تخفیف کنکور آسان است ویژه عید فطر

تخفیف کنکور آسان است ویژه عید فطر

تخفیف کنکور آسان است ویژه عید فطر

تخفیف کنکور آسان است ویژه عید فطر . سلام به دانش آموزان عزیز و پر تلاش . امید وارم تا این جای کار چه در درس های مدرسه و چه در کنکور شاهد پیشرفت و موفقیت خودتون بوده باشید .

فرا رسیدن عید فطر رو بهتون تبریک میگم و  یه شگفتانه برای  شما دانش آموزان و داوطلبین کنکوری چه نظام قدیم و چه نظام جدید به مناسبت عید فطر  دارم .

کنکور آسان است همیشه به دنبال موفقیت شما بوده و با سابقه طولانی که داره این رو به شما اثبات کرده . این افتخار ماست که شما رو در قله های بلند موفقیت ببینیم و موفقیت شما ، موفقیت ماست . ما برای رسیدن به اهداف شما از هیچ تلاشی دریغ نمیکنیم .

تخفیف ویژه محصولات کنکور آسان است

خب برسیم به شگفتانه ای که برای شما داریم . انتشارات گیلنا یه تخفیف خیلی ویژه برای شما درنظر گرفته . شما نظام جدیدیا و نظام قدیمیا میتونید همه ی محصولات کنکور آسان است رو با تخفیف ویژه ای که براتون درنظر گرفتیم تهیه کنید و همین طور به صورت رایگان از مشاورین نخبه پرور انتشارات گیلنا استفاده کنید .

با این محصولات به علاوه تلاش خودتون بهتون قول میدیم چه در کنکور و چه در امتحانات مدرسه شما همیشه برتر خواهید بود این رو ما سالهاست اثبات کردیم .

اما یه نکته این تخفیف همیشگی نیست و برای استفاده از این تخفیف باید عجله کنید چون فقط یک هفته فرصت دارید تا محصولات رو با تخفیف ویژه تهیه کنید . اگر سوالی براتون پیش اومده و میخواید از ما بپیرسید و یا اینکه از مقدار تخفیف مون اطلاع پیدا کنید فقط کافیه با شماره هایی که در زیر اعلام میشه تماس بگیرید تا با مشاورین برتر کشوری که در کنکور آسان است برای موفقیت شما دور هم جمع شدن ارتباط برقرار کنید و علاوه بر پاسخ سوالاتی که شما دارید شما رو در روش های مطالعه و معرفی منابع و …  کمک کنند .

موفقیت شما افتخار ماست .

تخفیف کنکور آسان است ویژه عید فطر
تخفیف کنکور آسان است ویژه عید فطر

 

جهت قرار گرفتن در اولویت دریافت کد تخفیف با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { کد تخفیف } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

جهت عضویت در کانال تلگرام مهندس امیر مسعودی و کنکور آسان است و استفاده از جزوه ها و تدریسهای رایگان و دانلود برنامه تلویزیونی اوج یادگیری کلمه { کانال تلگرام } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

 

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×