; charset=UTF-8" /> درس خواندن در تابستان | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

درس خواندن در تابستان

💯 درس خواندن در تابستان 💯

۱- 🔆 بعضی از دانش آموزان، تابستان را فصل استراحت می دانند و برنامه ای برای درس خواندن ندارند، اما واقعیت برای همه ی دانش آموزان این گونه نیست.

بسیاری از دانش آموزان تابستان را فرصت خوبی می دانند تا علاوه بر مرور درس های سال گذشته، نگاهی هم به درس های سال آینده داشته باشند

۲- 🔆 کنکوری ها می دانند که یک روز در تابستان چه ارزشی دارد. مثلی هست که می گوید اگر میخواهی ارزش یک روز تابستان را بدانی، آن را از یک دانش آموز کنکوری که یک روز تا کنکورش باقی مانده، بپرس. همین الان سعی کن تکلیف خودت را روشن کنی! یک روز تابستانی برای تو، چقدر ارزش دارد؟

۳- 🔆 اگر شما در سال های قبل تجربه ی درس خواندن در تابستان را داشته باشید، امسال هم مشکلی نخواهید داشت؛ اما اگر امسال اولین سالی است که می خواهید درس بخوانید، یک نیروی گریز از مرکز در شما وجود دارد که به شما می گوید “سال تحصیلی از اول مهر شروع می شود”. سعی کنید به حرف های این نیروز گریز از مرکز توجه نکنید و برنامه های تابستان خودتان را اجرا کنید.

 از تابستان آغاز میکنند

از تابستان آغاز میکنند

نقش درس خواندن در تابستان

۴- 🔆 می گویند برنامه ریزی، نقش مؤثری در موفقیت دارد. این درست است؛ اما فراموش نکنید که فقط برنامه ریزی کردن، موفقیت نیست. برنامه ریزی، بسترهای موفقیت را برایتان فراهم می کند؛ اما برای موفق شدن باید برنامه را اجرا کرد. اجرا کردن برنامه هم یعنی درس خواندن. بعضی از دانش آموزان ممکن است در تابستان خیلی به فکر بروند و درس خواندن در تابستان جز برنامه های اصلی آن ها بود ولی ۹۰ درصد وقت خود را برای برنامه ریزی و ۱۰ درصد را برای اجرا بگذارند. شما جزو این دسته از دانش آموزان نباشید.

۵- 🔆 در تابستان چه کار کنید؟ پیشنهاد می کنم ابتدا درسهایی که به تازگی امتحان داده اید را مرور و تست زنی کنید اما حتماً درس های سال آینده را بصورت ترکیبی در برنامه خودتان بگنجانید و فقط به فکر مرور درس های سالی که پشت سرگذاشتید، نباشید. خواندن درس جدید، انگیزه ی بیشتری را برای شما به وجود می آورد.

نقش منابع آموزشی برای درس خواندن در تابستان

۶- 🔆 به فکر منابع کمک آموزشی خود باشید اما فراموش نکنید نباید هر کتاب یا منبعی را که دوستانتان بگویند یا اینکه در کتاب فروشی می بینید، بخرید. یک الگو برای خودتان داشته باشید. برای هر درس، یک یا دو کتاب تهیه کنید و سعی کنید آن ها را کامل بخوانید. زیاد کتاب داشتن، در بلندمدت برایتان اضطراب به وجود می آورد.

۷- 🔆 گفتم که میوه های تابستانه را دوست دارم. درس خواندن هم جزو میوه های تابستانه است که دوست دارم. فکر میکنم شما هم دوست داشته باشید.

🙏 مـــهندس حسین بنائی 🙏

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی تابستان با شماره های

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { برنامه تابستان } را با شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در فضای مجازی هم با ما همراه باشید و از تدریسها،جزوه ها،مشاوره ها و… بصورت رایگان استفاده نمایید

جهت دریافت لینک تلگرام یا اینستاگرام موسسه کنکور آسان است کلمه { لینک } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

 1. علی گفت:

  سلام میشه راهنماییم کنید که از تابستون امسال برای کنکور درس بخونم.

  • مدیر سایت گفت:

   سلام. باید بدونیم سال چندمی هستید!؟. رشتتون چیه. هدفتون چیه و…
   حتما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×