; charset=UTF-8" /> خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان (کنکور آسان است) | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان (کنکور آسان است)

خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان

خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان (کنکور آسان است)

 

خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان

 

با خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان، شیمی را ۱۰۰ درصد بزنید

خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان – شیمی با ضریب ۴ و ۳ برای رشته های ریاضی و انسانی، یکی از مهمترین دروس این دو گرایش است. در حقیقت رشته های پزشکی،داورسازی، پیراپزشکی و دندانپزشکی، نیاز به مهارت بالایی در حل تست های شیمی دارند. به خاطر همین حساسیت بالای این درس، همه دانش آموزان به دنبال خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان می باشند.

البته این تنها داوطلبان رشته تجربی نیستند که خواهان این تدریس ها می باشند، بلکه آن دسته از دانش آموزان رشته ریاضی نیز، که قصد قبولی در رشته های نفت، مهندسی شیمی، دبیری شیمی، مهندسی پلیمر و… را داشته باشند، باید درصد بالایی از درس شیمی را در کارنامه خود به ثبت برسانند. برای همین در اولین انتخاب خود برای تهیه منابع، خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان، در لیست آن ها قرار می گیرد.آموزش شیمی برای دو رشته ریاضی و تجربی، سبب شده است که مجموعه ی کاملی از مباحث، تست ها، جمع بندی ها و آموزش های تکمیلی در لیست خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان قرار گیرد. این منابع برای هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم تدوین شده اند.

با این وجود باید حتما قبل از تهیه منابع حتما با مشاوران ما در موسسه کنکور آسان است صحبت کرده، تا مطابق با نتیجه آزمون تعیین سطح و مقطعی که پیش رو دارید، بهترین بسته را در اختیار شما قرار دهند. توجه داشته باشید که باید این بسته های آموزشی را مطابق را برنامه ریزی، مطالعه کرده و ترتیب آن ها را رعایت کنید.

آیا خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان در مقطع دهم، برای کنکور نیز مفید است؟

بسیاری از دانش آموزان کنکوری خواندن را برای سال آخر نگه داشته و روزگار خود را به بطالت می گذرانند. این در حالی است که رقیبان آن ها از همان تابستان نهم به دهم با پیشخوانی و خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان، به آموزش مهارت های خود می پردازند. بگذارید خیالتان را راحت کنیم؛ شیمی درسی نیست که بتوان آن را از برنامه حذف کرد و یا اینکه تست زنی آن را به سال آخر موکول نمود. برای همین است که تاکید ما مطالعه این درس از همان مقطع دهم می باشد.

از آنجایی که شیمی دارای نکات بسیاری است، تسلط بر این همه ی نکات و یادگیری انواع روش هایی که تست ها ممکن است بدان صورت مطرح شوند، بسیار ضروری است. از طرفی هم می دانید که فرآیند یادگیری برای تثبیت خود نیاز به زمان دارد. برای همین کنکوری خواندن را باید از همان سال دهم آغاز کنید و با خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان، مهارت تسلط بر زمان را افزایش دهید.بسیاری از دانش آموزان سال دهمی حتی پا را فراتر نهاده و علاوه بر خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان، دی وی دی های تکمیلی محاسبات پیشرفته را نیز تهیه می کنند. در واقع این افراد ارزش زمان بندی را در کنکور درک کرده و سعی می کنند، با یادگیری این فنون پیشرفته، مهارت خود را افزایش دهند.

به ازای خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان، چه مطالبی به دانش آموز آموزش داده می شود؟

تمامی تدریس هایی که توسط موسسه کنکور آسان است صورت می گیرد، به صورت بخش هایی می باشد که مطابق با سرفصل های کتب درسی می باشند. این کار هم خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان را راحت تر کرده و هم اینکه دانش آموز می تواند بسیار آسان تر، این دی وی دی ها را با برنامه ریزی تطبیق دهد.هر بخش دارای مطالب آموزشی و تست زنی مربوط به خود است، که به صورت جداگانه تهیه شده اند. از این رو می توانید هر بار یکی از مطالب را تهیه کرده و مطالعه نمایید. اما توجه داشته باشید که قیمت این دی وی دی ها متغیر بوده و حتما باید قبل از خرید، با مشاوران ما از طریق دو شماره تماس (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳)، تماس بگیرید.

دقت کنید که بعد از خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان، شما برنامه درسی دریافت می کنید، که زمان مطالعه شیمی در آن، مطابق با هدف و رشته دانشگاهی که انتخاب کرده اید، می باشد. مثلا برای شخصی که تمایل به قبولی در رشته داروسازی دارد، روزانه ۲ ساعت درس شیمی در نظر گرفته می شود. برای همین سعی کنید از برنامه جا نمانده، تا در زمان مرور به مشکل برنخورید.

بهترین روش خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان

در مقالات ” نحوه سفارش دی وی دی های موسسه کنکور آسان است” و ” نحوه سفارش تدریس های موسسه کنکور آسان است” به صورت کامل در مورد نوع سفارش و روش های مختلف ثبت سفارش دی وی دی های آموزشی صحبت به میان آمده است . اما باز هم بنا به یادآوری، باید عنوان کرد که شما از طریق مشاوران ما در گروه مهندس بنائی می توانید، به انواع خدمات موسسه که به صورت رایگان برای شما عرضه می شود، دسترسی بیابید. خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان، کوچکترین آپشنی است، که گروه ما می تواند در اختیار شما قرار دهد.

آزمون تعیین سطح

تعیین سطح علمی خود از طریق شرکت در آزمون تعیین سطح، فرصت استفاده از مشاوران ارشد، برخورداری از پشتیبان، دریافت برنامه ریزی های تخصصی، تماس با نفرات برتر کنکور سال های گذشته، شرکت در آزمون های آنلاین و… همگی از جمله خدمات موسسه کنکور آسان است می باشند، که در صورت تماس با دو شماره (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳)، به شما تعلق می گیرد. البته باید عنوان کرد که تنها در صورت شرکت در طرح های آموزشی و بسته به نوع طرحی که در آن حضور دارید، برخی از این خدمات به شما معرفی خواهد شد. بنابراین دانش آموزی که تنها به فکر خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان باشد، صرفا یک خریدار بوده و هیچ کدام از این آپشن ها را دریافت نمی کند.

همچنین در نظر داشته باشید که نوسان قیمت باعث می شود، شما یک بسته آموزشی را در دو مدت زمان متفاوت با دو قیمت متفاوت تهیه کنید. برای همین برای خرید های خود، همان روز اقدام کنید.علاوه بر دو شماره ذکر شده، تماس مستقیم با مشاور ارشد ما در گروه مهندس بنائی، از طریق شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ میسر است. در نظر داشته باشید که مهندس حسین بنائی به عنوان یک مشاور ارشد، تنها بخشی از ساعات روز، پاسخگوی دانش آموزان می باشد. پس در همان زمان کمی که در اختیار دارید، سعی کنید او را در زمینه ثبت نام در طرح های موسسه قانع نمایید. در غیر این صورت، شما نیز مانند هزاران دانش آموزی که در صف انتظار برای صحبت با مشاوران ارشد هستند، قرار خواهید گرفت.

لینک های زیر شاید برایتان مفید باشد

خلاقیت شیمی دوازدهم فصل دوم تدریس عارف ربیعیان ( کنکور آسان است )

سفارش شیمی عارف ربیعیان

گروه تخصصی مشاوره و برنامه ریزی مهندس حسین بنائی

جهت دریافت مشاوره و یا خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×