13 13 43 44 021

30 40 25 44 021

تعیین سطح عملی کنکور آسان است

سلام به دانش آموزان عزیز به ویژه به بینندگان پرو پا قرص برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

 

تنوع تدریس های کنکور آسان است

موسسه کنکور آسان است  این روزها خیلی پر قدرت با برنامه تلویزیونی اوج یادگیری  از طریق شبکه دو سیما یادگیری آسان از شبکه چهار سیما و زنگ پنجم از شبکه پنجم سیما در حال ارائه تدریس و مشاوره به دانش آموزان است. بیشتر دانش اموزان با مشاهده این تدریس ها تصمیم میگیرند تا این پکیج های آموزشی را بخرند و بصورت اختصاصی با برنامه ریزی تخصصی و رایگانی که در اختیارشان قرار میگیرد پیش بروند. ولی باید بدانند که نباید بدون آگاهی و سرخود دست به خرید محصولات کنکور آسان است بزنند.

چراااااا؟؟؟ چونکه مدرسین موسسه کنکور آسان است  تدریسهای خود را بصورت سطح بندی شده تولید کرده اند.  در هر درس معمولا ۳ تا ۵ سطح آموزشی وجود دارد. یعنی اگر دانش آموزی با سطح ضعیف و معمولی قصد خرید محصولات  کنکور آسان است را داشته باشد محصولاتی متفاوت از دانش آموزی دیگر اما قویتر از خودش دریافت خواهد کرد. حالا اینکه ما برای سطوح مختلف دانش آموزان و نسبت به بازه زمانی که در آن قرار داریم دی وی دی ها و پکیج های متفاوتی را در اختیارشان قرار میدهیم.

پس توصیه میشود قبل از خرید و برای انتخاب دی وی دی ها با مشاورین و مدرسین موسسه کنکور آسان است بصورت رایگان صحبت کنید تا محصولی را به اشتباه خرید نکنید.

تعیین سطح علمی کنکور آسان است
تعیین سطح علمی کنکور آسان است

تعیین سطح عملی کنکور آسان است چیست ؟؟؟

تعیین سطح برای مشاورین به روش های مختلفی صورت میگیره، بسته به پایه تحصیلی و وضعیت دانش آموز میشه از روش های متفاوتی برای تعیین سطحش استفاده کرد.

مهمترین و رایج ترین عوامل در تشخیص سطح یک دانش آموز معدل اونه. برای مثال اگه دانش آموزی معدل بالای ۱۹ داشته باشه میفهمیم در خصوص مفاهیم و تشریحی مشکل زیادی ندارد و باید بیشتر نکات تستی و روش های تست زنی رو یاد بگیره .

یکی دیگر از روش های برای تعیین سطح عملی اوج یادگیری، آزمون های آزمایشی دانش آموز و تراز اونه. دانش آموزان تغییر رشته دادن یا دانشجو بودن دوباره میخوان کنکور بدن و دانش آموزانی که از درس دور بوده اند نیز پکیج های متفاوتی را استفاده میکنند.

در زمان امتحانات و بازه های نزدیک به کنکور هم از بسته های آموزشی کم حجم تری که  برای همون بازه زمانی  تولید شده استفاده خواهد شد. و برای بعضی از دانش آموزان نیز آزمون آنلاین تعیین سطح استفاده خواهد شد و دانش آموز میبایست در تمامی دروس آزمون آنلاین بدهد و خود را محک بزند. بخصوص برای دانش آموزانی که در طرح های عملی موسسه مثل طرح نخبگان قراره ثبت نام کنند از این روش استفادده میشه.

با توجه به نکات گفته شده میبینید که یک دانش آموز برای خرید حتی یک محصول از موسسه کنکور آسان است  حتما باید با یک مشاور و کارشناس مشورت کنه و بعد خرید خود را نهایی کنه تا جدیدترین، بهترین و با کیفیت ترین دی وی دی های آموزشی را دریافت کنه.

تعیین سطح عملی امیر مسعودی
تعیین سطح عملی امیر مسعودی

چطوری تعیین سطح بشم ؟

این که کاری نداره. اصلا فکرتونو درگیر نکنید. کلمه تعیین سطح خودش یکمی قلمبه سلمبست و یکی ندونه فکر میکنه چقدر باید سختی بکشه تا تعیین سطح بشه.

نیاز نیست کار خاصی انجام بدید. گوشیتونو بر میدارید، با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ تماس میگیرید و با مسئول تعیین سطح عملی کنکور آسان است یه مکالمه کوتاهو ریز میکنید و بعد خرید خود را با خیال راحت انجام میدید.

پل های ارتباطی زیر برای ارتباط راحت تر و سریعتر شما با ماست

موق باشید

 

جهت خرید یا تعیین سطح عملی کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

تماس بگیرید یا کلمه { تعیین سطح } را به ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

کانال اوج یادگیری و اینستاگرام اوج یادگیری همیشه همراه شماست و با ارائه بهترین مطالب درسی، نمونه تدریس های، جزوات تستی و مقالات مشاوره ای تا روز کنکور شما را یاری میکند.

جهت دریافت لینک کانال کنکور آسان است و آدرس پیج اینستاگرام کنکور آسان است کلمه { کانال اوج یادگیری } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×