; charset=UTF-8" /> حذف کنکور اتفاق می افتد یا نه | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

حذف کنکور اتفاق می افتد یا نه

حذف کنکور اتفاق می افتد یا نه

حذف کنکور اتفاق می افتد یا نه

حذف کنکور اتفاق می افتد یا نه

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی آخرین وضعیت طرح جایگزینی کنکور سراسری در این کمیسیون را تشریح کرد.

طرح جایگزیینی کنکور سراسری

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات نظام جدید کنکور اسان است

قاسم احمدی‌لاشکی عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به طرح جدید مجلس برای جایگزینی کنکور سراسری دانشگاه‌ها، گفت: این طرح حدود یک ماه پیش در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مطرح است، اما تاکنون به نتیجه نهایی نرسیده‌ است.

باید کنکور تجمیع شود

حذف کنکور اتفاق می افتد یا نه

وی جزئیاتی از طرح مجلس برای جایگزینی کنکور سراسری را مدنظر قرار داد و اظهار داشت:  نمایندگان مجلس اعتقاد دارند که باید کنکور تجمیع و پذیرش و سنجش دانشجو از یکدیگر جدا شود.

عضو هیئت‌‌رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: از طرف دیگر نگاهی نیز درباره کنکور سراسری وجود دارد و این است که کنکور به‌صورت متمرکز حذف شود و دانشگاه‌ها بتوانند به‌صورت مستقل جذب دانشجو داشته باشند، البته اعضای کمیسیون چنین نظری را در طرح جایگزینی کنکور مدنظر قرار  داده‌اند.

مطلب پیشنهادی : شماره تماس کنکور اسان است

حذف کنکور اتفاق می افتد یا نه

پذیرش دانش جوی بدون کنکور

احمدی‌لاشکی همچنین ابراز کرد: البته دیدگاه دیگری نیز وجود دارد که دانشگاه آزاد بتواند خودش مجوز پذیرش دانشجو بدون کنکور را داشته باشد، البته این موضوع مورد توافق اکثریت اعضای کمیسیون قرار نگرفته است.

عضو هیئت‌‌رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس راجع به سرنوشت طرح مجلس برای جایگزینی کنکور سراسری، تصریح کرد: این طرح فعلاً برای بررسی‌های بیشتر در کمیسیون مسکوت مانده است.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس