; charset=UTF-8" /> در دوران کنکور از اعتیاد به گوشی خلاص شوید | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

در دوران کنکور از اعتیاد به گوشی خلاص شوید

در دوران کنکور از اعتیاد به گوشی خلاص شوید

در دوران کنکور از اعتیاد به گوشی خلاص شوید

در دوران کنکور از اعتیاد به گوشی خلاص شوید

قبل از این که شروع کنیم به بیان کردن نکاتی که شما ر از اعتیاد به دیوایس های هوشمند مثل گوشی خلاص می کند . می خواهیم با شما این مطلب را در میان بگذاریم که اصلا گوشی های هوشمند و نرم افزارهایی که روی ان ها نصب شده است با چه مکانیزمی شما را به خود معتاد می کنند .

مطلب پیشنهادی : خرید بهترین دی وی دی آموزشی

در دوران کنکور از اعتیاد به گوشی خلاص شوید

در دوران کنکور از اعتیاد به گوشی خلاص شوید

ان ها برای اعتیاد شما برنامه دارند

در دوران کنکور از اعتیاد به گوشی خلاص شوید

مهندسین و مدیران این گونه نرم افزار ها دقیقا همین هدف را دنبال می کنند که شما به برنامه های ان ها علاقه مند وسپس معتاد شوید . ان ها روز به روز در حال تفکر هستند که چه قابلیت جدیدی به اپ های  خود اضافه کنند تا برای شما جذاب باشد و شما زمان بیشتری را در این نرم افزارها بگذرانید .
مثلا اینستاگرام با اضافه کردن قابلیتی به نام هیستوری توانسته مخاطبان  زیادی را جذب کند و خیلی از کاربران اینستاگرام مدام در حال هیستوری کردن عکس ها و لحظات خود هستند

یا بعضی مسنجرها با این امکان که شما بتوانید در فضایی موسوم به گروه با دیگران ارتباط داشته باشید می توانند کاربران را ساعت ها انلاین نگه دارند .
علت این که مدیران و سازندگان نرم افزارها می خواهند شما هرگز دست از این نرم افزارها برندارید این است که ان ها به وسیله ی شما درامد کسب می کنند و هر چقدر کاربران یک نرم افزار و تعداد ساعاتی که اشخاص از ان نرم افزار استفاده می کنند بیشتر باشد ، به همان میزان درامدی که ان شرکت نرم افزاری به دست می اورد بیشتر می شود .

چگونه باید اعتیاد به گوشی را از بین ببریم

در دوران کنکور از اعتیاد به گوشی خلاص شوید

مطلب پیشنهادی :اولین و تخصصی ترین گروه مشاوره و برنامه ریزی

در زیر راه کارهایی را به شما  ارائه می دهیم که می توانید اعتیاد به گوشی را از بین ببرید

قطع کردن نوتیفیکیشن 

در دوران کنکور از اعتیاد به گوشی خلاص شوید

اگر شما از قابلیت نوتیفیکیشن نرم افزارها و مسنجرها استفاده می کنید . حتما این قابلیت را غیر فعال کنید . فعال بودن این قابلیت باعث می شود ، با هر اعلانی مدام به گوشی خود سرک بگشید

عضویت در گروه ها را محدود کنید

مطلب پیشنهادی : گروه تخصصی مشاوره و برنامه ریزی مهندس حسین بنائی

عضویت د رگروه ها و کانال ها را محدود کنید . شما باید به این نکته توجه داشته باشید که قسمت اعظمی از اینده و سرنوشت شما به این ازمون وابسته می باشد . از این رو عضویت در کانال ها و گروه هایی که شما را از هدفتان دور می کند می تواند اینده شما را به مخاطره بیندازد . شما باید این موضوع را با خود حل کنید که ایا می خواهید به موفقیت برسید یا نه   ، موفقیت هزینه دارد و شما باید هزینه ان را بپردازید . پس اگر برایتان موفقیت در کنکور سراسری مهم است باید رنج دوری از این لذت ها را به جان بخرید چرا که بعد از گذشت یک سال موفقیت ان چنان برای شما لذت بخش خواهد بود که شما تمام رنج ها را فراموش خواهید کرد

محدودیت زمانی در نظر  بگیرید

در دوران کنکور از اعتیاد به گوشی خلاص شوید

مطلب پیشنهادی : قیمت دی وی دی های تدریس { مهندس امیر مسعودی }

برای خودتان محدودیت در نظر بگیرید ، مشخص کنید که مثلا در روز فقط پانزده دقیقه حق استفاده از گوشی و نرم افزارهای ان را دارید . خود را ملزم کنید که حتما به این محدودیت عمل کنید

گوشی را از خودتان دور کنید

گوشی را از خودتان دور کنید ، هنگام مطالعه گوشی را در مکانی دور تر از خودتان بگذارید . علت این کار این است که وقتی که گوشی به راحتی در کنار شما قرار می گیرد و دسترسی شما به ان اسان باشد ، شما بیشتر از ان استفاده می کنید ولی وقتی مجبور باشید برای استفاده از ان از اتاقی به اتاق دیگر بروید یا از مادرتان بخواهید که گوشی شما را ، به شما پس بدهد ، در بیشتر موارد از به دست اوردن ان پشیمان می شوید .

 

چسباندن عکس وحشت ناک بر روی قندان

در دوران کنکور از اعتیاد به گوشی خلاص شوید

 

در زمان های قدیم برای این که کودکان به قندان دست نزنند و مدام قند نخورند ، یک عکس وحشتناک به قندان می چسباندند و کودک با دیدن ان عکس از خوردن قند منصرف می شد . دقیقا شما هم مشابه همین ساختار را در گوشی خود پیاده کنید . فولدری بسازید و نام ان را بگذارید ” نابودگر” یا هر اسم دیگری که بتواند مفهوم نابود شدن اینده اتان را به شما برساند ، سپس تمام نرم افزار هایی را که بیشترین وقت شما را می گیرند را در این فولدر قرار دهید و سپس این فولدر را به تاریک ترین و دورترین نقطه گوشی خود انتقال دهید.

 

لطفا جدی باشید

در دوران کنکور از اعتیاد به گوشی خلاص شوید

مطلب پیشنهادی :به هدفم چسبیده ام… دو دستی { انگیزشی کنکوری }

شاید درک اینده کمی مشکل باشد اما بهتر است کمی به اطراف خود با دقت نگاه کنید . در جامعه، ما افراد مختلفی  را با سطوح اجتماعی مختلف داریم . عده ای از افراد از جایگاه و درامد خوبی برخوردار هستند وعده ای دیگر میزان درامدشان متوسط یا بسیار پایین است . به نظر شما این تفاوت از کجا نشات می گیرد ؟

داشتن و نداشتن هدف و اهمیت دادن یا ندادن به اهداف باعث به وجود امدن این اختلاف شده است . اگر همان افرادی که از درامد و سطح اجتماعی بالایی برخوردار هستند لذت های زود گذر را بر انجام کارهایی مرتبط با اهدافشان مقدم می کردند ، الان در این جایگاه نبودند و چنین درامدی نداشتند . پس تمام چیزها ختم می شود به این که شما باید هدفتان را جدی بگیرید و برای ان تلاش بکنید و هر چیزی را که شما را از هدف هایتان دور می کند را کنار بگذارید .لطفا در رسیدن به هدف هایتان جدی باشید .

دریافت مشاوره

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

با افتخار اعلام می کنیم که توانستیم در سال های گذشته با ارائه ی سبک نوینی از محتوای اموزشی به صورت دی وی دی ، اقدام به پرورش رتبه های برتر کنور نمائیم . برای مشاهده لیست قیمت دی وی دی های اموزشی ما کلیک کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس