; charset=UTF-8" /> خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی (کنکور آسان است) | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی (کنکور آسان است)

خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی

خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی (کنکور آسان است)

 

خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی

 

۳ دلیل برای اینکه چرا باید به خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی بپردازیم

خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی – دروسی مانند ریاضی و فیزیک، از جمله چالش برانگیز ترین دروس در دوران دبیرستان می باشند. این چالش برای دانش آموزان رشته تجربی و انسانی، به دلیل حجم کم توضیحات، بسیار مشکل تر می باشد. به همین دلیل آن ها برای تقویت خود در ریاضی و فیزیک، به خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی می پردازند. این حساسیت نیز برای رشته ریاضی وجود دارد. هر چه باشد دروس ریاضی و فیزیک برای آن ها با ضرایب ۴ و ۳ در رشته های مختلف حضور دارند.

اکثر رشته های مهندسی، دبیری و علوم محض، دارای ضرایب بیش  از ۳، برای رشته ی ریاضی می باشند. به همین دلیل آنها می بایست به خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی، آن هم به صورت کامل بپردازند. دانش آموزی که در پایه دهم، رشته ریاضی را انتخاب کرده است، باید بداند که مسیر سه ساله برای تسلط به تک تک مهارت های تست زنی دارد.

این یک حقیقت است که دانش آموز رشته ریاضی باید زمان بیشتری را صرف یادگیری کند، تا یک دانش آموز رشته انسانی و یا تجربی. او نه تنها می بایست به خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی بپردازد، بلکه باید تمامی روش های تست زنی و جمع بندی را نیز تهیه کند. به دلیل برنامه فشرده این دانش آموزان، همواره توصیه می شود که دانش آموزان رشته ریاضی، کنکوری خواندن را از همان تابستان نهم به دهم آغاز کنند و از هر فرصتی برای تست زدن استفاده نمایند.

سبک تدریس در بسته های خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی، به چه نحوی است؟

دانش آموزانی که برنامه اوج یادگیری را دنبال می کنند، با نحوه تدریس مهندس امیر مسعودی به خوبی آشنایی دارند. آن ها می دانند که استاد امیر مسعودی بعد از تدریس یک مبحث، به آموزش راه حل تستی آن پرداخته و متناسب با آن تست های نمونه بسیاری را حل می کند تا راه حل در ذهن دانش آموز حک شود. در خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی، نیز چنین است که برای هر سر فصل، بسته ی آموزشی مختص به خود وجود دارد و برای آن مبحث، آموزش روش تست زنی مخصوص به خود تدریس شده است.

گاهی چون یک مبحث (مثل تابع) در هر سه سال تکرار شده است، آموزش آن به صورت جامع انجام شده است. بنابراین اگر مباحثی وجود دارد که برای شما ناآشنا است، یا جز مباحث تکمیلی می باشد و یا مربوط به سال تحصیلی بعد است. متاسفانه برخی از دانش آموزان، با امتناع از خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی، و بسنده کردن به روش های تست زنی، خود را دچار سردرگمی می کنند. بدانید که بسیاری از نکات کنکوری و تست زنی، در قالب آموزش مطالب به دانش آموز آموزش داده می شود و ندیدن این آموزش ها، خلاء بزرگی در یادگیری آن ها ایجاد می کند.

بسته جمع بندی

معمولا برای دانش آموزانی که با برنامه ریزی موسسه کنکور آسان است به پیش می روند، زمان های برای مرور و جمع بندی در نظر گرفته می شود. حال می توان این بخش از کنکوری خواندن را به دو روش گذراند. یا اینکه به هنگام مطالعه با دی وی دی های آموزشی به خلاصه برداری می پردازیم، که این کار بسیار زمان بر و کند است و یا اینکه به خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی، در قالب بسته های جمع بندی می پردازیم. این بسته ها شامل نکات کلیدی کنکور های گذشته، تست های پرتکرار، مرور مطالب مهم سه سال کنکور، پیش بینی سوالات کنکور و… می باشد. حقیقت آن است که این بسته ها آن چنان کامل و جامعه تهیه شده اند، که می توان از آن ها برای ارتقای سطح علمی دانش آموزان در سه ماه آخر مانده به کنکور استفاده کرد.

با خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی، ریاضی و فیزیک را ۱۰۰ درصد بزنید

قطع به یقین می توان گفت، آموزش های امیر مسعودی می تواند درصد های شما را، در پاسخ دهی به سوالات تا ده ها درصد افزایش دهد. اما چه دلیلی باعث این امر می شود؟ و یا آیا می شود بدون خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی، باز هم در تست زنی ریاضی و فیزیک موفق شد؟

راز موفقیت در دروسی مانند ریاضی و فیزیک، زمان است. متاسفانه استفاده از راه حل های پیچیده و طولانی، ضربه ای مهلک به دانش آموز وارد می کند و زمان او را هدر می دهد. عدم مدیریت زمان بر سر جلسه کنکور، بار ها باعث شده است که دانش آموزان رشته تجربی و انسانی دروسی مانند ریاضی و فیزیک را حذف کنند. همین امر ضربه سنگینی به آن ها وارد می کند و آن ها را از قبولی با رتبه های زیر ۱۰۰۰ دور می کند. این در صورتی است که اگر در سال قبل از کنکور، با خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی، به تمرین و تکرار روش های تست زنی می پرداختند، می توانستند بسیاری از همان سوالات را به راحتی و در کمتر از ۹۰ ثانیه پاسخ دهند.

مهارت مهندس امیر مسعودی، در ارائه راهکار هایی است، که می توان یک تست ۵ الی ۶ دقیقه ای را ظرف مدت کمتر از ۹۰ ثانیه حل کرد. انجام محاسبات سریع، تحلیل صورت مسئله و رسیدن به راه حل، از جمله توانایی های موفقیت در کنکور است. ما در هر سه بسته آموزشی ریاضی مهندس امیر مسعودی، به ذکر این نکات می پردازیم. در واقع یک دانش آموز، با خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی، به تضمین قبولی خود در کنکور کمک کرده است.

لیست قیمت های بسته های آموزشی را قبل از خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی، از مشاوران درخواست کنید

بسته های آموزشی ریاضی و فیزیک بسیار متنوع بوده و متناسب با سرفصل های کتب درسی، تهیه و تدریس شده اند. هر بسته آموزشی دارای روش های تست زنی مختص خود می باشد. تمامی این بسته ها، متناسب با حجم و جامع بودن و یا نبودنشان؛ دارای قیمت های متفاوتی می باشند. شما نیز برای اطلاع از قیمت های آن ها، می توانید قبل از خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی، با مشاوران ما در گروه مهندس بنائی از طریق دو شماره (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳) تماس گرفته، تا آنها نحوه سفارش دی وی دی های موسسه کنکور آسان است را برای شما شرح دهند.

علاوه بر دو شماره ذکر شده، مشاور ارشد این گروه یعنی مهندس حسین بنائی نیز، جهت مشاوره و خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی، از طریق خط ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ در دسترس می باشد. توجه داشته باشید که مشاوران ارشد در خلال هر سوالی که از شما می پرسند، به تجزیه و تحلیل علمی شما پرداخته و بعد از دریافت نتیجه آزمون تعیین سطح تان، تصمیم می گیرند که آیا به شما پیشنهاد شرکت در طرح را بدهند یا خیر. زیرا که طرح های آموزشی موسسه مانند طرح نخبگان، تنها برای دانش آموزان پرتلاش در نظر گرفته شده است. از این رو در برقراری ارتباط با این شماره بسیار دقت کنید. شاید شما یکی از همان دانش آموزان خوش شانسی باشید، که فرصت کار با یک مشاور ارشد را پیدا خواهد کرد.

لینک های زیر شاید برایتان مفید باشد

رزومه مهندس امیر مسعودی(کنکور آسان است)

تدریس امیر مسعودی کنکور آسان است

مشاوره رایگان جهت خرید محصولات اوج یادگیری { کنکور آسان است }

جهت دریافت مشاوره و یا خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { خرید تدریس های مهندس امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

  1. ش گفت:

    با سلام.چجوری میشه ریاضی کامل کنکور امیر مسعودی(نظام جدید) رو سفارش داد؟ راستی روی سایتتون قیمت محصولات رو گذاشتین ولی لینک سفارششون رو قرار ندادین چرا؟؟؟ چجوری میشه سفارش داد؟؟

    • مدیر سایت گفت:

      برای سفارش محصولات حتما با شماره ای که در سایت قرار داده شده تماس بگیرید. بدلیل تنوع بالای محصولات امکان انتخاب اشتباه در خرید اینترنتی را دارید و به همین دلیل پیشنهاد میکنم حتمااا با کارشناسان کنمور آسان است صحبت کنید تا خرید دقیقی را انجام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×