; charset=UTF-8" /> تدریس زیست کنکور آسان است | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

تدریس زیست کنکور آسان است

تدریس زیست کنکور آسان است

تدریس زیست کنکور آسان است

تدریس زیست کنکور آسان است

با تدریس کنکور آسان است، زیست را ۱۰۰ درصد بزنید

زیست درس اصلی و پایه ای رشته علوم تجربی می باشد. ضریب این درس برای رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی ۱۲ می باشد. از این رو باید گفت که هر سوال در این درس، برابر چندین سوال در دروس دیگر می باشد. به همین دلیل تدریس زیست کنکور آسان است، به صورت تکنیکی و با رمز گذاری های ویژه ای توسط اساتید این مجموعه، برای دانش آموزان تهیه شده است.

پکیج تدریس زیست کنکور آسان است، شامل، تدریس های مفهومی، روش های تست و جمع بندی ها می باشد که هر سه مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم را دربر میگیرد. به همین منظور دانش آموزانی که با موسسه کنکور آسان است همگام می شوند، می توانند در این درس مهم در کنکور بیش از سایر رقیبان، موفق شوند. زیرا که ما با تدریس زیست کنکور آسان است، تنها به قبولی در دانشگاه نمی اندیشیم، بلکه به فکر پایه ای علمی قوی برای رشته های مانند پزشکی و داروسازی می باشیم.

تدریس زیست کنکور آسان است

تدریس زیست کنکور آسان است

چگونه از تدریس زیست کنکور آسان است، استفاده کنم؟

مدرسان مجموعه کنکور آسان است، برای هر سطح از دانش آموزان، روش تدریسی در نظر گرفته اند، تا از این طریق بازده یادگیری آن ها چندین برابر شود. به همین منظور دی وی دی های آموزشی تدریس زیست کنکور آسان است، شامل چند بخش می باشد که از جمله آن ها می توان به تدریس های مفهومی، روش تست زنی و جمع بندی اشاره کرد. هر کدام از این بسته ها به هدف های متفاوتی تهیه و عرضه می گردند و اگر شما دقیقا نمی دانید که باید از کدام بسته استفاده نمایید، باید ابتدا با مشاورین مجرب این مجموعه صحبت کرده تا آن ها بعد از بررسی وضعیت علمی شما و با توجه به آزمون تعیین سطحی که از شما گرفته می شود، بهترین پکیج را به شما معرفی کنند.

معمولا دروسی مانند زیست شناسی توسط دو استاد تدریس می شوند. هر کدام از این اساتید گروهی از دانش آموزان را مدنظر قرار داده است و مختص به آن ها به تدریس می پردازد.

مثلا دکتر شیخی، برای دانش آموزانی که قصد قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی را دارند مناسب می باشد. تدریس جناب آقای دکتر شیخی، به صورت تکنیکی بوده و بسیاری از نکاتی که دانش آموزان را دچار سردرگمی و گیجی می کند، به صورت رمزنگاری شده آموزش می دهد.

تدریس زیست کنکور آسان است

تدریس زیست کنکور آسان است

از طرفی نیز، با حل تست های جدید و به تعداد زیاد، دانش آموزان را در این زمینه برای کنکور آماده می کند. این نکته رو هم بگم که مدرس دیگری به نام دکتر عرفان پازوکی از رتبه های برتر  و اساتید موفق سالهای گذشته به تازگی در مجموعه کنکور آسان است { انتشارات گیلنا } به تدریس درس مهم زیست پرداخته و با توجه به سبک تدریس خاص خود طرفداران زیادی هم پیدا کرده است.

جهت دریافت مشاوره تحصیلی کنکور آسان است با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { زیست کنکور آسان است } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید تا  از خدمات رایگان ما مانند جزوات  رتبه های برتر کنکور ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس  ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال} را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس