; charset=UTF-8" /> شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان

بهترین منابع شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان را از موسسه کنکور آسان است بخواهید

بهترین منابع شیمی دهم

شیمی سال دهم پر از نکات و مباحث پایه ای است، که برای یادگیری مباحث در مقاطع بالاتر بسیار ضروری می باشد. این مباحث در سه فصل با عنوان های کیهان زادگاه الفبای هستی، ردپای گاز ها در زندگی و آب آهنگ زندگی می باشد. دی وی دی های آموزشی شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان، هر کدام از این سر فصل ها را با ذکر جزئیات، به همراه مباحث کنکوری تدریس کرده و به دانش آموزان فرصت یادگیری بیشتر مطالب را می دهد.

 

لیست قیمت

شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان، برخلاف کتاب، که به نکات مهم تنها جسته گریخته پرداخته است، به صورت تکنیکی و با بیان ریزترین و مهمترین نکات تهیه شده است. در این دی وی دی های آموزشی سعی بر آن شده است، که دانش آموزان را هر چه بیشتر با مسائل مفهومی و مستقل از کلاس های تقویتی، پرورش داد. همین امر هم سبب شده است که این مجموعه به یکی از ماندگار ترین و بی بدیل ترین مجموعه ها در موسسه کنکور آسان است، تبدیل شود.

 

نمونه تدریس شیمی کنکور آسان است

 

کتاب شیمی دهم را می توان یکی از گنگ ترین و نامفهوم ترین کتاب ها در سطح آموزش دبیرستان قلمداد کرد. در طراحی این کتاب اشاراتی جزئی به نحوه محاسبه عدد اتمی، عدد جرمی، اوربیتال های مولکولی، محاسبه بار یون ها و… شده است. با این حال و با توجه به پیچیدگی های سوالات کنکور، شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان سعی کرده است که تمامی مطالب را به صورت جز به جز، همراه با نکات کنکوری بیان کند. این نوع از روش تدریس خوشبختانه سبب شده است، که سرانه درصد شیمی در بین دانش آموزان موسسه کنکور آسان است، به بیش از قبل برسد.

بهترین منابع شیمی دهم

تدریس شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان شامل چه مباحثی می باشد؟

شیمی دهمی که هم اکنون در مدارس ایران تدریس می گردد، از سه فصل کلی تدوین یافته است، که هدف هر مبحث، آشنایی دانش آموز با یک سری مباحث کلیدی و پایه ای می باشد. مفاهیمی همچون محاسبه مولاریته، ppm، قدرت مواد یونی در آب و… در فصل سوم، آشنایی با مفهوم گاز و روابط بین آن ها در فصل دوم و در نهایت آشنایی با مفهوم اتم و عنصر

 

دبیر شیمی اوج یادگیری

 

در فصل اول باعث شده است که این کتاب، به یکی از مهم ترین و سنگین ترین مباحث در مقطع دهم به شمار آید. همین امر سبب شده است که بسیاری از این دانش آموزان علیرغم اینکه بسیار پرتلاش هستند، نتوانند نمره مناسبی در این درس کسب کنند. اما علت این امر چه می تواند باشد؟ آیا راهی برای کمک به این دانش آموزان وجود دارد؟

 

بهترین منابع شیمی دهم

بهترین منابع شیمی دهم

بهترین منابع شیمی دهم

شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان، راهی مطمئن برای پایه گذاری و یادگیری مفاهیم محاسباتی و تحلیلی در شیمی می باشد. این روش های تدریس به همراه آموزش محاسبات شیمی، که یکی از بهترین و کاربردی ترین دی وی دی های آموزشی موسسه کنکور آسان است، می تواند دانش آموزان را بیش از هر زمان دیگری برای امتحانات پایان ترم و کنکور آماده سازد. شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان، به صورت پوشش صددرصدی بر مباحث علمی کتاب، شامل نکات تکمیلی بوده و در چند سال اخیر، دانش آموزان را با چالش یادگیری مفهومی رو به رو کرده است.

بهترین منابع شیمی دهم

علاوه بر مباحثی که ذکر شد، یکی از دلایلی که دانش آموزان را همواره با مشکل مواجه می کند، محاسبات مختلف و مفهومی در شیمی می باشد. این محاسبات که گاه به صورت نردبانی صورت می گیرد و گاه با استفاده از فرمول، سبب گیج شدن دانش آموزان می شود. علاوه بر این، یادگیری تکنیک حل مسئله یکی از مهمترین بخش هایی است که در تدریس شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان، بیان می شود. هدف از این امر نیز، آشنایی هر چه بیشتر دانش آموز با مسائل متنوع و گوناگون است.

 

آموزش جامع شیمی داوازدهم فصل اول کنکور آسان است

آیا شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان، برای کنکور نیز به دانش آموزان کمک خواهد کرد؟

در وهله اول، هدف از تدریس شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان، آمادگی دانش آموزان برای امتحانات پایان ترم و سپس کنکور می باشد. به همین منظور در تدریس این درس از دو روش تستی و تشریحی استفاده شده است. دقت داشته باشید که دانش آموزان باید ترتیب خواندن را رعایت کرده و ابتدا از دی وی دی های آموزشی استفاده کرده و سپس از روش های تست زنی برای تسلط بیشتر بر مطالب استفاده کنند.

بهترین منابع شیمی دهم

روش های تست زنی شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان نیز مانند دی وی دی های آموزشی او در سه بخش تهیه و تدوین شده است. در هر بخش نکات کنکوری و مهم برای تست زدن، سرعت بخشیدن به محاسبات و کاهش زمان تلف شده در تست زنی پرداخته شده است. مسلم است آنچه باعث اتلاف وقت دانش آموزان در جلسه کنکور می شود، نحوه محاسبه اعداد و یا تشخیص راه حل می باشد. برای همین منظور شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان، به یاددهی روش های نردبانی به ساده ترین شیوه ممکن و یا محاسبات دیگر به ساده ترین روش ممکن پرداخته است.

 

بهترین منابع شیمی دهم

اما تدریس روش های تست زنی تنها کاری نیست که برای کسب بالاترین درصد شیمی لازم است. زیرا که در کنکور همواره مسائلی هستند که برای حل آن ها باید به تجزیه و تحلیل پرداخت. دقیقا در همین سوالات است که فرق دانش آموزان قوی و ضعیف می شخص می گردد. دانش آموزانی که به مفهوم پایه ای شیمی دست یافته اند، به راحتی می توانند از پس پاسخ دهی به این سوالات بر بیایند. به همین منظور تدریس شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان، بر پایه آموزش مفهومی و بیسیک می باشد، تا دانش آموزان را با اصل و کنه علم شیمی آشنا سازد.

محاسبات ذهنی ریاضی در شیمی ( کنکور آسان است )

بهترین روش یادگیری شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان

کتاب های کمک درسی و تست زنی یکی از بهترین منابع برای مرور و حل تمرین های بیشتر می باشند. اما این منابع کمک درسی دارای یک نقطه ضعف بسیار بزرگ هستند و آن هم آموزش بدون حضور استاد است. در این موارد دانش آموزان با اشکالات و سوالات بسیاری مواجه می شوند، که اغلب حل کردن آن ها ساعت ها از وقت با ارزششان را تلف می کند. این در صورتی است که داشتن یک راهنما که بتواند از همان ابتدا مسیر درست حل مسائل را به آن ها آموزش دهد، زمان زیادی را برای آن ها ذخیره می کند. تدریس های شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان، با تکیه بر این نکته توانسته است در این چند سال، دانش آموزان را در کمترین زمان ممکن، به بهترین نتیجه برساند.

 

بهترین منابع شیمی دهم

تدریس های شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان، بر اساس جدیدترین متد های آموزشی بوده، که بیش از ۱۰۰۰ نکته طلایی برای کنکور در آن ها ذکر شده است. این مباحث به صورت پوشش دهی ۱۰۰ درصدی بر مطالب می باشد که همراه با نکات تکمیلی و روش های تست زنی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. در حقیقت با چنین پکیج کاملی می توان اطمینان داشت که دانش آموزان می تواند پس از یادگیری این مباحث، هر گونه سوال مربوط به شیمی دهم را پاسخ دهند.

 

هدف از این آموزش های تکمیلی و جامع، آماده سازی دانش آموزان برای کنکور است. از همین رو، در خلال سال تحصیلی که دانش آموز یادگیری را با دی وی دی های آموزشی انجام می دهد، روش های تست زنی نیز می تواند او را برای آزمون های آزمایشی و یا امتحانات پایان ترم آماده سازد.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×