; charset=UTF-8" /> ثبت سفارش دی وی دی های کنکور آسان است | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

ثبت سفارش دی وی دی های کنکور آسان است

ثبت سفارش دی وی دی های کنکور آسان است

ثبت سفارش دی وی دی های کنکور آسان است

 

ثبت سفارش دی وی دی های کنکور آسان است

نحوه ثبت سفارش دی وی دی های کنکور آسان است، به چه صورت انجام می شود؟

سیل عظیمی از پیامک ها بعد از هر برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، بر مرکز شماره تماس کنکور آسان است وارد شده و همگی در انتظار پاسخ از جانب مشاوران ما می باشند. بیشتر این پیامک ها به منظور ثبت سفارش دی وی دی های کنکور آسان است می باشند. ثبت سفارش دارای مراحلی است که در این مقاله به ذکر آن با جزئیات می پردازیم.

در مرحله اول بعد از پیامک زدن، شماره ها به صورت کاملا تصادفی بین مراکز مشاوره های کنکور آسان است توزیع می گردند. هر مشاور با لیست شماره های که در اختیار دارد، تماس گرفته تا بتواند خواسته افراد که ممکن است ثبت سفارش دی وی دی های کنکور آسان است باشند را، مورد بررسی قرار دهد. در این مرحله مشاوران به تشکیل پرونده برای دانش آموز یا داوطلب پرداخته تا در صورت ثبت سفارش، وی بتواند به صورت سیستمی بسته خود را رهگیری کند.

اطلاعات دانش آموز برای ثبت در سیستم مشاورین ما

اصولا اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، به همراه کد ملی افراد در سیستم ثبت شده و بعد از آن مشاور کار خود را به صورت نیمه حرفه ای با دانش آموز شروع می کند. حال شاید از خود بپرسید چرا به صورت نیمه حرفه ای؟ متاسفانه برخی از دانش آموزان تنها برای ثبت سفارش دی وی دی های کنکور آسان است، با مشاوران ما تماس گرفته و خواهان استفاده از سایر خدمات موسسه نیستند. معمولا ما این دسته از دانش آموزان را تنها خریدار محسوب کرده و در هیچ یک از طرح های آموزشی ثبت نام نمی کنیم. قطعا سرنوشت آن ها دیگر در دستان ما نبوده و موسسه هیچ مسئولیتی در قبال موفقیت آن ها بر عهده نخواهد داشت.

اما دسته بعدی که مشاوران ما به صورت حرفه ای آنان را آموزش داده و وضعیت آن ها را بررسی می کنند، دانش آموزان علاقه مند به درس بوده که خواهان موفقیت صد در صدی در کنکور می باشند. در این حالت، بعد از ثبت نام، مشاور سوالاتی در خصوص اهداف دانش آموز از وی پرسیده و وی را برای شرکت در آزمون تعیین سطح هدایت می کند. بعد از اعلام نتیجه آزمون، مشاور در خصوص وضعیت دانش آموز با وی صحبت کرده و در مورد نقاط ضعف و قوت وی با او و خانواده اش صحبت می کند. پس از آن نتیجه گیری می شود که با توجه به شرایط دانش آموز، او می تواند ثبت سفارش دی وی دی های کنکور آسان است بپردازد یا خیر.

نحوه تحویل گرفتن بسته آموزشی کنکور آسان است

معمولا در ادامه این روند، پاسخ مثبت بوده و با توجه به زمان و پایه علمی دانش آموز، مشاور برای وی بسته مناسب را در نظر می گیرد. سپس هزینه بسته به شماره حساب موسسه کنکور آسان است، که به نام حسین احمدی می باشد، واریز شده و تصویر آن برای مشاور ارسال می شود. بعد از واریز وجه، ثبت سفارش دی وی دی های کنکور آسان است، آغاز می شود. در این حالت دو راه پیش روی دانش آموز قرار دارد، یا اینکه به صورت حضوری به انبار رفته و بسته خود را تحویل گیرید و یا اینکه مشاور به نیابت از وی به انبار سفارش وی را داده و سپس تحویل پست داده شود.

به صورت نرمال برای استان های مرکز کشور و یا حتی شهر های بزرگ، ۲۴ الی ۴۸ ساعت روند تحویل کالا از طریق پست به شما، به طول می انجامد. تنها اگر دانش آموز ساکن روستا باشد، این زمان به ۳ الی ۴ روز تبدیل می شود.

ثبت سفارش دی وی دی های کنکور آسان است، اگر به منظور استفاده از سایر خدمات موسسه صورت می گیرد، بهتر است از قبل در مورد مشاوران اطلاعات لازم را داشته باشید، تا میانه راه مجبور به تعویض مشاور خود نباشید. زیرا در صورتی که نام شما در سیستم ثبت شود، شما به صورت رسمی تنها مجاز به استفاده از توصیه های همان مشاور هستید. در این مرحله اگر بخواهید مشاور خود را تعویض کنید، باید به مدت ۱ ماه صبر کرده، تا نام شما از سیستم همان مشاور پاک شده و سپس به مشاور دیگری مراجعه کنید.

تماس با مشاورین مهندس حسین بنائی

اما ما برای جلوگیری از این روند اتلاف وقت، توصیه می کنیم که با مشاورانی زبده که نام و آوازه آن ها در پرورش رتبه های برتر، شهره خاص و عام است، کار کنید. مشاورین مهندس حسین بنائی با یک دهه فعالیت در این زمینه، بهترین گزینه و شناخته شده ترین مشاوران برتر کشور می باشند که می توانید از طریق دو شماره تماس (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳)، با آن ها ارتباط برقرار کنید. حتی سرپرست این تیم که خود با نام مهندس حسین بنائی شناخته می شود، با درج شماره خود در سایت (۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳)، به تسریع روند ثبت سفارش دی وی دی های کنکور آسان است کمک کرده و تنها زمانی در طول روز را به بررسی وضعیت دانش آموزان اختصاص داده است.

لینک های زیر برای شما مفبد خواهد بود

سفارش دی وی دی های اموزشی اوج یادگیری

گروه تخصصی مشاوره و برنامه ریزی مهندس حسین بنائی

مشاوره و برنامه ریزی انتشارات گیلنا

جهت دریافت مشاوره تخصصی و خرید پکیج آموزشی با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {مشاوره تخصصی یا خرید پکیج آموزشی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس