; charset=UTF-8" /> راه های رسیدن به اهداف را مشخص کنید(کنکور آسان است) | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

راه های رسیدن به اهداف را مشخص کنید(کنکور آسان است)

راه های رسیدن به اهداف

راه های رسیدن به اهداف را مشخص کنید(کنکور آسان است)

شاید یکی از ابتدایی‌ترین نیاز یک داوطلب کنکوری، تعیین نقشه راه باشد. نقشه راه در واقع طریق نیل به اهداف کوتاه‌مدت برای رسیدن به هدف غایی و نهایی هستند زیرا بدون اهداف کوچک، اهداف بزرگ دست‌نیافتنی است.

ضمناً دقت کنید برای آگاهی از نقشه یک شهر لازم نیست تک تک کوچه‌های آن را متر کنید بلکه کافیست از یک نقشه از پیش تعیین شده استفاده کنید و آن را کمی تغییر دهید.

اولین مرحله تعیین نقشه راه، تهیه ابزارهای مناسب است. بدون ابزار مناسب سرعت حرکت شما را کند خواهد کرد پس باید به دنبال پربازده‌ترین ابزارها باشید یعنی منابعی که در کمترین زمان ممکن بیشترین بازدهی را داشته باشند و نه صرفاً حجیم یا پر نکته باشند چرا که تعیین‌کننده‌ترین عامل در کنکور زمان است.

دومین مرحله برنامه‌ریزی دقیق برای تک تک برهه‌های زمانی است برای مثال بدانید به کدام سو در حال حرکت هستید تا در مثلاً در اسفند چه مطالبی را بخوانید.

سومین مرحله تعیین مهلت‌های جبران است یعنی اگر به هر دلیلی به خواسته‌های اصلی اتان نرسیدید تمام برنامه به هم نریزد و فرصت جبران باقی باشد چرا که برخی مشکلات قابل پیش‌بینی نیستند.

در نهایت بدانید نقشه راه به شما می‌گوید در هر برهه زمانی از سال دقیقاً در کجا باید باشید و چه بایدها و نبایدهایی را باید رعایت کنید و چه گام‌هایی به سود شماست و چه گام‌هایی به ضرر است حتی اگر این گام‌های در ابتدا ظاهر خوبی داشته باشند (مثلاً برای کسی که فرصت محدود ۱ ساله دارد استفاده از فیلم‌های آموزشی حجیم و پر مطلب چیزی جز سم نیست و باید از تدریس های کم حجم تر و تستی استفاده شود. اما متأسفانه به خاطر تبلیغات قوی بعضی موسسات کنکوری این سم به جای یک کیمیا عرضه می‌شود!!!!) بدون شک مشکلات در راه زیاد و اجتناب ‌ناپذیر است اما مهم‌تر از آن قوی شدن است تا از این مشکلات کمترین ضربه را خورد.

مشاوره کنکور آسان است

اگر هنوز هم در پیدا  کردن راه های رسیدن به اهدافتون مشکل دارید ، تماس بگیرید و با مشاوران کنکور آسان است صحبت کنید . مشاوران کنکور آسان است می توانند راه را به شما نشان دهند و شما را در رسیدن به اهدافتون یاری کنند .

شاید مطالب زیر هم به دردتان بخورد

چگونه هدف گذاری کنیم

طرح هدف ویژه کنکور ۹۹

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی تخصصی راه های رسیدن به هدف با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { راه های رسیدن به هدف} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×