; charset=UTF-8" /> ترمیم معدل برای کنکور | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

ترمیم معدل برای کنکور

ترمیم معدل برای کنکور

ترمیم معدل برای کنکور

ترمیم معدل برای کنکور

تمامی فارغ التحصیلان دوره متوسطه ( از سال ۸۴ به بعد ) و دارندگان مدرک پیش دانشگاهی ( از سال ۹۱ به بعد ) امکان شرکت در طرح ترمیم معدل برای کنکور ۹۸ را داشتند و این طرح در سال ۹۹ نیز انجام شد، هر دانش آموز توانست در دی ماه۱۳۹۷یا خرداد و شهریور۱۳۹۸ در ترمیم معدل شرکت نماید و حتی بعضی داوطلبان در تمام دروس نهایی شرکت کردند، توجه داشته باشید که این طرح هم برای سوم دبیرستان و هم پیش دانشگاهی انجام شد.

💥هر فردی تنها حق داشت یک بار در طرح ترمیم معدل شرکت نماید

ترمیم معدل برای کنکور

             ترمیم معدل برای کنکور

شرکت در طرح ترمیم معدل 

✅ در متقاضیان برای شرکت در طرح ترمیم معدل کنکور ۹۹ نظام جدید هنوز قوانینی اعلام نشده است و اگر ترمیم معدل قبول شود بیشترین نمره برای کنکور ۱۳۹۹لحاظ می شود، هزینه شرکت در هر امتحان در این طرح ویژه کنکور ۱۳۹۸، ۲۰هزار تومان بود. نمرات جدید تنها و تنها در کنکور سراسری حساب گردید و نه در کارنامه کتبی دیپلم که سازمان آموزش و پرورش کشور برای دانش آموزان صادر نمود.
آموزش و پروش به طور اتوماتیک نمرات جدید را برای سازمان سنجش کشور از طریق سایت خود ارسال نمود.آزمون های طرح ترمیم معدل برای کنکور ۹۸ در همان مناطقی که داوطلب امتحانات کتبی خود را داده بود، برگذار گردید.

کلاس های مجازی

اگر معدل پایینی دارید و منبع اموزشی مناسبی هم برای یادگیری دروس مخصوصا دروس اختصاصی ندارید . پیشنهاد ما به شما استفاده از کلاس های مجازی کنکور اسان است . کلاس های مجازی کنکور اسان است در حقیقت مجموعه لوح های فشرده ای هستند که توسط کنکور اسان است ارائه می شوند . در این لوح های فشرده شما بهترین اساتید کشور مانند استاد مسعودی برای تدریس ریاضیات و فیزیک و استاد احمدی برای تدریس عربی و دین و زندگی و استاد ربعیان برای تدریس شیمی را به منزل خود می برید

 

موسسه کنکور اسان است با استفاده از بهترین اساتید کشور ، اقدام به تهیه کلاس های اموزشی به صورت فیلم با کیفت خوب نموده است که داوطلبان و دانش اموزان با تهیه دی وی دی های اموزشی هر درس می توانند به راحتی مباحث ان درس را فرا بگیرند و معدل خوبی در ان درس کسب کنند

دریافت مشاوره

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس