات خاصی نیاز ندارد، بلکه پشتکار و تلاش فرد را می‌طلبد.

خانواده چقدر در کسب این موفقیت شما نقش داشت؟

رستگار رحمانی رتبه برتر کنکور

مطلب پیشنهادی : معرفی رشته پرستاری

رستگار: حمایت و پشتیبانی خانواده و معلمانم با وجود امکانات بسیار کم، عامل مهمی در به دست آوردن این موفقیت بود. خانواده به خاطر من سختی‌های زیادی را تحمل کردند معلمان شهرستان جوانرود نیز با وجود کمبود وقت و امکانات، تلاش‌های فراوانی بدون هیچ چشمداشتی، نه تنها برای من بلکه برای دانش‌آموزان این شهرستان انجام داده و می‌دهند.

کمی درباره نحوه و روش درس خواندنتان برای ما بگویید؟

رستگار رحمانی رتبه برتر کنکور

رستگار: از اول بهمن سال گذشته؛ روزی هفت تا هشت ساعت مطالعه داشتم. بعد از ایام عید این میزان مطالعه به روزی هشت تا ۱۰ ساعت رسید و در آستانه کنکور نیز روزی ۱۲ تا ۱۳ ساعت مطالعه داشتم. اساس کار را بر سه دوره مطالعه دروس پیش‌دانشگاهی و سال دوم دبیرستان در مرحله اول، دروس پیش‌دانشگاهی و سال سوم دبیرستان در مرحله دوم و جمع‌بندی قرار دادم.

بیشتر کجا درس می‌خواندید؟

رستگار: خانواده من یک خانواده پرجمعیت است و با خواهران و برادرانم زندگی می‌کنم. پدرم کارگر و مادرم خانه‌دار است و بچه‌های دیگر هم یا در حال تحصیل در مدرسه یا در دانشگاه هستند. برای اینکه جایی داشته باشم که دور از سر و صدا درس بخوانم می‌رفتم انباری؛ یک اتاق کوچک ۲ در ۳٫

از کتاب‌های آموزشی خاصی برای کنکور استفاده کردید؟

رستگار: تنها از تست آزمون‌های سال گذشته، برخی کتاب‌های تست‌زنی معتبر همراه با برنامه‌ریزی و تکرار و مرور دروس استفاده کردم و همه اینها را رمز موفقیت خود می‌دانم.

کلاس یا آزمون آزمایشی چطور؟

رستگار رحمانی رتبه برتر کنکور

مطلب پیشنهادی : چطور با معدل پانزده پزشکی قبول شدم

رستگار: کلاس کنکوری وجود نداشت که بروم اما در آزمون‌های آزمایشی شرکت می‌کردم و در همان آزمون‌ها نمرات خوبی به دست می‌آوردم. هدفم کسب رتبه اول تا دهم بود. در هیچ کلاس کنکوری ثبت‌نام نکردم و با توجه به کمبود امکانات در محل زندگی‌مان رقابت با داوطلبانی که حداکثر امکانات در مراکز استان‌ها را داشتند؛ سخت بود.

رستگار رحمانی رتبه برتر کنکور

چرا در میان انبوه کلاس‌های خصوصی، معلم خصوصی، دوپینگ علمی و… در شهرهای بزرگ، یک دیپلم ریاضی از یک شهر کوچک، رتبه اول کنکور را به دست می‌آورد؟

رستگار: انگیزه و تلاش. این دو عامل رمز موفقیت دانش‌آموزان شهرهای کوچک است. آنها این انگیزه را دارند که به موفقیت برسند و با وجود کمبود یا حتی نبود امکانات مناسب آموزشی و کمک آموزشی می‌توانند به سطحی برسند که قابل توجه است.

مشوق اصلی شما برای شرکت در کنکور چه کسی بود؟

رستگار رحمانی رتبه برتر کنکور

رستگار: با اینکه پدر و مادرم شناخت کمی نسبت به مسائل کنکور، سهمیه‌ها، مناطق و این جور موضوعات دارند اما پس از هر آزمون آزمایشی پیگیر بودند و همواره مشوقم بودند.

به نظر شما سوالات کنکور امسال چطور بود؟

رستگار: سطح سوالات کنکور امسال خوب بود اما به نظر من سوالات عمومی وقت گیر بود.

رستگار رحمانی رتبه برتر کنکور

راستی چرا زبان؟

رستگار: از اول به زبان انگلیسی و کتاب‌های مکالمه علاقه‌مند شدم، اما پس از آن در کلاس زبان شرکت کردم و این موضوع را به صورت جدی پیگیری کردم.

فکر می‌کردید در رشته زبان‌های خارجی هم رتبه اول را کسب کنید؟

رستگار: فکر می‌کردم در رشته علوم تجربی رتبه‌ام تک‌رقمی شود، اما تصور نمی‌کردم رتبه اول را کسب کنم اما در رشته زبان اصلا فکر نمی‌کردم. مطمئن نبودم در این گروه اول شوم اما حدس می‌زدم که رتبه تک‌رقمی منطقه خودمان را به دست آورم.

قضیه شک سازمان سنجش و این آزمون دوباره چه بود؟

رستگار: این برای خود من هم جای سوال داشت و دارد. به من چیزی در این باره نگفتند، فقط گفتند که ضرورت دارد قبل از اعلام نتایج نهایی در این آزمون دوباره شرکت کنید. به اعتقاد من این موضوع تنها یک معنی دارد و آن هم این است نتیجه‌ای که به‌دست آمده از راه دیگری به دست آمده و مربوط به من نیست.

رستگار رحمانی رتبه برتر کنکور

شما هم در این آزمون دوباره شرکت کردید؛ چرا؟

مطلب پیشنهادی : من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم

رستگار: اگر شرکت نمی‌کردم نتایجم حذف می‌شد، اما من شرکت کردم گویا نتایج این آزمون دوباره از آزمون سراسری بهتر شد و حتی درس‌هایی که صددرصد نزده بودم را این بار صد زدم.

باز هم برای ما سوال است؛ چرا آزمون دوباره چون بچه شهرستانی بودید؟

رستگار: برای من هم همین طور؛ بر فرض اینکه نتیجه از آن من نبود اما خودشان قضاوت کنند چطور بدون مطالعه درست می‌توان در دو رشته رتبه اول را کسب کرد شاید در یکی از این دو رشته با آن مسائلی که آنها فکر می‌کردند به این نتیجه رسیدم اما رشته دیگر چی یا آن رشته‌ای که در آن رتبه دورقمی را کسب کردم؛ چی؟!

همه می‌دانند از مراحل طرح سوالات کنکور تا چاپ و توزیع آنها قرنطینه شدیدی وجود دارد پس امکان لو رفتن سوالات منتفی است. من هرچه فکر می‌کنم دلیل منطقی برای امتحان دوباره نمی‌بینم البته باز هم مشکلی نیست اما باید این را بدانیم که بعد از یک ماه و نیم از کنکور دیگر داوطلب آن آمادگی زمان امتحان را ندارد.

رستگار رحمانی رتبه برتر کنکور

قبل از سال ۸۸ هم در کنکور شرکت کرده بودید؟

رستگار: اینکه در سال‌های ۸۲ تا ۸۵ اقدام به شرکت در کنکور نکردم دلیلش برای خودم محفوظ بماند اما در سال ۸۵ به دلیل اعزام به خدمت سربازی نتوانستم به دانشگاه راه یابم در حقیقت در آن سال برای اولین بار در کنکور شرکت کردم و آن زمان در رشته خودم یعنی ریاضی امتحان دادم و رتبه ۳۰ کشور و دوم منطقه و سوم زبان‌های خارجی را کسب کردم اما به دلایل مشکلات شخصی (ترجیح می‌دهم درباره‌اش حرف نزنم) نتوانستم به موقع ثبت‌نام کنم

و زمانی که برای ثبت‌نام مراجعه کردم سنم از حد نصابی که برای معافیت تحصیلی لازم است فراتر رفته بود و باید به خدمت سربازی می‌رفتم. بعد از اتمام خدمت سربازی یعنی بهمن سال ۸۷ بود که این بار برای کنکور تجربی شروع به درس خواندن کردم.

دوست نداشتی به جای درس و دانشگاه کمک حال پدرت شوی؟

رستگار رحمانی رتبه برتر کنکور

رستگار: شاید خودم هم دلم می‌خواست این کار را بکنم، در یک مقطعی مخصوصا بعد از سربازی فکر کردم درس را کنار بگذارم مخصوصا که خب دو سال از درس و کتاب دور شده بودم، اما باور نمی‌کنید پدرم خودش این اجازه را به من نمی‌داد و می‌گفت: من حداقل امکانات را برایت فراهم می‌کنم تا درس بخوانی.

هدفتان در زندگی چیست؟

رستگار: مهم‌ترین هدف من، خدمت به مردم به خصوص مردم شهرستان جوانرود است قطعا با حمایت دولتمردان و مسئولان می‌توانم به هدف بزرگم یعنی خدمت به میهن برسم.

برای آینده چه فکر و تصمیمی دارید؟

رستگار: با رشته‌ای که انتخاب کردم زمینه‌ای برایم فراهم شده که شرایطم را بهتر از گذشته کرده است، می‌خواهم در رشته‌ای که وارد می‌شوم مثمرثمر باشم و کارهایی دور از کلیشه انجام دهم و در نهایت پدر و مادرم را خوشحال ببینم.

چطور مسئولان باید از نخبگان حمایت کنند؟

رستگار رحمانی رتبه برتر کنکور

مطلب پیشنهادی : با دانشگاه تهران اشنا شوید

رستگار: حمایت و پشتیبانی مسئولان از نخبگان و بهترین‌های کنکور باعث دلگرمی و نقطه قوتی برای تلاش بیشتر آنهاست. این روند در ایجاد انگیزه برای حضور و تلاش بیشتر نخبگان در جامعه حائز اهمیت است، چراکه این افراد با طیب‌خاطر به فعالیت و ادامه تحصیل می‌پردازند و بهتر می‌توانند در شکوفایی جامعه موثر باشند.

با حذف کنکور موافق هستید؟

رستگار: نه، اصلا؛ به نظر من کنکور بهترین معیار برای ارزیابی داوطلبان است و با حذف آن دیگر معیاری برای سنجش دانش داوطلبان نداریم اگر قرار به حذف باشد به نظرم باید برای کنکور جایگزین مناسب پیدا کنند؛ یک آزمون مناسب.

چه توصیه‌ای به داوطلبان سال آینده کنکور دارید؟

رستگار: به داوطلبان سال آینده کنکور توصیه می‌کنم کتاب‌های درسی خود را به دقت مطالعه کنند و در کنکورهای آزمایشی نیز شرکت کنند. در ایران چند سال است که کنکور، کتاب‌محور است و اگر دانش‌آموز تمام تلاش خود را بر روی کتاب متمرکز کند موفقیت بیشتری به دست می‌آورد.

و حرف پایانی؟

رستگار: کنکور تنها راه موفقیت در زندگی نیست، اما ارزشش را دارد افرادی که یک‌بار در آن موفق نشده‌اند یک سال دیگر وقتشان را صرف کنکور کنند و پس از آن اگر موفقیتی در این زمینه به دست نیاوردند سراغ سایر توانمندی‌های خودشان بروند.

 

 

جهت دریافت محصولات کنکور آسان است و مشاوره و برنامه ریزی استاد احمدی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت {دینی استاد احمدی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

 

 1. کنکوری ۹۹ گفت:

  چرا در میان انبوه کلاس‌های خصوصی، معلم خصوصی، دوپینگ علمی و… در شهرهای بزرگ، یک دیپلم ریاضی از یک شهر کوچک، رتبه اول کنکور را به دست می‌آورد؟
  به نام خدا…سهمیه منطقه سه!

  • Feren گفت:

   داداچ صد زده همرو😐

  • هانیه گفت:

   متاسفم براتون
   بهتره ب جای حسودی ب این فک کنی ک چقد هستن دانش آموزایی ک با سهمیه ۵۰ درصد هم نتونسن
   در ضمن سهمیه منطقه ۳ هم حق ایشونه نوش جونش

  • شهروند گفت:

   منم منطقه سه هستم و محروم
   ولی مجاز هم نشدم اون زمان

  • نگین گفت:

   وقتی اطلاع نداری بهتر حرف نزنی
   سهمیه منطقه فقط ی دسته بندی بین دانش اموزا هس و سهمیه و امتیاز خاصی به کسی توش قرار نمیگیره

   • رها گفت:

    سلام
    من کنکوری۹۹ام و دوماه برای کنکور وقت دارم به نظرم اراده و تلاش آقای رحمانی ستودنیه من که خیلی انگیزه گرفتم راستش من الان صفر صفرم ولی از همین حالا همینجا قول میدم با اراده و تلاش شدید رتبه زیر صدبیارم
    و یه چیزی اینو بدونیم نمیشه خدا بخواد و نشه خدام برام خواسته و این دو ماه وقت اضافه امسال کنکور رو من فکر میکنم فقط به من داده
    موفق باشید التماس دعا

   • ایدا گفت:

    منم میخوام رتبه یک کنکور تجربی، ریاضی، وانسانی رو بیارم، وباکمک خدا وتلاش خودم به این هدفم میرسم، و به خودم سختی میدم، چون اگه الان به خودم سختی ندم درآینده حسرت میخورم, آقای پرفسور سمیعی گفتن آقای رحمانی تنها فقط میتونن جاشونو بگیرن ولی من ثابت میکنم منم اینکارو میکنم
    وجاشو میگیرم

  • یاسمین گفت:

   رتبه یک کشوری شده سهمیه روی رتبه کشوری تاثیری نداره

  • Mobina گفت:

   رتبه ی یک کشوری چه ربطی به منطقه ۳ داره؟!
   سواد دای اصلا؟

  • ممد گفت:

   الان یکی بگع از الان شروع کنیم ب جایی میرسیم یا برم بخوابم؟

  • امیر گفت:

   خخخخ خیلی نظرت خنده داره داری داخل منطقه دو یا یک با تمام امکانات درس میخونی درحالی ه من منطقه ۳ روستاییم و مدرسم گلی بود ۹۸ رتبم ۲۳۰۰ منطقه شد الان محصل داروسازی هستم متنفرم یکی مثل تو که هیچ تلاشی هم نمیکنه تلاش دیگران رو اینجوری پایمال میکنه.

  • علی گفت:

   لطفا یکبار دیگه مطالعه کنید چه منطقه یک چه منطقه سه این اقا همه در ۱۰۰ زده

  • نگار گفت:

   براتون متاسفام
   همیشه به دنبال اشکال و ایراد گرفتن و کم جلوه دادن موفقیت دیگران و توجیه کردن خودتون هستید
   رستگار همرو صد زده اونم تو چهار ماه😊

  • مهتاب گفت:

   آقای محترم شما انگار خیلی خیلی از کنکور و مسائلش عقبی!!!! رتبه یک کشور شده!!! میدونیش معنیش چیه؟ یعنی بین همه داوطلبان کنکور بدون در نظر گرفتن سهمیه مناطق و شهید و چه و چه، ایشون رتبه اول رو به دست آورده. تو رو خدا نگو که نمیدونی معنی رتبه یک کشوری چیه! رتبه کشوری اصلا ربطی به سهمیه مناطق نداره!

  • Tara گفت:

   چند سال اخیر چرا همه رتبه برتر ها از شهر های بزرگ اند؟
   به نام خدا منطقه یک
   قبل از نظر دادن فکر کن که ما توی منطقه سه حداقل امکانات رو داریم بچه تهرونی…

  • حسینی گفت:

   واقعا متاسفم براتون ، سهمیه مناطق بسیار عادلانه است ‌‌شما امکانات آموزشی مثلا تهران رو با یه منطقه محروم یکی می دونید؟!!!

  • علی گفت:

   من دلم برات میسوزه چون میدونم این خرفت از بی اطلاعیست

 2. دادخواه گفت:

  کنکور همون کنکوره واسه درصد بالا باید خودت تلاش کنی
  منطقه درصدتو که عوض نمیکنه تلاش کرده واقعیت اینه
  حقش بود رتبه برتر بشه که الان پروفسور سمیعی هم گفته رستگار رحمانی میتونه جای منو بگیره…
  جای ما باشین تو منطقه سه واسه یه کلاس رفتن دو ساعت تو راه رفت و برگشت باشین چی میکنین؟کلی وقتمون گرفته میشه
  پدرمادرامون دکتر مهندس نیستن درآمدای آنچنانی هم نداریم تازه باید کلی کرایه راه بدیم!!
  معلم مدارس منطقه۳ دولتی اصلا بهتره نگم چطورین!ناشکری نمیکنم ولی دیدم که میگم، دوستم رفت منطقه دو یه مدرسه سطح پایین دولتی معلماش از نمونه دولتی منطقه سه حرفه ای تر بودن
  👈👈تو منطقه ۳ دانش آموزان جدی گرفته نمی شن👉👉
  اکثرا معلما میگن تهش میخواد یه طی بکشه یه بچه داری کنه دیگه
  شاید همون آدم برای خودش هدف داشته باشه برنامه داشته باشه
  بخواد تو آینده یه کاره ای شه

  سرتونو درد نیارم
  اگه یه چیزیو میخوای هدف داری 👈 واسش تلاش کن 👉
  انرژی منفی ندین!
  درضمن نیتاتونم درست کنین درست قضاوت کنید هر رتبه یکی نابغه نیست هر پشت کنکوریم خنگ نیست…آدما عوض میشن
  مواظب اطرافتون باشید✏✏✏

 3. پانته آ گفت:

  بعضی دیدگاه ها واقعاً نشانه تنگ نظری هست. من در شرایط بسیار عالی و مرفهی درس خوندم و الان هم وکیل دادگستری هستم ولی واقعاً در کنار انسانهای بزرگی مثل رستگار رحمانی حرفی برای گفتن ندارم. چون پدر و مادر تحصیل کرده ای داشتم و در دوران تحصیل هیچ وظیفه و دغدغه ای لجز درس نداشتم.
  رستگار رحمانی نابغه ای بوده که متولیان کنکور با شک به اینکه تقلبی در کار بوده مجدداً آزمون گرفتن
  هر عقل سلیمی درک میکنه که این موفقیت هیچ ارتباطی به منطقه سه بودن نداره

 4. فاطمه سیدزاده گفت:

  من کلییییییییی انگیزه گرفتم و دوماه تا کنکور وقت دارم من به اندازه ی نصف آقای رحمانی وقت دارم حالا اگه بگم به اندازه ی هرروز یه نفر از من جلو افتادن اگه این دوماهو خوب بخونم فوقش رتبم میشه ۶۰
  حالا من۶۰ روهم نخواستم من ۱۰۰ میخوام و رتبه ی زیر۱۰۰۰ هم برام قابل قبوله و به نظرم حتما میشه کاش زندگیمون پر بود از کسایی مثل آقای رحمانی
  واقعا انرژی و انگیزه گرفتم
  ایشالا چندماه دیگه که جواب کنکور اعلام میشه بیام اینجا و بگم منم مثل آقای رحمانی مدت کمی خوندم و رتبه ی عالی آوردم

 5. رها گفت:

  سلام
  من کنکوری۹۹ام و دوماه برای کنکور وقت دارم به نظرم اراده و تلاش آقای رحمانی ستودنیه من که خیلی انگیزه گرفتم راستش من الان صفر صفرم ولی از همین حالا همینجا قول میدم با اراده و تلاش شدید رتبه زیر صدبیارم
  و یه چیزی اینو بدونیم نمیشه خدا بخواد و نشه خدام برام خواسته و این دو ماه وقت اضافه امسال کنکور رو من فکر میکنم فقط به من داده
  موفق باشید التماس دعا

  • امامعلی زمان گفت:

   همش دروغه.توی چهارماه نمیشه.چندسالی که کنکور نداده نشسته خونده.ذهن مردم رو خراب نکنید.توی چهارماه چطور ممکنه؟شکی نیست که ایشون انسان بزرگ وفوق العاده ای هستن.چون به هدفی که ترسیم کرده تلاش کرده و بهش رسیده.

 6. مریم گفت:

  من به خودم و به همه اعتماد کننده ها بمن همینجا قول میدم که میتونم امسال چون خدای رستگار بامنه🙂💛

 7. ممد گفت:

  الان یکی بگع از الان شروع کنیم ب جایی میرسیم یا برم بخوابم؟

 8. نازنین گفت:

  اگر منطقه ۳هست و سهمیه داره حقش این بوده که سهمیه داشته باشه چون یک دهم اون امکاناتی که شماها دارینو ما منطقه ۳یی ها نداریم!!شما میتونید تو بهترین مدارس با بهترین اساتید درس بخونید کلاس کنکور برید ولی ما از همه اینا محرومیم!انتظار داری با این همه امکانات سهمیه منطقه ۳روهم داشته باشی؟ما سالها با عذاب درس خوندیم با ضعیف ترین سطح آموزشی!
  از طرف دیگه درسته که ما سهمیه داریم اما درصد پذیرش منطقه ۱و۲ تو دانشگاه بیشتر از منطقه ۳هست!

 9. ...me گفت:

  سهمیه منطقه سه …😂😂 وقتی همه رو صد زده چه ربطی داره وقتی دوباره کنکور داده که دیگه سهمیه اعمال نشده و درصد هاش همش بیشتر بوده ، چرا وقتی نمیتونی به موفقیت برسی پشت سر کسایی که تلاش کردن و موفق شدن حرف درمیاری 😐

 10. احمد گفت:

  تبریک میگم بهتون دوست عزیز♥️😍

 11. کممم گفت:

  آخه مرتیکه نفهم رتبه کشوریش هم یک شده همرو صد زده توی رتبه کشوری فقط درصد مهمه و بین تمام کشور مقایسه میشن نه مثل سهمیه که فقط خودشون بین خودشون

 12. نگار گفت:

  من خیلی با حرفات موافقم عزیزم حرف دل منو زدی بچه های منطقه سه خیلی درد دل دارن معلمارو ک نگو خیلی وحشتناکن…

 13. نگار گفت:

  کیا ۱۴۰۰کنکور دارن؟
  چقد میخونین؟
  منم ۱۴۰۰میخوام رتبه برتر شم🙈💫

 14. حمیدرضا گفت:

  حقا که بخل و نادانی عامل اصلی عقب افتادگی ملت ماست .

 15. ... گفت:

  تلاش کرده رتبه یکم اورده
  نوش جونش ایشالا همیشه سلامت باشه حقش بوده تازه به این همه امکانات کم
  افتخار کرمانشاه 🤞🏻

 16. آیدا گفت:

  سهمیه دیگه کاری به رتبه کشوری نداره که آی کیو😂

 17. سمیرا گفت:

  من کنکوری ۱۴۰۰ام تا الان ک ۲۷ اذرماهه هیچ غلطی نکردم اما ار الان قول میدم سفت بخونم و رتبه برتر بشم ایشالله ک میتونم من باید بتونم و چیزی از بقیه رتبه برترا کم ندارم من میتونم💪💪💪💪

 18. پخشان گفت:

  سلام ،من خیلی وقته از درس خوندنم گذشته،ولی یه نصیحت دارم به اوناییکه وقت کنکورشونه ،خودتونو با سهمیه اینا فریب ندین،هزار سهمیه هم‌داشته باشین ولی نخونین بی فایده ست ،مهم تلاشه و خدا بخواد،این حرفایه سهمیه داره و اینا فقط‌ به خودتون ضربه میزنه

  • مدیر سایت گفت:

   ممنون از نظرتون

  • Zeynab گفت:

   من کنکوریع ۱۴۰۰هستم تا الان که ۲۲دی ماهه خیلی سفت و سخت نخوندم ولی برای موفق شدن هیچ وقت دیرنیست ایشالا منم میخوام مثل آقای رحمانی از بهمن ماه سفت و سخت شروع کنم و رتبه ی برتر بشم

 19. Nurs گفت:

  ب نظر من واقعا تلاش آقای رحمانی ستودنیع و واقعا هم جدا از نخبه بودن ارزش ماراتن کنکور بودن رو داشت من داوطلب کنکور ۱۴۰۰ هستم و بیشتر از آقای رحمانی حتی وقت دارم درسته دروسم ضعیفه اما در حد خودم میتونم با تلاش و توکل ب خدا هم خودم هم مردم هم اطرافیانم رو شاد کنم

 20. Zeynab گفت:

  من کنکوریع ۱۴۰۰هستم تا الان که ۲۲دی ماهه خیلی سفت و سخت نخوندم ولی برای موفق شدن هیچ وقت دیرنیست ایشالا منم میخوام مثل آقای رحمانی از بهمن ماه سفت و سخت شروع کنم و رتبه ی برتر بشم

  • مدیر سایت گفت:

   با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ تماس بگیرید با یکی از رتبه‌های برتر کشور صحبت کنید. قطعا نظرشون خیلی کمکتون میکنه

 21. امیرحسین گفت:

  برخی ها واقعا احمق هستند
  طرف همشو صد زده دیگه اگه اصلا سهمیه و سهمیه منطقه و … رو هم ازش کم کنی بجای اینکه اضافه کنی باز هم اول میشه
  طرف توان نداره و عاجز و ناتوانه داره به این پسر پر تلاش میگه با سهمیه شده
  واقعا حیفه بعضیا رتبه بیارن

 22. یسنا گفت:

  باورم نمیشه کسی تو چهار ماه بتونه رتبه یک بشه . من قبلا هم درباره اقای رحمانی شنیده بودم ولی نمیدونستم که فقط چهار ماه درسخوندن به جرات میتونم بگم اسطوره هستن ایشون انشالله که همیشه موفق باشن

 23. علی گفت:

  به نظرم بهتره هرکس که این متن های رستگار رجمانی رو میخونه به اندازه زیاد جو گیر نشه چون اقای رحمانی پایه شون قوی بود وقبل از رفتن به سربازی رتبه ۳۰ رو راحت بدست اورده بودن و لطفا هدف هاتون رو عقلانی انتخاب کنین که بعدا تو ذوقتون نخوره

  امام بدونین تلاش و پشتکارتون قطعا ثمره داره و این که تلاشی نکنی قطعا هیچ سودی نداره

 24. مهراب گفت:

  بابا بیا برو مرد مومن رتبه ۱ کشوری رو آورده سهمیه منطقه ۳ چه تاثیری تو رتبه کشور داره؟بعضیاتون یه ذره فکر نمیکنین فقط گل واژه میگین

 25. نازیلا گفت:

  سلام من رتبه زیر هزار میخواهم امیدوارم وقتی کارنامه اومد بیام بگم
  البته پایم متوسطه
  ولی خوب مثل آقای رحمانی سال های قبل رتبه۳۰و… نیاوردم امروز بیست بهمن

 26. :) گفت:

  حرفات قشنگ بود موفق باشی

 27. Zahram گفت:

  راهی ک توی دو سه ماه آدم میتونه رتبه برتر بشه چیه؟؟؟؟

  • مدیر سایت گفت:

   کار خیلی سختیه و تعداد انگشت شماری موفق به انجام کسب رتبه خوب در سه ماه میشوند. با واحد مشاوره تحصیلی کنکور آسان است تماس بگیرید
   ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×