; charset=UTF-8" /> تدریس های روش تست زنی | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

تدریس های روش تست زنی

تدریس های روش تست زنی چگونه است که می تواند سبب موفقیت دانش آموزان در کنکور شود؟

تدریس های روش تست زنی

یکی از پکیج های پرطرفدار موسسه کنکور آسان است، بسته های تست زنی می باشند. این بسته ها بیش از هر کتاب تست و یا کلاس کنکوری می توانند در موفقیت دانش آموزان موثر باشند. اما به راستی تدریس های روش تست زنی چگونه است و چطور سبب افزایش بازدهی یادگیری می شود؟

 

لیست قیمت

شاید بسیاری از شما با تست هایی در کتب مختلف مواجه شده باشید که با وجود داشتن جواب تشریحی، بازهم از روش استفاده شده سردرنیاورده و آن را رها کرده اید. از طرفی هم برخی از کتاب ها از روش های طولانی و قدیمی برای رسیدن به پاسخ استفاده می کنند.

مراجعه همه دانش اموزان برای تدریس های روش تست زنی

با این وجود تدریس های روش تست زنی چگونه است که همه دانش آموزان برای یادگیری به آن مراجعه می کنند؟ باید عنوان کرد که در این بسته ها تنها به حل سوالات پر تکرار کنکور پرداخته نمی شود. از بسته های تست زنی، برای آموزش داوطلبان و دانش آموزان و آشنایی آن ها با روش های نوین آموزشی و راه حل های کوتاه شده می باشد.

تدریس های روش تست زنی

 

روش های تست زنی فیزیک اتمی و هسته ای(فیزیک دوازدهم ، فصل چهارم ، کنکور نظام جدید )

 

در این بسته ها علاوه بر بیان نکات ضروری برای درک سوال، به شما آموزش داده می شود، که یک سوال را چگونه بخوانید و به چه داده هایی از آن توجه کنید.

در بسته های تست زنی اساتید موسسه کنکور آسان است بر آن هستند که از راه های کوتاه شده و استانداردی استفاده کنند که بتوانند در کمترین زمان ممکن به پاسخ دست یابند. این مسیر ها استاندارد بوده و درستی آن ها بارها به اثبات رسیده است.

برای همین بیشتر دانش آموزان بسته های تست زنی را به کلاس های کنکور ترجیح می دهند. در حقیقت آن ها متوجه شده اند که تدریس های روش تست زنی چگونه است و از آن برای افزایش کارایی خود در آزمون های آزمایشی و سپس کنکور استفاده می کنند.

تدریس های روش تست زنی

تدریس های روش تست زنی چگونه است و به چه روشی باید مطالعه شود؟

بسیاری از دانش آموزان قبل از آنکه به یادگیری دی وی دی های آموزشی بپردازند، به سراغ روش های تست زنی رفته و شروع به یادگیری می کنند؛ این در حالی است که بسیاری از نکات برای آن ها جای ابهام داشته و اصل موضوع را متوجه نخواهند شد. پس روش های تست زنی را چگونه باید مطالعه کرد و اصلا تدریس های روش تست زنی چگونه است؟

مشاوران روش های درس خواندن را اموزش می دهند

مسلما دانش آموزی که با مشاوران ما در ارتباط باشد، روش های درس خواندن را آموزش خواهد دید. اما برای دانش آموزانی که تنها قصد خرید پکیج های تست زنی را دارند، عرض می کنیم، در این بسته ها به ذکر نکات مهم و حیاتی برای حل سوالات پرداخته می شود و در آن روش ها و تکنیک هایی برای پاسخ گویی به یک تست بیان می گردد.

روش های تست زنی ویژگی های فیزیکی مواد یا فشار(فیزیک دهم فصل سوم)

 

 

اما قبل از اینکه به مطالعه و یادگیری با دی وی دی های تست زنی بپردازید، اکیدا توصیه می کنیم که منابع آموزشی را ابتدا مطالعه کرده و سپس به سراغ این نوع از بسته ها بروید. زیرا که تست زنی ها به شدت تخصصی بوده و در آن ها سوالات حل شده در سه درجه آسان، متوسط و سخت ارائه می شود.

دو دسته اول برای همه ی دانش آموزان قابل فهم است. اما برای دسته سوم، باید از قبل پیش زمینه ای علمی، که در دی وی دی های آموزشی تدریس می شود را داشته باشید.

