تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ( کنکور آسان است)

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ( کنکور آسان است)

 

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

 

داوطلبانی که با ثبت نام کنکور ۹۹ علاقه مندی خود را به شرکت در کنکور گروه آزمایشی امتحانی دلخواه اعلام می کنند پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون می توانند در جلسه آزمون این ماراتن بزرگ شرکت کنند . سازمان سنجش چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ۹۹ را به اطلاع داوطلبان می رساند .

از مهم ترین شرایط شرکت در جلسه کنکور سراسری ، داشتن کارت ورود به جلسه ، به همراه کارت شناسایی معتبر ( کارت ملی عکس دار یا شناسنامه عکس دار ) است . علاقه مندان می بایست حدودا چند روز قبل از زمان برگزاری کنکور ، به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با کلیک بر روی دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و بعد از مشاهده اطلاعات درج شده بر روی آن در صورت نداشتن مغایرت آن را پرینت نمایند .

در نظر داشته باشید با توجه به یکپارچه بودن کنکور سراسری و دانشگاه آزاد  ، کلیه متقاضیان رشته محل های دانشگاه آزاد و کنکور سراسری می بایست در زمان انتشار کارت ورود به جلسه به سایت این سازمان مراجعه کرده و پس از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور در آزمون جامعی که این سازمان برگزار می کند ، شرکت نمایند . با توجه به اهمیت این کارت برای شرکت در ماراتن بزرگ کنکور سراسری در ادامه این مقاله زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۹ ارائه شده است .

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۹

بر روی کارت ورود به جلسه کنکور سراسری اطلاعات مهمی نظیر محل و زمان دقیق آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت قرار می گیرد . با توجه به اینکه زمان برگزاری کنکور سراسری در روزهای ۲۹ ، ۳۰ ، ۳۱ مرداد و ۱ شهریور ماه می باشد داوطلبان باید از چند روز قبل به سایت سازمان سنجش کشور جهت پرینت کارت مراجعه نمایند .

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۹ منتشر شد .

برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۹ کلیک کنید .

برای مشاهده آدرس باجه های رفع نقص کنکور سراسری ۹۹ کلیک کنید .

برای مشاهده آدرس شهرستان و یا بخش محل اجرای آزمون داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون سراسری سال ۹۹ کلیک کنید .

 

 

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×