; charset=UTF-8" /> بهترین برنامه ریزی رشته تجربی برای قبولی در پزشکی کنکور آسان است | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

بهترین برنامه ریزی رشته تجربی برای قبولی در پزشکی کنکور آسان است

بهترین برنامه ریزی رشته تجربی برای قبولی در پزشکی

بهترین برنامه ریزی رشته تجربی برای قبولی در پزشکی

بهترین برنامه ریزی رشته تجربی برای قبولی در پزشکی

آمار ها نشان می دهد که رشته تجربی پر متقاضی ترین رشته در میان همه ی رشته های دبیرستانی است. تقریبا تمام دانش آموزانی که در این حیطه رقابت می کنند، خواهان رتبه زیر ۳ هزار می باشند. دلیل این امر نیز قبولی در رشته های گروه یک که شامل پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی است، می باشد. به همین منظور برنامه ریزی رشته تجربی بسیار حائز اهمیت است.

مطلب پیشنهادی : ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ معرفی رشته پزشکی ( ادامه تحصیل،بازار کار، درآمد… )

برای موفقیت در هدف، نیاز به طرح مسیر دارید. در حقیقت برنامه ریزی همان طرح مسیر است که شما را به هدفتان می رساند. این برنامه ریزی رشته تجربی دارای اهداف بلند مدت و کوتاه مدت است که هماهنگ با یکدیگر در یک طرح گنجانده شده اند.

رسیدن به سطح مطلوب

بهترین برنامه ریزی رشته تجربی برای قبولی در پزشکی

بهترین برنامه ریزی رشته تجربی برای قبولی در پزشکی

طبق این برنامه شما باید تا زمان مقرر به یک سطح مطلوب از آگاهی علمی و مهارتی رسیده باشید. این روند با تکه تکه کردن اهداف بزرگ صورت می گیرد. مثلا برای در یک طرح ذکر می شود که زیست پایه دهم را باید ظرف دو ماه مطالعه کنید، در این صورت شما باید تعیین کنید که هر روز چه مقدار از کتاب را خوانده و در چه روز هایی به مرور و تست زنی بپردازید.

مطلب پیشنهادی : داوطلبان پارسال با چه رتبه ای دندان پزشکی قبول شدند

متاسفانه بسیاری از دانش آموزان قادر به برنامه ریزی رشته تجربی نیستند و یا اینکه نیروی محرکه لازم برای عمل کردن به برنامه خویش را ندارند. آن ها پیاپی برنامه هایی می ریزند، که خود به آن عمل نمی کنند. همین باعث احساس سرخوردگی و ناامیدی در آن ها می شود. این روند کم کم دانش آموزان را از تلاش کردن برای موفقیت باز می دارد.

ویژگی هایی بهترین برنامه ریزی رشته تجربی

بهترین برنامه ریزی رشته تجربی برای قبولی در پزشکی

بهره گیری از بهترین برنامه ریزی رشته تجربی، شما را به موفقیت نزدیک تر می کند. این برنامه ها طبق صلاحدید کارشناسان برنامه ریزی و نظرات نفرات برتر کنکور در همان رشته گردآوری شده اند. بنابراین رفتن در مسیری که قبلا امتحان شده است، بسیار عاقلانه تر از امتحان کردن چندین مسیر در زمانی کوتاه است.

 

بهترین برنامه ریزی رشته تجربی برای قبولی در پزشکی

بیشر کارشناسان سعی می کنند که برنامه ریزی رشته تجربی را بر اساس هدف دانش آموزان در اختیار آنان قرار دهند. مثلا دانش آموزی که قصد دارد در رشته زمین شناسی حد نصاب نمره را کسب کند، نیازی به درصد بالایی از زیست شناسی ندارد.

در عوض باید بر روی دروس شیمی و زمین شناسی تمرکز کند. در حالی که دانش آموزان گروه یک (گرایش های پزشکی) باید درصد بالایی از زیست و شیمی را در کارنامه خود کسب کنند. به همین منوال برنامه ریزان ساعات مطالعه و روز های مطالعه و مرور کردن را برای داوطلبان تعیین می کنند.

بهترین برنامه ریزی رشته تجربی برای قبولی در پزشکی

مطلب پیشنهادی :زیرگروه های گروه علوم تجربی و ضرایب دروس در هر زیر گروه

 

برنامه ریزی رشته تجربی در موسسه کنکور آسان است، چگونه است؟

از آنجایی که هدف بسیاری از دانش آموزان رتبه شدن می باشد، موسسه کنکور آسان است برای برنامه ریزی رشته تجربی طراح های بسیاری را آماده کرده است. در این طرح ها تمامی جوانب موفقیت قرار گرفته است.

البته بسته به زمانی که شما برای دریافت طرح ها با موسسه همکاری می کند، میزان موفقیت شما تعیین می شود. مثلا دانش آموزانی که از همان سال دهم با برنامه ها و اساتید موسسه همراه هستند، درصد موفقیت آن ها بسیار بالاتر از دانش آموزانی است که تنها در مقطع دوازدهم خود را به اردو های مطالعاتی ما متصل می کنند.

بهترین برنامه ریزی رشته تجربی برای قبولی در پزشکی

مطلب پیشنهادی :معرفی رشته دندانپزشکی ( وضعیت تحصیل ، بازار کار ، درآمد… )

بهترین مشاوران

در حقیقت ما در برنامه ریزی رشته تجربی بزرگترین و بیشترین کارگزاران را داریم و گروهی متشکل از ده ها برنامه ریز و صد ها مشاور، که تنها برای خدمات رسانی به داوطلبان رشته تجربی آموزش دیده اند. در کنار آنان از رتبه های برتر کنکور سال های گذشته و تجاربشان نیز استفاده می کنیم. با این روند نیاز دانش  آموزان برآورده می گردد.

همراه شدن با برنامه ها و طرح هایی که مطابق با هدف شما باشد، نیاز به زمان دارد. بسیاری از دانش آموزان از همان تابستان نهم به دهم شروع به پیشخوانی سال دهم کرده و همراه با اساتید مجموعه کم کم درس ها را مطالعه می کنند.

اما برخی دیگر از اول مهر شروع کرده و همزمان با مدارس، خود را برای کنکور نیز آماده می کنند. اما اگر از ما پرسیده شود که کدام روش بهتر است، قطعا به آن ها پاسخ می دهیم، که دانش آموزان گروه یک دارای زمان بیشتری برای تسلط بر برنامه ریزی رشته تجربی داشته و می توانند از لحاظ مهارتی از دانش آموزان گروه دوم، پیشی گیرند.

بهترین برنامه ریزی رشته تجربی برای قبولی در پزشکی

مطلب پیشنهادی : معرفی رشته پرستاری

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس