آخرین اخبار : 

تدریس عربی کنکور آسان است

تدریس عربی کنکور آسان است

تدریس عربی کنکور آسان است

تدریس عربی کنکور آسان است . درس عربی یکی از درس های مهم در کنکور و از جمله درس های مشکل پایه دهم و یازدهم و دوازدهم می باشد. درس عربی یک درس حفظی نیست. باید مشخص شود که هدف از تدریس درس عربی چیست؟ چه انتظاراتی داریم و بر اساس پاسخ این سوالات رویکرد آموزشی خاصی را در پیش بگیریم. تدریس عربی کنکور آسان است، پیشنهاد عالی برای شماست.

اگر امروزه می بینیم که بیشتر دانش آموزان با درس عربی میانه خوبی ندارند، علت را باید در سبک آموزشی و تدریس این درس جست و جو کرد. چرا که برخی معلمان بیش از حد بر حفظیات تکیه می کنند. برخی دیگر هم به روش های جذابی آموزش نمی دهند.

تدریس عربی کنکور آسان است روش خاص و متنوعی برای علاقمند کردن دانش آموزان به درس عربی دارد. فراموش نکنید که در درس عربی با حجم گسترده ای از مفاهیم و مباحث طرف هستیم و اگر قرار باشد بدون برنامه ریزی و روش مناسب تدریس، همه را به ذهن دانش آموز بریزیم، حتمأ به مشکل برمی خورند.

تدریس عربی کنکور آسان است، راهی برای پیشرفت شما

همچنین اشکال دیگری که به درس عربی وارد است، عدم جذابیت مباحث و مفاهیم و همچنین عدم جذابیت روش های آموزشی بسیاری از معلمان است که دانش آموز را از درس زده می کند. روش سخنرانی و روخوانی بسیار قدیمی شده و دیگر نمی توان از این روش ها برای آموزش درس عربی استفاده کرد.

در تدریس عربی کنکور آسان است، تلاش شده است تمام این مشکلات و موانع یادگیری درس عربی برداشته شود. لذا در این آموزش به تدریس مفهومی قواعد و همچنین ترجمه و مکالمه مناسب به زبان عربی پرداخته شده است. تلاش شده است که درس عربی برای دانش آموزان جذابیت داشته و با روش های نوین، مفاهیم و مطالب را به خاطر بسپارند.

استاد حسین احمدی که جزء بهترین مدرسان کشور است درس عربی را با شیوه جدید و حرفه ای آموزش می دهد که شما بعد از دیدن این تدریس علاوه براین که این در چه در کنکور و چه در مقاطع تحصیلی نقطه قوت شما خواهد بود به این درس علاقه مند خواهی شد .

نکته که اشاره به آن خالی از لطف نیست این است که در تدریس قواعد درس عربی، نقش معلم بسیار بیشتر از نقش کتاب است. لذا بسیار مهم است که معلم از روشی استفاده کند که مفاهیم قواعد به راحتی برای دانش آموز روشن شود. روش تدریس اساتید در این موسسه بصورت تکنیکی و رمزگردانی است و روش های میانبر سریع تست زنی آموزش داده می شود و تعداد زیادی هم تست حل می شود.

درس عربی در کنکور

درس عربی در کنکور هم بسیار مهم است. تدریس عربی کنکور آسان است، به روش حل تست های کنکوری درس عربی هم پرداخته است. سوالات درس عربی در کنکور یکی از کابوس های دانش آموزان است. در این آموزش علاوه بر روش های نوین یادگیری مفاهیم و قواعد درس عربی، روش تست زنی هم آموزش داده شده است. لذا با تهیه تدریس عربی کنکور آسان است شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. یکی موفقیت در یادگیری و امتحانات پایانی، و دیگری موفقیت در تست زنی .

تدریس عربی کنکور آسان است

تدریس عربی کنکور آسان است

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است با شماره های

۵۰ ۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت  { عربی کنکور آسان است} را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×