; charset=UTF-8" /> برنامه ریزی چهار ماهه کنکور است | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

برنامه ریزی چهار ماهه کنکور است

برنامه ریزی چهار ماهه کنکور است

برنامه ریزی چهار ماهه کنکور است

برنامه ریزی چهار ماهه کنکور است

از مهم ترین اتفاقاتی که در زندگی یک جوان می افتد قبولی در کنکور و تحصیل در دانشگاهی است که ارزویش را دارد .

 

 

شرکت در کنکور سراسری بسیار اسان است اگر شما از منابع مطالعاتی خوب و مفید و هم چنین یک برنامه ریزی درست استفاده کنید . برنامه ریزی حکم نقشه راه را برای شما دارد . شما اگر در یک سفر نقشه راه را نداشته باشید مطمئنا یا خیلی دیر به مقصد دل خواهتان خواهید رسید. یا هرگز به مقصدتان نخواهید رسید .

 

نکته ای که در این میان است این است که شما باید برنامه ریزی را از جایی دریافت کنید که کاملا بر مسیری که شما می خواهید طی کنید اگاهی داشته باشد .موسسه کنکور اسان است سال هاست که در زمینه کنکور فعالیت می کند و در این سال ها تجربیات بسیار خوبی در زمینه کنکور به دست اورده است.بر همین اساس یکی از بهترین موسساتی که اقدام به ارائه ی برنامه ریزی کنکور می کند موسسه کنکور اسان است می باشد .

برنامه ریزی چهار ماهه کنکور است

برنامه ریزی چهار ماهه کنکور است

 

 

مطلب پیشنهادی : لیست منابع نهم کنکور اسان است

 

 

 

برنامه ریزی چهار ماهه کنکور است

 

برنامه ریزی چهارماه کنکور اسان است

 

یکی از طرح های برنامه ریزی بسیارخوب موسسه کنکور اسان است طرح برنامه ریزی چهارماهه کنکور اسان است می باشد که ویژگی های بسیار خوبی دارد . از ویژگی های خوب این طرح می شود به موارد زیر اشاره کرد

 

روش های تست زنی را فرا می گیرید

 

فضای کنکور کاملا با فضای امتحانات تشریحی متفاوت می باشد ، در کنکور شما باید هر سوال را هر چند مشکل در مدت زمان بسیار کوتاه تری نسبت به امتحانات تشریحی پاسخ دهید برای همین شما نیازمند یک یادگیری راه حل هایی هستید که شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به جواب برساند . پیدا کردن چنین راه حال هایی برای مباحث درسی نیازمند ماه ها و یا حتی سال ها تحقیق و بررسی بر روی مباحث می باشد . موسسه کنکور اسان است در طول سال هایی  که فعالیت داشته توانسته راه حل هایی را بیابد که با استفاده از ان راه حل ها داوطلب در مدت زمان کمتری نسبت به بقیه داوطلبان تست های کنکور را پاسخ بدهد.شما در طرح برنامه ریزی چهار ماه با استفاده از مشاوره مشاوران موسسه و هم چنین اموزش های اساتید موسسه این روش های تست زنی را فرا خواهید گرفت .

برنامه ریزی چهار ماهه کنکور است

مطلب پیشنهادی : لیست منابع دهم کنکور اسان است

 

بهره مندی از مشاوره های رتبه های برتر

 

رتبه های برتر کسانی هستند که توانسته اند مسیر کنکور را طی بکنند و به مقصد برسند پس به خوبی از فراز و نشیب های این مسیر اگاه هستند و می دانند که کدام مسیرها داوطلب را سریع تر به مقصد می رساند.استفاده از تجربیات رتبه های برتر می تواند برای داوطلبان کنکور بسیار مثمر ثمر باشد.

در برنامه ریزی چهار ماهه کنکور اسان است شما از تجربیات رتبه های برتر استفاده می کنید.

 

بهترین منابع و کتاب های کنکوری

یکی دیگر عوامل موثر بر کنکور سراسری.منابع مطالعاتی و کتاب های کنکور می باشد.این که شما از چه منابع مطالعاتی استفاده می کنید بسیار مهم می باشد چرا که اگرمنابع مطالعاتی شما درست نباشد شما در کنکور نتیجه دل خواه را نخواهید گرفت . در برنامه ریزی چهار ماهه ی کنکور اسان است شما از بهترین منابع مطالعاتی و کتاب های کنکوری موجود در کشور استفاده خواهید کرد .

 

برنامه ریزی چهار ماهه کنکور است

 

روش های یادگیری

اگر شما یک ماشین اخرین سیستم داشته باشید ولی رانندگی با ان ماشین را بلد نباشید عملا ان ماشین هیچ سودی برای شما نخواهد داشت . شما اگر تمام منابع خوب دنیا را هم داشته باشید ولی نحوه ی صحیح استفاده از ان منابع را اموزش ندید باشید ،بهره ای از ان منابع نخواهید برد یا اگر هم بهره ای ببرید بسیار کم خواهد بود . مطالعه هم مانند همان رانندگی نیاز به یادگیری دارد . برای داشتن یک مطالعه استاندارد شما باید ان را اموزش ببینید . در برنامه ریزی چهار ماهه کنکور اسان است به شما اموزش داده خواهد شد که چگونه درس ها را مطالعه کنید تا بتوانید بیشترین استفاده را از مطالعه خو ببرید .

 

مرورهای پی در پی

یک مطالعه زمانی به پایان می رسد که با مرور همراه باشد . وقتی شما مطالعه می کنید بسیاری از مطالب بعد از مدتی از ذهن شما خارج می شود . برای ثابت کردن و برگرداندن مطالب به ذهن خود نیاز دارید که مطالب را دوباره مرور کنید تا این مطالب در ذهن شما تثبیت شود . در برنامه ریزی چهارماهه کنکور اسان است شما به صورت منظم به مرور مطالبی که خوانده اید می پردازید تا مطالب کاملا در ذهن شما تثبیت شود و هنگام نیاز بتوانید به راحتی از ان ها استفاده نمایید .

   قبولی در امتحانات مدرسه

معمولا یکی از دغدغه های داوطلبان در کنکور سراسری قبولی در امتحانات مدرسه می باشد . برنامه ریزی چهار ماهه کنکور اسان است طوری تنظیم شده است که شما در این طرح علاوه بر موفقیت در کنکور سراسری که اتفاق خواهد افتاد ، در امتحانات مدرسه هم نمرات خوبی را کسب می کنید.

مطلب پیشنهادی : لیست منابع یازدهم کنکور اسان است

 

برنامه ریزی چهار ماهه کنکور است

ارتباط با بهترین مشاور کنکور

داوطلبان در برنامه ریزی چهار ماهه کنکور اسان است با بهترین مشاور کشور مرتبط می شوند . مهندس حسین بنائی از مشاورین موسسه کنکور اسان است می باشد که در طول سالیانی که در زمینه کنکور فعالیت داشته توانسته داوطلبان بسیاری را جز رتبه های برتر کنکور نماید . در برنامه ریزی چهار ماهه کنکور اسان است ، تمام کسانی که دراین طرح شرکت کرده اند به راحتی می توانند با بهترین مشاور کشور یعنی مهندس حسین بنائی در ارتباط باشند و از مشاوره ایشان بهره مند شوند.

مطلب پیشنهادی : لیست منابع دوازدهم کنکور اسان است

برنامه ریزی چهار ماهه کنکور است

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×