تدریس فیزیک کنکور آسان است

تدریس فیزیک کنکور آسان است

تدریس فیزیک کنکور آسان است

تدریس فیزیک کنکور آسان است

رتبه های تک رقمی و تاثیر تدریس فیزیک کنکور آسان است بر یادگیری آن ها

فیزیک یکی از دروس اختصاصی برای دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی می باشد. ضریب این درس برای دانش آموزان تجربی گروه اول (رشته های پزشکی)، ۲ و برای رشته های ریاضی ۴ و ۳ می باشد. از این رو هرگونه تعلل در یادگیری این درس، می تواند شما را از سایر رقیبانتان به عقب بیاندازد. به همین منظور تدریس فیزیک کنکور آسان است، برای دانش آموزانی که برای هر درصد از نمره خود تلاش می کنند،

موسسه کنکور آسان است با حضور اساتید بزرگی همچون مهندس امیر مسعودی، در چند سال اخیر توانسته است به ارتقا سطح دانش ریاضی و فیزیک دانش آموزان کمک کند.

تدریس فیزیک کنکور آسان است
تدریس فیزیک کنکور آسان است

مهارت ایشان در تدریس تا به اندازه ای است که حتی دانش آموزانی که سال ها از درس و کنکور فاصله گرفته بودند، توانستند بار دیگر در کنکور شرکت کرده و قبولی دانشگاه های معتبر را کسب کنند. در حقیقت آنچه یک رتبه یک را به این درصد از تراز می رساند، تمرکز بالا و سرعت عمل آن ها در حل کردن مسائل می باشد. مهارتی که تنها در روش های امیر مسعودی به دانش آموزان یاد داده می شود.

بیشتر مشکل دانش آموزان در برخورد با مسائل فیزیک، مربوط به درک مسئله و استفاده از فرمول ها می باشد. علاوه بر این، فراموش کردن تبدیل واحد ها و فرمول سر جلسه امتحان، یکی دیگر از معضلات یادگیری می باشد. به همین منظور استاد امیر مسعودی با روش های رمزنگاری و استفاده از تکنیک های بازیابی حافظه و ماندگاری بالای مطالب در ذهن، به دانش آموزان در به خاطر آوردن و حل مسائل پیچیده فیزیک کمک می کند.

چگونه با تدریس فیزیک کنکور آسان است، فیزیک را ۱۰۰ درصد بزنیم؟

حل کردن مسائلی مانند امواج، خازن ها، مدار ها، مسائل دینامیک، مکانیک و… همیشه با صرف زمان بسیاری همراه است. حل کردن این مسائل سبب از دست رفتن زمان برای دانش آموزان در جلسه کنکور می شود. از این رو آن ها نیاز به روش هایی دارند که از آن طریق بتوانند در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسند.

تدریس فیزیک کنکور آسان است
تدریس فیزیک کنکور آسان است

بدین منظور تدریس فیزیک کنکور آسان است، در سه مرحله صورت می گیرد؛ تدریس های مفهومی، روش های تست زنی و جمعبندی ها. این تدریس ها برای هر سه مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم موجود بوده و دانش آموزان می توانند از همان ابتدای ورود به دبیرستان و همزمان با امتحانات خود، در کنار مشاوران این مجموعه به آمادگی برای کنکور بپردازند.

بدین منظور، معمولا پس از تماس دانش آموزان با مشاوران موسسه کنکور آسان است، آن ها مورد ارزشیابی و تعیین سطح قرار می گیرند و سپس پکیج لازم برای آن ها در اختیارشان قرار داده می شود.

 

جهت دریافت مشاوره تحصیلی و کنکوری و همچنین دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { فیزیک کنکور آسان است } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید تا  از خدمات رایگان ما مانند جزوات  رتبه های برتر کنکور ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس  ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال} را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

 

این مطالب را هم حتما بخوانید

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×