; charset=UTF-8" /> اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان است | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان است

بهترین مسیر برای موفقیت

بهترین مسیر برای موفقیت، استفاده از اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان است

بهترین مسیر برای موفقیت

برنامه تلویزیونی یادگیری آسان، یکی از محبوب ترین برنامه ی موسسه کنکور آسان است می باشد که از شبکه چهار سیما ، همه روزه پخش می گردد. اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان، مهندس امیر مسعودی، مهندس عارف ربیعیان، استاد حسین احمدی و سایر مدرسین این مجموعه می باشند. در این راستا هر استاد با توجه به زمینه علمی خود، بخشی از کتاب را تدریس کرده، تا دانش آموز بتواند روش تدریس را دیده و در صورت برقراری ارتباط با آن روش، از سایر مطالب آموزشی آن را تهیه کند. این نحوه آشنا سازی بسیار متفاوت تر از ثبت نام در کلاس های حضوری است، که هیچ اطلاعی در مورد روش تدریس آن استاد نداشته و به علت همین بی اطلاعی، نه تنها به از دست دادن زمان می پردازید، بلکه سرمایه خود را نیز هدر می دهید.

 

لیست قیمت

اشنایی با اساتید یادگیری اسان

این در حالی است که با آشنایی با اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان، با چشمان باز و اطمینان خاطر به سراغ این مدرسین رفته و در سرمایه و زمان خود، بسیار صرفه جویی می کنید. علاوه بر این، شما از روش های نوین و راه حل های بسیار کوتاه استفاده می کنید که می تواند در موفقیت شما بسیار موثر باشد. تمامی اساتید مجموعه کنکور آسان است، سعی بر آن دارند که با تکنیک های خود، زمان پاسخ دهی را در سطح استاندارد قرار دهند.

بهترین مسیر برای موفقیت

بهترین مسیر برای موفقیت

بهترین مسیر برای موفقیت

ازمونی که زحمت چند ساله شما تنها در ۴ ساعت سنجیده می شود

در آزمونی که زحمت چند ساله شما تنها در ۴ ساعت الی ۴:۳۰ دقیقه سنجیده می شود، هر لحظه ارزشی باورنکردنی می یابد. برای همین است که در تمام برنامه ریزی ها و مشاوره ها، بر تست های زمان دار تاکید شده است.

هدف از تدریس اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان چه می باشد؟

هدف ما از پخش برنامه های آموزشی، آن هم به صورت رایگان دو مسئله است. اول آنکه برخی از دانش آموزان که توانایی خرید دی وی دی های آموزشی را ندارند، بتوانند به صورت رایگان برخی از مطالب را فرا گیرند و دوم، آشنایی والدین و دانش آموزان با روش های نوین آموزشی است. با همه ی احترامی که برای روش های سنتی قائل هستیم، باید بگوییم که آن ها برای زمان های کم قابل استفاده نیستند. برای این منظور باید روش های راحت تر و میانبر را استفاده نمود، تا بتوان در این آزمون موفق شد. اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان سعی دارند که گوشه کوچکی از این مهارت ها را به شما آموزش دهند.

بهترین مسیر برای موفقیت

طرح هدف ویژه کنکور ۹۹

یادگیری انچه نتوانستید در مدرسه فرا بگیرید

از طرفی یادگیری آنچه را که نتوانستید در مدرسه و نزد سایر اساتید فراگیرید، ما برای شما در قالب دی وی دی هایی فراهم کرده ایم. دی وی دی هایی که توسط کارشناسان و طراحان بسیاری طراحی شده اند. این بسته های آموزشی در برنامه های مختلف، توسط اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان، به دانش آموزان معرفی می شوند. مثلا بسته های آموزشی که برای تست زنی مورد استفاده قرار می گیرد و یا پکیج های جمع بندی که برای مرور در برنامه قرار داده می شود، بار ها توسط اساتید به دانش آموزان معرفی می گردند.

بهترین مسیر برای موفقیت

بهترین مسیر برای موفقیت

حالا دیگر نوبت دانش اموز است

با این همه یادآوری، حال دیگر نوبت دانش آموز است که خود را با متد های جدید همگام سازد و پیشرفت خود را در آزمون های آزمایشی محک بزند. شما خواهید دید که با هر آزمون، درصد های شما تغییر مثبتی خواهد کرد و تراز شما افزایش می یابد. اما بزرگترین معجزه ای که اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان برای داوطلبان و دانش آموزان به همراه دارند، آشتی دادن آن ها با درس هایی است که روزی از آن ها بیزار بوده و حتی رغبت خواندنشان را نیز نداشتند.

بهترین مسیر برای موفقیت

به هر دلیلی تمایلتان را به یک علم از دست بدهید

اینکه به هر دلیلی تمایل تان را به یک علم از دست بدهید، امری طبیعی است، اما اینکه برای موفقیت خود تلاش نکنید که آن علم را فرا گیرید، بخشی از خواسته شماست. پس اگر شما نیز با تلاش خواهان یادگیری بیشتر هستید، اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان در کنار شما خواهند بود تا با روشی جدید، آن علم را از سر و دوباره به شما آموزش دهند.
آیا اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان، همان اساتید موسسه کنکور آسان است می باشند؟

طرح نجات موسسه کنکور اسان است

 

موسسه کنکور اسان است

موسسه کنکور آسان است، یکی از بزرگترین واحد های آموزشی کشور می باشد، که دارای چندین برنامه تلویزیونی موفق است. برنامه های اوج یادگیری، یادگیری آسان و زنگ پنجم از شبکه های مختلف سیما، در ساعات مختلف و در طول هفته پخش می گردند. اگر دقت کرده باشید، اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان، با دو برنامه دیگر یکی هستند. در حقیقت این پیوستگی مجموعه کنکور آسان است می باشد، که جهت رفاه حال هموطنان عزیز، در برنامه های مختلف پخش می گردد.

دسته ای از داوطلبان کنکور شاغل هستند

از آنجایی که دسته ای از داوطلبان کنکوری شاغل و خانه دار هستند و نمی توانند در ساعات مشخصی به دیدن برنامه های تلویزیون بپردازند، موسسه کنکور آسان است از سه برنامه مختلف در سه زمان مختلف برای افراد استفاده کرده است. بسیار مشاهده شده که تنها نگاه گذرای افراد به این برنامه، شوق یادگیری را در آن ها به وجود آورده است و تصمیم گرفته اند که بار دیگر، ادامه تحصیل دهند. این واقعیت، قدرت تدریس اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان را نشان می دهد. قدرتی برگرفته از روش های نوین، که بر پایه های علم بنا شده است.

بهترین مسیر برای موفقیت

 

چگونه می توان به آموزشی های کامل اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان دسترسی یافت؟

اینکه به تماشای اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان بپردازید و شوق یادگیری در شما به وجود آید، تنها بخشی از مرحله یادگیری است، بخش دوم آن مربوط به دسترسی شما به این آموزش ها می باشد. شما می توانید با شماره هایی که در برنامه زیر نویس می شوند و در خلال برنامه توسط اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان اعلام می گردند، پیامک ارسال کرده، تا در کمترین زمان ممکن، مشاوران ما در موسسه کنکور آسان است با شما تماس بگیرند.

بهترین مسیر برای موفقیت

بعد از تماس مشاوران به بررسی مدارک شما می پردازند

بعد از تماس، مشاوران به بررسی مدارک شما و سطح علمی تان پرداخته، تا بهترین بسته ی آموزشی را در اختیارتان قرار دهند. البته بسته های آموزشی موسسه، بر اساس نیاز دانش آموز و هدف او بسته می شوند. مثلا دانش آموزی که مقطع دهم است و قصد دارد که پزشکی قبول شود، با دانش آموزی که هدفی مانند تربیت معلم دارد، متفاوت است. دانش آموز اول کامل ترین بسته آموزشی را به همراه مشاوره و پشتیبانی دریافت می کند و دانش آموز دوم از بسته های آموزشی سبک تر و مطابق با نیاز خود استفاده می کند. البته این روند به معنای بی استعدادی دانش آموز نیست. بلکه هر کس با توجه به شرایطی که در آن قرار دارد، باید هدف خود را انتخاب کند. تنها وظیفه مشاوران، راهنمای دانش آموزان در مسیر درست است.

بهترین مسیر برای موفقیت

چرا موسسه کنکور آسان است بهترین موسسه کنکور کشور است

 

بسته های اموزشی که توسط اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان تهیه شده اند

بسته های آموزشی که توسط اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان، تهیه شده اند، بعد از تحویل به پست، در عرض چند روز به دست دانش آموز خواهند رسید. بعد از آن مشاور برنامه ریزی را به داوطلب تحویل داده و روند پیشرفت او را زیر نظر می گیرد. روش های خرید بسته های آموزشی متفاوت است، که برای آگاهی از آن ها می توانید با مشاوران خود در گروه مهندس بنائی تماس گرفته، تا راه های مختلف را برای شما توضیح دهند. اما آنچه مسلم است، یکپارچگی آموزش های اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری آسان است. زیرا که این آموزش ها بر اساس پیش نیاز و هم نیاز در اختیار دانش آموزان قرار می گیرند.

بهترین مسیر برای موفقیت

 

لطفا جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و

اطلاع از قیمت محصولات یادگیری آسان با شماره های

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲      موبایل

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱         دفتر

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱         دفتر

تماس بگیرید

یا کلمه { قیمت محصولات یادگیری آسان  } را به شماره

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

پیامک کنید

———

جهت عضویت در کانال تلگرام اوج یادگیری مهندس امیر مسعودی و کنکور آسان است و استفاده از جزوه ها و تدریسهای رایگان کلمه { کانال تلگرام } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۵۰۹۰

پیامک کنید

آرزوی موفقیت و پیروزی برای همه دانش آموزان عزیزم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×