آخرین اخبار : 

برنامه عید باید چجوری باشه

برنامه عید باید چجوری باشه

برنامه عید باید چجوری باشه

از کی باید شروع کنم به عید درس خوندن

برنامه عید باید چجوری باشه – الان دیگه فرق نمیکنه پایه چندم باشی. حتما سرنوشتت برات مهمه و الان در یکی از مقاطع تحصیلی پایه دهم ، پایه یازدهم ، یا به احتمال زیاد پایه دوازدهم هستی.

هیچکدو از اینا مهم نیست. مهمه اینه که الان تصمیم گرفتی پیشرفت کنی و برنامه داشته باشی.

برنامه عید باید چجوری باشه

پرسشی که بسیاری از دانش آموزان و داوطلبین کنکور از ما دارن این است که برنامه عید باید چجوری باشه تا نتیجه عالی کسب کنیم. ببیند دوستان ، در حالت بد عید ۱۳روزه و غالبا بچه ها چند روز پیش از شروع از عید و چندروز  بعد از عید  مدرسه نمیرن . بطور میانگین میشه این ایام  را ۱۵ روز حساب کرد. یه نکته مهم رو همیشه یادتون باشه { یه گنجشک توی مشت تو بهتر از ده تا گنجشک روی درخته }. پس عید نوروز اول باید به داشته های خودت برسی و اونارو به اوج برسونی  و بعد به سراغ مباحث جدید و نخونده بری…

توصیه میکنم  حداقل ۵ تا ۷ روز رو به مرور و تست زنی درسای همون پایه که هستید، بپرازید. سپس بین ۴ تا ۶ روز را هم به مرور و تست زنی پایه های قبلی و حداقل ۲روز به پیش مطالعه مطالب جدید پرداخته شود. لازم به ذکره این یک حالت کلی است و برای تمام دانش آموزان این حالت صادق نیست. بسته به پایه تحصیلی شما و نقاط قوت و ضعف شما این شرایط کاملا میتونه متفاوت باشه .

برای مطالعه نوروزی از چه زمانی میبایست شروع کنم

بسیاری از دانش آموزان و داوطلبین کنکور سراسری از اول اسفند شورع میکنند به اجرای یک برنامه دقیق  ، اما اگر تا ۲۰ اسفند هم شروع نکردید ، توصیه میکنم از این تاریخ نزارید رد بشه و حتما بصورت جدی اغاز کنید. اما نکته مهمتر این است که این برنامه ریزی با پایان عید نوروز نباید تمام بشه و حتما تا آخر مسیری که اغاز کرده اید با تمام انرژی ادامه بدید

در عید نوروز استراحت هم بکنیم یا فقط باید درس بخوانیم

مسلما شما ربات نیستید که دائم در  حال درس خواندن باشید. از طرفی این ایام ، ایام دید و بازدید و صله رحم هستش. خیلی ها مسافرت میرن ، خیلی ها در حال خوش گذرانی و گردش و تفریح هستند. خیلی ها هم هیچکدومشو انجام نمیدن و فقط مشغول درس خوندنن.

من هیجکدم از این روشارو پیشنهاد نمیکنم . رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود. روهرو آن است که اهسته و پیوسته رود.

پیشنهاد میکنم اگر مسافرتی در کار هست بیش از سه روز طول نکشه. اگرم نیست که چه بهتر

اگر مهمانی میرید خیلی خلاصه باشه و صرفا مربوط به سه چهار روز اول . اگر مهمان براتون زیاد میاد، شما بعد از یک دیدو بازدید کوتاه و عذر خواهی برید سر درس خوندنتون که آیندتون از همه چیز مهمتره.

در کل این یکی دوسال آخر باید یکم سختی رو تحمل کنید و به خودتون فشار بیاریدو از تفریحات کم کنید تا بتونید به موفقیت برسید.

چرا عید نوروز به دوران طلایی معروف شده

کارایی که بهتون که بهتون گفتم تا انجام بدید ساده نیست و هرکسی توانایی انجام دادنش رو نداره، به همین خاطر هم تعداد زیادی از دانش آموزان در این ایام مطالعه زیادی انجام نمیدن و از رقابت عقب میمونن. پس بهترین فرصت برای سبقت گرفتن و جلو افتادنه. درسته همه در حال تفریح و خوش گذرونی هستن ولی تو داری آیندتو میسازی و پیشرفت میکنی. پس تحمل کن و انجامش بده. بعدا میتونی به واسطه این موفقیتت لذت ها و تفریحات بزرگتری رو تجربه کنی.

چجوری میتونم یه برنامه ریزی راهبردی و دقیق برای عید داشته باشم

احتمالا ساده ترین بخش این برنامه همین باشه. کافیه به این فکر کرده باشی که برنامه عید باید چجوری باشه و من چه کارهایی نیازه تا انجام بدم تا به مهارت برسم . سپس تصمیم بگیری با یک مشاور زبده صحبت کنی تا برات برنامه ریزی انجام بده. اونجاست  که میتونی با برترین مشاورین کشور تماس بگیری و ازشون راهکار و برنامه ریزی دریافت کن.

همین الا تلفتنو بردار و با کنکور آسان است تماس بگیر تا بتونی با مشاورین و کارشناسان ارتباط بگیری

برای همتون آرزوی موفقیت دارم و پل های ارتباطی ای که میتونه شمارو برای آینده ای درخشان راهنمایی کنه رو در اختیارتون میزارم

پیروز باشید .  مهندس حسین بنائی

برنامه عید باید چجوری باشه

برنامه عید باید چجوری باشه

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان با شماره های

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت  { برنامه ریزی عیدانه }  را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس