13 13 43 44 021

30 40 25 44 021

تدریس ریاضی کنکور آسان است

تدریس ریاضی کنکور آسان است

تدریس ریاضی کنکور آسان است

تدریس ریاضی کنکور آسان است

استفاده از تدریس ریاضی کنکور آسان است توسط امیر مسعودی

برنامه اوج یادگیری، که حدود ۳ سال است از شبکه دوم سیما پخش می شود و یکی از پرطرفدارترین برنامه های تلویزیونی می باشد. علیرغم اینکه در این برنامه از اساتید بسیاری دعوت به تدریس شده است، شهرت امیر مسعودی در تدریس ریاضی کنکور آسان است، این برنامه را بر سر زبان ها قرار داده است.

به جد می توان گفت؛ که بیش از ۷۰ درصد دانش آموزان ایرانی با درک و تحلیل ریاضی و فیزیک مشکل داشته و راه، حل کردن مسائل و تست ها به روش کوتاه را آموزش ندیده اند. به همین دلیل است که حتی دانش آموزان با معدل ۱۹ و ۲۰ نیز در کنکور نمی توانند این دو درس را بیش از ۲۰ درصد حل کنند.

تدریس ریاضی کنکور آسان است
تدریس ریاضی کنکور آسان است

اما راه حل چیست؟ چگونه می توان این مشکل را حل کرد؟ استفاده از استاد حرفه ای مانند امیر مسعود، راه حل فائق آمدن بر این مشکل است. ایشان در تدریس های حرفه ای خود، راه درک مسائل ریاضی را به دانش آموزان آموزش می دهند.

اوج تدریس ریاضی کنکور آسان است امیر مسعودی، در تکنیک های تست زنی ایشان می باشد. در این پکیج های تخصصی که برای همه مقاطع دبیرستان تدریس شده است، به تمامی راه حل های میانبر و تکنیک های رمزگردانی و… پرداخته شده است. این پکیج برای تمام دانش آموزانی که قصد کسب نمره بالای ۷۰ درصد از ریاضی را دارند، ضروری است.

تدریس ریاضی کنکور آسان است بهترین راه برای داشتن ریاضی ۱۰۰ درصد در کنکور

یکی از مشکلاتی که برای دانش آموزان بر سر جلسه امتحان و یا کنکور پیش می آید، زمان کم برای حل کردن مسائل می باشد. این روند برای امتحانات مدرسه که به صورت تشریحی می باشند، چندان مهم نیست، اما برای کنکور که هر مسئله ریاضی تنها ۹۰ ثانیه وقت دارد، حیاتی می باشد. به همین دلیل است که دانش آموزان نمی توانند از راه حل های تشریحی برای این کار استفاده کنند. آن ها نیاز به راه های میانبری و تدریس ریاضی کنکور آسان است، دارند که سریعا به جواب صحیح دست یابند.

تدریس ریاضی کنکور آسان است
تدریس ریاضی کنکور آسان است

تدریس ریاضی کنکور آسان است، همان راه میانبری است، که دانش آموزان در جست و جوی آن هستند. در این پکیج تخصصی دانش آموزان یاد می گیرند، که چگونه مسائل طولانی را مانند احتمال ها، مشتق ها، توابع و معادلات و… را با راه های کوتاه حل کنند. اوج آموزش ریاضی امیر مسعودی، در بسته های جمع بندی او می باشد. در این بسته ها که ویژه دانش آموزان کنکوری طراحی و تهیه شده اند، او به مرور مهمترین و پرکاربردترین مسائل پرداخته است.

 

جهت دریافت مشاوره تحصیلی کنکور آسان است با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { ریاضی کنکور آسان است } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید تا  از خدمات رایگان ما مانند جزوات  رتبه های برتر کنکور ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس  ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال} را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×