; charset=UTF-8" /> تدریس زبان کنکور آسان است | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

تدریس زبان کنکور آسان است

تدریس زبان کنکور آسان است

تدریس زبان کنکور آسان است

تدریس زبان کنکور آسان است

با تدریس زبان کنکور آسان است، در یادگیری زبان پیشرو باشید

زبان انگلیسی درسی است با ضریب ۲ در کنکور و یکی از دروس مهم در تمام طول دوران تحصیل یک دانش آموز و یا دانشجو می باشد. از این رو هیچگاه نمی توان گفت؛ که دیگر احتیاجی به زبان انگلیسی ندارید. به همین منظور نیز تدریس زبان کنکور آسان است به گونه ای طراحی شده است، که باعث ماندگاری مطالب تدریس شده در طی سالیان می شود.

تدریس زبان کنکور آسان است

تدریس زبان کنکور آسان است

آنچه که ۷۰ درصد یادگیری زبان و سوالات کنکور را تشکیل می دهد، لغات و بخش های مربوط به لغات مانند کلوز تست ها و ریدینگ می باشد. این بخش ها در امتحانات مدارس نیز مطرح می شوند. به همین منظور دانش آموزان باید در این بخش بسیار مهارت خود را تقویت کنند. البته نقش یک استاد خوب در این مورد، خالی از لطف نیست. به همین منظور تدریس زبان کنکور آسان است به شیوه ای متفاوت و رمزنگاری های جدیدی برای دانش آموزان ارائه شده است.

تدریس زبان کنکور آسان است، چه کمکی به شما می کند؟

دی وی دی های تدریس زبان کنکور آسان است، در سه بخش تدریس های لغات و گرامر، روش های تست زنی و جمعبندی ها در اختیار دانش آموزان هر سه مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم قرار گرفته است. هر کدام از این بخش ها مربوط به پایه تحصیلی خود بوده و دروس کتاب را گام به گام شرح می دهند.

علاوه بر تدریس زبان کنکور آسان است، مسائل تکمیلی نیز در این زمینه در اختیار دانش آموزان قرار داده شده است، که می توان از آن ها برای یادگیری بیشتر و موثرتر استفاده کرد. کسب نمره بیش از ۷۰ درصد در این درس، کار چندان سختی نمی باشد، در صورتی که از همان مقاطع دهم و یازدهم با مجموعه تدریس زبان کنکور آسان است همراه باشید.

برای بدست آوردن این پکیج حرفه ای تدریس، کافی است با مشاوران ما در مجموعه تماس حاصل نمایید تا آن ها بعد از امتحان تعیین سطح، شما را در خرید این دی وی دی های آموزشی راهنمایی کنند.

تدریس زبان کنکور آسان است

تدریس زبان کنکور آسان است

درس زبان انگلیسی مجموعه کنکور آسان است، توسط اساتید مختلف از جمله دکتر دانش زاده ، دکتر محبوبی آرانی و شهرام محجوبی تدریس و تهیه می شود. این اساتید درجه ۱ کشور هر بخش را به صورت مجزا تدریس کرده و آن را در اختیار دانش آموزان قرار می دهند. همچنین هر قسمت کلوز تست، ریدینگ، گرامر و لغات دارای روش های تست مخصوص به خود می باشند، که در آن بالغ بر ۵۰۰ تست حل شده است. با این پکیج تخصصی، هرگز زبان انگلیسی را زیر ۵۰ درصد نخواهید زد و در سطح های تحصیلی بالاتر ، مطمئنا قوی تر از بقیه ظاهر خواهید شد . این یک تضمین از طرف ماست .

جهت دریافت مشاوره تحصیلی  و کنکوری موسسه کنکور آسان است با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { زبان کنکور آسان است } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید تا  از خدمات رایگان ما مانند جزوات  رتبه های برتر کنکور ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس  ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال} را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس