; charset=UTF-8" /> دی وی دی های پایه دوازدهم کنکور آسان است | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

دی وی دی های پایه دوازدهم کنکور آسان است

دی وی دی های پایه دوازدهم کنکور آسان است

دی وی دی های پایه دوازدهم کنکور آسان است

 

دی وی دی های پایه دوازدهم کنکور آسان است

 

۳ نکته  ای  که باید در مورد دی وی دی های پایه دوازدهم کنکور آسان است، بدانید

قبل از خرید دی وی دی های پایه دوازدهم کنکور آسان است، بهتر است به نکاتی که در این مقاله ذکر می شود به دقت توجه کنید. این دی وی دی ها بر اساس آموزه های علمی و دقیقا مطابق با برنامه اوج یادگیری می باشد. در این بسته های آموزشی اساتیدی همچون، مهندس امیر مسعودی، دکتر مهدی شیخی، دکتر امیر دانش زاده، استاد حسین احمدی و …. حضور داشته و دروس را در سبک های مختلف، برای دانش آموزان با سطح های متفاوت آموزش می دهند.

هر مجموعه آموزشی دارای بسته های خاص خود بوده که با توجه به هدف، زمان و نتیجه آزمون تعیین سطح، در اختیار او قرار داده می شود. مثلا برای دانش آموزی که دارای درس ریاضی ضعیف می باشد، حتما بسته آموزشی ریاضی مهندس امیر مسعودی در پکیج قرار داده می شود، اما در عوض اگر در درس زیست شناسی دارای پایه ای قوی باشد، تنها روش های تست زنی دکتر مهدی شیخی در پکیج او قرار داده می شود. البته این انتخاب باز هم بسته به نظر مشاور و خواست شما دارد. زیرا که برخی از دانش آموزان تمایل ندارند، که حتی یک نکته را از دی وی دی های پایه دوازدهم کنکور آسان است، به جا بگذارند.

دومین نکته ای که هنگام خرید دی وی دی های پایه دوازدهم کنکور آسان است باید بدان دقت کنید، توصیه های مشاور در این خصوص است. همراه با خرید این بسته های آموزشی و تا زمان تحویل آن ها به شما، مشاوران ما یادگیری از طریق دی وی دی را به شما آموزش خواهند داد. علاوه بر این باید تا آن زمان، تمامی مشکلات مطالعاتی خود را با آنها در میان گذاشته تا بتوانند آفت های مطالعاتی شما را رفع کنند.

چه زمانی بهتر است که به خرید دی وی دی های پایه دوازدهم کنکور آسان است، بپردازیم؟

بهترین زمانی که باید به خرید دی وی دی های پایه دوازدهم کنکور آسان است بپردازید، قبل از شروع سال تحصیلی و صرفا برای پیش خوانی می باشد. با توجه به اینکه با شروع مدارس شما باید نیمی از زمان خود را در مدرسه بگذرانید و بخش دیگر آن را صرف استراحت و رفت و آمد کنید، بهترین زمان برای پیش خوانی پایه دوازدهم تابستان همان سال است. با این روند، شما در طول سال تحصیلی تنها به مرور کردن پرداخته و از روش های تست زنی استفاده می کنید.

با این روش شما بسیار مسلط تر از سایر رقیبان خود می توانید مدیریت زمان را در دست داشته باشید و مطابق با برنامه موسسه کنکور آسان است، بعد از اسفند همان سال، به جمع بندی پرداخته و در آزمون های جامع شرکت کنید. دی وی دی های پایه دوازدهم کنکور آسان است به گونه ای طراحی شده اند که نیاز شما را به اساتید و کلاس های حضوری به حد صفر رسانده و خود به تنهایی پاسخگوی نیاز های شما هستند. حتی در صورتی هم که سوالی ذهنتان را مشغول کرده باشد، می توانید با مطرح کردن آن با پشتیبان و مشاور، از اساتید و یا نفرات برتر کنکور در این زمینه کمک بگیرید.

دی وی دی های پایه دوازدهم کنکور آسان است، توسط چه اساتیدی تدریس می شوند؟

اساتید مجموعه کنکور آسان است به ترتیب دروس ریاضی و فیزیک، مهندس امیرحسین شاهانی و برای درس زیست شناسی، دکتر مهدی شیخی، دکتر امیر پازوکی و برای زبان انگلیسی سه استاد برتر کشور با نام های دکتر محبوبی، دکتر محجوبی و امیر دانش زاده، در زمینه ادبیات، عربی و زبان فارسی نیز استاد حسین احمدی، به تدریس پرداخته اند. تمامی این تدریس ها به صورت دوگانه بوده و برای هر گروه از دانش آموزان با توجه به نتیجه آزمون تعیین سطحشان، بسته مورد نظرشان پیشنهاد می شود. البته در نظر داشته باشید که پکیج دی وی دی های پایه دوازدهم کنکور آسان است، نه تنها توسط مشاوران، بلکه با نظرسنجی کارشناسان و متخصصان برنامه ریزی برای شما تهیه می گردد.

بعد از قرار گیری آموزش های مناسب در پکیج تخصصی شما، متناسب با شرایط تان برنامه ریزی توسط متخصصان موسسه کنکور آسان است صورت می گیرد، که از طریق مشاور به اطلاع شما خواهد رسید.

بهترین راه برای خرید دی وی دی های پایه دوازدهم کنکور آسان است چیست؟

یکی از بهترین راه ها برای خرید بسته های آموزشی، تماس با مشاوران ما با شماره های () و () در گروه مهندس حسین بنائی می باشد. بعد از تماس و تکمیل فرآیند ثبت نام، شما نیز مانند سایر دانش آموزان در آزمون تعیین سطح شرکت کرده و نتیجه آن را به مشاور خود ارائه می دهید. مشاور شما مطابق با آن و شرایطی که در سر تیتر های قبل ذکر شد، دی وی دی های پایه دوازدهم کنکور آسان است را مطابق با آن به پست تحویل خواهد داد و تا زمانی که بدست شما برسند، سوار شدن بر برنامه ریزی و تکنیک های مطالعه را به شما آموزش می دهد.

علاوه بر این، می توانید از طریق شماره مستقیم مهندس حسین بنائی (۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳) نیز تماس گرفته، تا ضمن بررسی سطح علمی، شانس شما برای دریافت یک مشاوره تخصصی از جانب یک مشاور ارشد افزایش یابد

لینک های زیر برای شما مفید خواهد بود

خرید محصولات کنکور آسان است

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

برای خرید دی وی دی ها حتما از متخصصین ما مشاوره بگیرید

جهت دریافت مشاوره و خرید بسته های آموزشی پایه دوازدهم با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

خرید بسته پایه دوازدهم} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×