; charset=UTF-8" /> تدریس های نظام جدید کنکور آسان است | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

تدریس های نظام جدید کنکور آسان است

تدریس های نظام جدید کنکور آسان است

تدریس های نظام جدید کنکور آسان است

موفقیت در کنکور با تدریس های نظام جدید کنکور آسان است

تدریس های نظام جدید کنکور آسان است-حدود سه سال است، که از اجرای جدید نظام آموزشی در حال سپری شدن می باشد. با این حال، از همان ابتدا با تدریس های نظام جدید کنکور آسان است، در خدمت دانش آموزان بوده ایم، تا آن ها را همانند سال های پیش برای کنکور و امتحانات پایان ترم، آماده سازیم.

مجموعه ما شامل بیش از ۱۰۰ تدریس تشریحی و بیش از ۵۰  آموزش روش تست برای دانش آموزان هر سه مقطع می باشد، که با توجه به نیاز دانش آموزان، هر روز در حال ارتقا و تکمیل شدن هستند.

تدریس های نظام جدید کنکور آسان استتدریس های نظام جدید کنکور آسان است

تدریس های نظام جدید کنکور آسان است

تدریس های نظام جدید کنکور آسان است، مبتنی بر کتب درسی بوده و همانند نظام قدیم، در کلاس های آموزشی خود، به بیان نکات مهم و کلیدی پرداخته ایم. این آموزش ها در دو سطح برای دانش آموزان تهیه شده است.

در دسته اول آموزش های عمومی وجود دارد، که برای تمامی دانش آموزان تهیه شده اند و در دسته دوم به صورت مطالب تکمیلی و مازاد بوده که برای دانش آموزانی که به هدف رتبه شدن با ما همراه هستند، طراحی گشته اند. علاوه بر این، با توجه به یکسان بودن ماهیت دروس نظام قدیم و جدید، به طراحی سوالات احتمالی برای کنکور پرداخته ایم، تا از این طریق بتوانیم دانش آموزان را برای اولین دوره کنکور سال ۹۸ آماده سازیم.

تدریس های نظام جدید کنکور آسان است برای دانش آموزان مقطع دهم

اولین مقطع نظام جدید که منابع آن انتشار یافت، سال دهم دبیرستان بود، که رفته رفته با کمک تیم مشاوران، برنامه ریزان، مدرسین و پشتیبان های مجموعه کنکور آسان است، تکمیل گشت. خوشبختانه با تلاش شبانه روزی این تیم، امروزه منابع کاملی از سال دهم و یازدهم و دوازدهم در دست است. با کمک تدریس های نظام جدید کنکور آسان است، دانش آموزان امروزه می توانند از مقطع دهم، خود را برای کنکور آماده سازند.

تدریس های نظام جدید کنکور آسان است

تدریس های نظام جدید کنکور آسان است

در حقیقت دانش آموزان مقطع دهم، بسیار بیشتر از دانش آموزان یازدهم و دوازدهم، شانس قبولی در کنکور نظام جدید را دارند. زیرا که با در دست داشتن منابع کامل و آگاهی از جزئیات کنکور نظام جدید، می توانند با دید بازتری این امتحان را پشت سر گذارند. تدریس های نظام جدید کنکور آسان است، همانند سابق به صورت مجازی بوده و دانش آموزان از طریق مشاوره های رایگان و سایر خدمات رایگان موسسه، می توانند به آن ها دسترسی داشته باشند. البته دانش آموزان یازدهمی و دوازدهمی نگران نباشند. شانس قبولی آنها هم بالاست. منظور ما این بود که هرچی فاصله تا کنکور بیشتر باشد زمان بیشتری برای مطالعه درسها میتوان داشت ولی یادتون باشه که کیفیت مهم تر از کمیت هستش.

از این طریق نه تنها به جدیدترین منابع کنکور آسان است دست می یابند، بلکه از طرح های ویژه ای که برای دانش آموزان برتر تهیه شده اند، دست خواهند یافت.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان

و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { تدریس نظام جدید } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

 

 

  1. حديثه ملايي گفت:

    کسی که تدریسای لایه دهم رو بصورت اموزشی داره. نیازه روش های تست زنی و خلاقیت را هم بخره

    • مدیر سایت گفت:

      بستگی به اندازه پیشرفت شما و زمان شما داره. غالب بچه ها میگیرن و استفاده میکنن تا در تست زنی پیشرفت کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس