13 13 43 44 021

30 40 25 44 021

به امید موفقیت در کنکور

به امید موفقیت در کنکور باید سال تحصیلی جدید را آغاز کنیم

به امید موفقیت در کنکور باید سال تحصیلی جدید را آغاز کنیم

شاید شما هم از آن دسته از دانش آموزان پشت کنکوری باشید که به دلیل عدم موفقیت در کنکور، امید و شوق چندانی برای تلاش دوباره نداشته باشید. یا شاید هم به امید موفقیت در کنکور ۹۹ چندان رغبتی از خود نشان نمی دهید. البته دسته دوم و رقیبان اصلی شما دانش آموزان مقطع دوازدهم هستند، که با انرژی و شوق بسیار حتی تابستان خود را هم به تست زنی و مرور پرداخته اند.

بنابراین شما نیز باز هم عزم خود را جزم کرده و با صحبت با مشاوران با انگیزه، یک بار دیگر و این بار مصمم تر و جدی تر از سال قبل به تلاش کردن بپردازید.

 

مطلب پیشنهادی : انگیزشی

هم اکنون شما دیگر تجربه های لازم برای موفقیت را کسب کرده اید. بنابراین از امروز به بعد، هر آنچه برای فرا گرفتن نیاز دارید، نکاتی آموزشی است که با آن ها مسیر موفقیت را طی خواهید کرد. هدف خود را بر روی دیوار مقابلتان بزنید و هر شب با شوق رسیدن به آن بخوابید و هر روز با امید رسیدن به آن تلاش کنید.

این نکته برای شما دانش آموزان مقطع دوازدهم نیز می باشد. شما که برای قبولی در کنکور بهترین گزینه هستید. شما افرادی هستید که طعم شکست در کنکور را نچشیده و اعتماد به نفس بالایی برای موفقیت دارید.

به همین منظور شما دارای ذهن هایی بکر و فاقد ترس برای کنکور می باشید. پس به امید موفقیت در کنکور تلاش کنید، که قبولی در انتظار شما و بسیار نزدیک به شماست.

مطلب پیشنهادی : رسیدن به موفقیت در کنکور

به امید موفقیت در کنکور می توان بیش از سابق تلاش کرد

اگر تا به امروز وقت خود را تلف کرده اید، اگر تا به امروز نتوانسته اید مطابق با برنامه ریزی های خود به پیش بروید، نگران نباشید؛ زیرا که احتمالا اشکالی در میان است که مانند مانعی بر سر راه شما می باشد. برای رفع آن نیاز به مشاوره و کمک اشخاص ماهر دارید.

این مشاوران به شما مشکلاتتان را نشان می دهند و برنامه ای دقیق و استاندارد در اختیار شما قرار می دهند تا شما را به هدفتان برساند.

مطلب پیشنهادی : از برنامه ریزی رتبه های برتر استفاده کنید و به موفقیت دست یابید

سعی کنید همیشه به امید موفقیت در کنکور تلاش کنید. این نکته هر زمان که شما خسته شدید، هر زمان که نا امید شدید، می تواند مانند نیروی محرکه ای شما را به جلو برده و در شما ایجاد انگیزه کند.

از رویا پردازی نهراسید. خودتان را بر سر کلاس دانشگاه و مشغول به تحصیل در رشته ای که دوست دارید تصور کنید. این همان قانون جذب است، که سبب می شود شما به خواسته هایتان برسید.

به امید موفقیت در کنکور
به امید موفقیت در کنکور

مطلب پیشنهادی : طرح هدف ویژه کنکور ۹۹

داشتن استاندارد های لازم برای موفقیت تنها فاکتور دستیابی به آن نیست. بلکه کسی موفق است که با شوق به مسیر رسیدن به هدف پا گذارد و هر روز را در امید رسیدن به آن سپری کند. این است که برخی افراد بدون خستگی به کار خود می پردازند.

شاید شما هم، این دسته از دانش آموزان دیده باشید. افرادی که صبح ها قبل از همه بیدار شده و شب ها بعد از همه به خواب می روند. در حقیقت اینان همان هایی هستند که به امید موفقیت در کنکور درس می خوانند، نه فقط برای رفع تکلیف.

به امید موفقیت در کنکور برنامه ریزی می کنیم

مطلب پیشنهادی : اولین و تخصصی ترین گروه مشاوره و برنامه ریزی

قطعا دستیابی به موفقیت های بزرگ، نیاز به برنامه ریزی های دقیق و همه جانبه دارد. اگر هنر برنامه ریزی ندارید، از یک مشاوره حرفه ای کمک بگیرید. خوشبختانه ما در موسسه کنکور آسان است از کارشناسان و برنامه ریزان حرفه ای در کنار رتبه های برتر کنکور سال های قبل برای این امر استفاده می کنیم. این برنامه ها را در قالب طرح ها به دانش آموزان ارائه می دهیم.

مطلب پیشنهادی : اگه فکر میکنی حس درس خوندنت کم شده حتما بخون { انگیزشی – مشاوره ای }

اکثر دانش آموزان به امید موفقیت در کنکور از این برنامه ها استفاده کرده و از منابعی که در اختیارشان قرار می دهیم با همه توانشان استفاده می کنند. نتیجه می شود دانش آموزانی که با رتبه های سه، دو و تک رقمی در دانشگاه قبول می شوند. آن ها مزد زحمات خود را با تلاش کردن دریافت می کنند.

 

در هر جایی از ایران که زندگی می کنید و در هر شرایطی که هستید، برای موفقیت تنها یک راه وجود دارد؛ و آن هم غلبه بر تنبلی کردن است. به امید موفقیت در کنکور تلاش کنید، نه تنها برای قبولی. این است راز کسانی که در زندگی خود شاد هستند.

 

با کلیب های زیر ، برای موفقیت در کنکور ، روحتو شارژ کن 

 

مجموعه روحتو شارژ کن ، مجموع کلیب های انگیزشی می باشد که توسط مشاور کنکور ، مهندس حسین بنائی برای داوطلبان کنکور تهیه شده است ، برای گرفتن مشاوره و برنامه ریزی و خرید دی وی دی های اموزشی کنکور با شماره های انتهای صفحه تماس بگیرید

 

با امید شروع کن(مهندس حسین بنائی)

 

اگه شروع نکنی چی می شه (مهندس حسین بنائی )

 

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارتمشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمهکانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

 

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×