; charset=UTF-8" /> دی وی دی های پایه دهم کنکور آسان است | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

دی وی دی های پایه دهم کنکور آسان است

دی وی دی های پایه دهم کنکور آسان است

دی وی دی های پایه دهم کنکور آسان است

معمولا دانش آموزان و داوطلبان کنکور، برای تقویت مهارت های آموزشی و تست زنی خود به کلاس های کنکور حضوری مراجعه می کنند. دی وی دی های پایه دهم کنکور آسان است نیز، یکی از این کلاس ها کنکور می باشند که بر خلاف سایر کلاس ها، به صورت مجازی برای دانش آموزان و داوطلبان در نظر گرفته شده است. اما آنچه این آموزش را از سایر کلاس های کنکور متمایز می کند، روش های تدریس و توجه به نیاز دانش آموزان و داوطلبان برای قبولی در کنکور است.

 

متاسفانه بسیار دیده شده است که در کلاس های کنکور نیز، مانند مدرسه، اساتید به تدریس مسائل غیر مهم و غیر حیاتی پرداخته و کنار آن هم دانش آموز وقت خود را در رفت و آمد و نت برداری تلف می کند. علاوه بر این، به قطع می توان گفت، که در این کلاس ها روش های تست زنی به صورت جامع صورت نمی گیرد.

بدین منظور دانش آموز نمی توان بازده لازم برای موفقیت را در کلاس های حضوری دریافت کنند. اما در مقابل این نقطه ضعف ها، آموزش های غیر حضوری قرار دارند، که با تهیه دی وی دی های آموزشی به دانش آموزان مهارت های لازم را انتقال داده و در مدت زمان کمی، حجم بالایی از نکات بیان می شود. دی وی دی های پایه دهم کنکور آسان است، اولین گام جدی برای قدم گذاشتن در مسیر سه ساله ای است که انتهای آن قبولی در رشته مورد نظرتان می باشد.

دی وی دی های پایه دهم کنکور آسان است

دی وی دی های پایه دهم کنکور آسان است

در دی وی دی های آموزشی سعی بر آن است، که تمامی مطالب در بعد های گوناگون مورد بررسی قرار گیرند و با توجه به تجربیات گذشته در مورد نقاط ضعف دانش آموزان، در این کلاس های غیر حضوری این اشکالات برطرف شده اند. در این حالت هیچ نکته ی جا مانده و یا مطلب نامفهومی در خلال آموزش وجود ندارد.

یادگیری این نکات مخصوصا برای دانش آموزانی که برای اولین بار به مقطع دبیرستان می روند، بسیار حائز اهمیت است. برای همین هم دی وی دی های پایه دهم کنکور آسان است در نهایت ظرافت و دقت تهیه شده اند، تا دانش آموزان با پیشخوانی آن ها برای اولین بار، دچار سردرگمی نشوند. اساتید با تجربه موسسه کنکور آسان است خوب می دانند، که امکان کج فهمی در چه مطالبی وجود دارد و یا چه نکاتی می تواند دانش آموز را در مسیر درست قرار دهد. از این رو آموزش های این مقطع بسیار پایه ای و اساسی می باشند.

زمان مناسب برای خرید دی وی دی های پایه دهم کنکور آسان است

معمولا دی وی دی های پایه دهم کنکور آسان است را می توان در دو زمان مختلف تهیه کرد: اول برای پیش خوانی در تابستان مقطع نهم به دهم؛ و دوم در طول سال تحصیلی دهم. البته می توان دی وی دی های روش های تست زنی و جمع بندی را در تابستان مقطع دهم به یازدهم نیز تهیه کرد و این کاملا به پایه علمی شما و اهداف شما بستگی دارد. اما قطعا آن چیزی که مهم است، تهیه دی وی دی های آموزشی قبل از تست زنی می باشد.

برای پیش خوانی، ابتدا باید با مشاوران ما در گروه مهندس بنائی تماس گرفته و بعد از تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی و تعیین رشته تحصیلی خود، همراه با مشاوران ما به شرکت در طرح های تابستانی و یا تهیه پکیج تابستانی اوج یادگیری بپردازید.

در این خصوص مشاوران ما با توجه به رشته مورد نظر شما، برنامه ریزی اختصاصی برای شما تهیه کرده اند که در حکم گام اول برای قرار گرفتن در مسیر کنکور را دارد. برای این منظور آن ها دی وی دی های موسسه کنکور آسان است را برای شما در یک پکیج اختصاصی قرار داده و سپس همراه با برنامه ریزی و مشاوره های تخصصی در طول تابستان به شما ارائه می دهند.

بعد از اتمام تابستان و با شروع مهر، استاد حسین بنائی به غربالگری دانش آموزان پرداخته و بهترین آن ها را برای مشاوره های تخصصی تا زمان کنکور انتخاب می کند. در همین حین برنامه ریزان تخصصی گروه مهندس بنائی، دی وی دی های موسسه کنکور آسان است را بر اساس کلاس های درسی و مهارت دانش آموزان در برنامه روزانه شان قرار داده تا خللی در درس خواندن آن ها ایجاد نشود.

کدام اساتید دی وی دی های پایه دهم کنکور آسان است را تدریس می کنند؟

بسیار از دانش آموزان با دیدن اساتیدی همچون مهندس امیر مسعودی، استاد حسین احمدی، مهندس عارف ربیعیان و دکتر امیر دانش زاده، خواستار استفاده از آموزش های این بزرگواران هستند. بار ها از مشاوران ما در این زمینه سوال پرسیده شده که آیا در دی وی دی های پایه دهم کنکور آسان است، همین اساتید به تدریس می پردازند؟

به قطع و به جد در این مقاله بیان می کنیم، تمامی اساتید برنامه اوج یادگیری همان اساتید موسسه کنکور آسان است بوده و تمامی دی وی دی های آموزشی با علم و آموزش این بزرگواران تهیه شده است. بنابراین جای نگرانی برای هیچ دانش آموز و یا داوطلبی وجود نداشته و به راحتی می توانند از طریق تماس تلفنی با مشاوران ما در گروه مهندس حسین بنائی، از پکیج تابستانه اوج یادگیری و دی وی دی های پایه دهم کنکور آسان است، استفاده کنند.

آموزش های تست زنی نیز که توسط همین اساتید در برنامه اوج یادگیری تدریس می شود، در قالب دی وی دی های تست زنی به صورت جامع تر و کاملتر تهیه شده اند. اما نحوه دسترسی به این دی وی دی ها باید با صلاح دید مشاور و طبق نظر ایشان صورت گیرد.

معمولا برای این مرحله نیز مشاوران با سنجش دانش آموزان از طریق آزمون تعیین سطح، میزان تسلط وی را بر مطالب علمی سنجیده  و در صورت رضایت بخش بودن وضعیت دانش آموز، به وی برای تهیه پکیج تست زنی توصیه ها و آموزش های لازم داده می شود.

بهترین روش برای  تهیه دی وی دی های پایه دهم کنکور آسان است، چیست؟

در وضعیت کنونی و با شیوع بیماری کرونا در ایران، هر چه بهتر است که از حضور در مکان های عمومی برای آموزش و یا تهیه کتب پرهیز کنیم. برای این منظور ما نحوه آموزش ها و تهیه پکیج تابستانه اوج یادگیری و همچنین دی وی دی های پایه دهم کنکور آسان است را به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام می دهیم.

ما قصد نداریم به غیر از استرس کنکور، استرس بیماری نیز بر دانش آموز و والدین وی القا شود. برای همین سیستم ارتباطی آنلاین خود را گسترش داده و علاوه بر دو خط () و ()، شماره مستقیم مهندس حسین بنائی (۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳) را نیز در وب سایت خود قرار داده ایم. تماس با هر یک از این شماره ها، شما را به مشاوران ما در گروه مهندس بنائی وصل کرده و از این طریق می توانید علاوه بر دریافت مشاوره رایگان، به سفارش دی وی دی های پایه دهم کنکور آسان است نیز بپردازید.

جهت دریافت دی وی دی های آموزشی کنکور با شماره های

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه { دی وی دی آموزشی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

———

جهت عضویت در کانال تلگرام مهندس امیر مسعودی و کنکور آسان است و استفاده از جزوه ها و تدریسهای رایگان و دانلود برنامه تلویزیونی اوج یادگیری کلمه { کانال تلگرام } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×