تدریس های روش تست زنی چگونه است، از چه زمانی شروع به یادگیری کنم؟

تدریس روش های تست زنی به گونه ای صورت گرفته است که پس از یادگیری مطالب آموزشی، در برنامه قرار گیرد. این متد های آموزشی مکمل یکدیگر بوده و سطح دانش و مهارت تست زنی شما را افزایش می دهد. اما تدریس های روش تست زنی چگونه است، که باید حتما قبل از آن، از دی وی دی های آموزشی استفاده کرد؟

روش های تست زنی کار و انرژی و توان (فصل دوم فیزیک دهم)

 

اگر بخواهیم صادق باشیم، بسته های آموزشی و دی وی دی های تست زنی به هم پیوسته می باشند و هر کدام بدون دیگری، بازده چندانی ندارند. زیرا نمی شود تنها به یادگیری پرداخت و از امتحان دادن شانه خالی کرد و از طرفی هم نمی توان قبل از یادگیری، شروع به امتحان شدن کنید. از این رو ما در روش های تست زنی بخش اعظمی از ترفند های حل تست را آموزش خواهیم داد، اما اگر شما متوجه برخی از دلایل حل آن ها نشوید، باید به دی وی دی های آموزشی مراجعه کنید.

تدریس های روش تست زنی

اموزش ها را از همان مقطع دهم اغاز کنید

از آنجایی که نکات بسیاری در دی وی دی های روش تست زنی آموزش داده می شود، توصیه می کنیم که آموزش ها را از همان مقطع دهم آغاز کنید. در این صورت زمان بیشتری برای تمرین کردن روش های جدید دارید. برای همین زمانی که دانش آموزان این توصیه را از مشاوران می شنوند از خود می پرسند، تدریس های روش تست زنی چگونه است که نیاز به زمان برای تثبیت و تمرین دارد؟

 

 

عرض کنیم که اساتید موسسه به آموزش روش هایی می پردازند که کاملا جدید بوده و با آنچه شما در مدرسه و کتاب های تست آموزش می بینید، کاملا متفاوت است. برای همین به زمان نیاز دارید که بار دیگر به بازآموزی و یادگیری بپردازید.

 

روش های تست زنی استوکیومتری

 

تدریس های روش تست زنی چگونه است و از کجا تهیه می شوند؟

تدریس های روش تست زنی را می توانید از طریق تماس با مشاوران موسسه کنکور آسان است، دریافت کنید. بعد از آنکه سطح شما توسط آزمون تعیین سطح مشخص شد، مشاور مطابق آن، برای شما برنامه را در نظر می گیرد که در آن تمامی منابع، به همراه روش های تست زنی ذکر شده است. علاوه بر این، مشاوران در موسسه حضور دارند که اگر دانش آموزان پرسیدند تدریس های روش تست زنی چگونه است و چطور از آن ها استفاده کنیم، به آن ها آموزش دهند.

یقین داشته باشید که تدریس های روش تست زنی به هر روشی که باشند، یادگیری با آن ها بسیار راحت از کتاب های تست و کلاس های کنکور است. دلیل این امر نیز مربوط به هدف ما از تهیه بسته های تست زنی است.

قصد ما تنها حل کردن سوالات با روش های نوین نیست

در حقیقت قصد ما تنها حل کردن سوالات با روش های نوین نیست. اما می خواهیم که با نوع بیان خود و ارتباطی که با دانش آموز برقرار می کنیم، در کمترین زمان ممکن این روش ها را به وی آموزش دهیم. اساتید موسسه این کار را با تمثیل و رمز نگاری هایی انجام می دهند که ذهن دانش آموز را به چالش بکشند.

روش های تست زنی فیزیک اتمی و هسته ای تجربی

 

بنابراین ما قبلا از خود پرسیده ایم، که تدریس های روش تست زنی چگونه است و باید چگونه باشد که بیشترین بازدهی را در بر داشته باشد؟

استفاده از روش های خشک و خسته کننده دانش آموز را از درس خواندن خسته می کند، حال تصور کنید که وی مجبور است ساعت های طولانی به مطالعه و تست زنی بپردازد؛ در این حالت گمان می کنید که بازده مطالعاتی او چقدر می تواند باشد.

 

 

قطعا کمتر از ۵۰ درصد. حال تصور کنید که همین آموزش ها را با روش هایی آموزش ببیند که در وی احساس شوق و سرزندگی به وجود آورد. خواه ناخواه این دانش آموز پس از یادگیری روش تست زنی، به سراغ کتاب های تست رفته و تمامی آن راه حل ها را مورد استفاده قرار می دهد. رسیدن به پاسخ در هر مرحله، او را به چنان شوقی می رساند که برای ساعت ها بعد هم، انرژی خواهد داشت.

 

لطفا جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و

اطلاع از قیمت محصولات یادگیری آسان با شماره های

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲      موبایل

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱         دفتر

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱         دفتر

تماس بگیرید

یا کلمه { روش تست زنی } را به شماره

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

پیامک کنید

———

جهت عضویت در کانال تلگرام اوج یادگیری مهندس امیر مسعودی و کنکور آسان است و استفاده از جزوه ها و تدریسهای رایگان کلمه { کانال تلگرام } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۵۰۹۰

پیامک کنید

آرزوی موفقیت و پیروزی برای همه دانش آموزان عزیزم

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×