آخرین اخبار : 

برنامه ریزی برای پایه دوازدهم

پایه دوازدهم

برنامه ریزی تابستان برای پایه دوازدهم:

برنامه ریزی برای پایه دوازدهم – بعضی از دانش آموزان پایه دوازدهم قصد ندارند به طور جدی در سال اول کنکور شرکت کنند. زیرا هم زمان کمتری برای مرور داشتند، و هم می خواهند با زمان بیشتری که برای مطالعه می گذارند، با رتبه ای بسیار بهتر در سال بعد به رشته و دانشگاه مورد علاقه خود راه یابند. از این رو این دانش آموزان پایه دوازدهم، باید برای خود برنامه ای منظم و دقیق داشته باشند تا کیفیت مطالعه و مرور آنها بالا رود. در این برنامه می توان قسمت های مختلفی مانند، مشاوره و برنامه ریزی برای مطالعه درس ها، تقویت دروس پایه دوازدهم که دانش آموز در آنها ضعف دارد، روش های تست زنی و … برای پایه دوازدهم گنجانده شود.

گروه کنکور آسان است و برنامه ریزی برای پایه دوازدهم:

دانش آموزانی که در سالهای قبل طبق برنامه ریزی های گروه کنکور آسان است جلو رفته اند، می توانند بهترین مثال از دانش آموزان پایه دوازدهم باشند، که توانستند با برنامه ریزی دقیقی که برای آنها در نظر گرفته شد، پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشند.
منابع درسی که برای پایه دوازدهم توسط گروه کنکور آسان است تدارک دیده شده است، کاملا بهینه سازی شده میاشد و به زبانی ساده و قابل فهم تدریس شده است. این کتابها و دی وی دی ها، به کمک اساتید درجه اول درکشور تولید شده است. همچنین مشاورانی که برای برنامه ریزی پایه دوازدهم به دانش آموزان کمک می کنند، در سالهای اخیر توانسته اند امتحان خود را پس دهند و بهترین برنامه ها را برای دانش آموزان به خصوص پایه دوازدهم ارائه دهند.

برنامه ریزی برای پایه دوازدهم

دانش آموزان پس از استفاده ی برنامه ریزی گروه کنکور آسان است، و مطالعه منابع این گروه به صورت کاملا محسوسی پیشرفت داشته اند، و همین مساله نیز باعث می شود که اعتماد به نفس آنها بالاتر رود، و بدانند اگر با گروهی موفق و ماهر برنامه ریزی کنند، و منابع دریافت کنند، می توانند خیلی از رقیبان خود را پشت سر بگذارند. همچنین در برنامه های آموزشی گروه استاد احمدی، روش های تست زنی برای هر مطلب به تفکیک و ساده شده ارائه شده است؛ که می تواند دانش آموز پایه دوازدهم را به تست زنی با درصد بالایی برساند.
موسسه کنکور آسان است برای پایه دوازدهم برنامه های ویژه دارد، و می توان با اطمینان خاطر با این گروه خبره همراه شد و موفقیت را تجربه کرد.

اتفاق مثبت و مهمی که باعث پیشرفت بیش از حد شما خواهد شد این است که شما با کاگروه تخصصی و ویژه پایه دوازدهم کار خواهید کرد و تمام مشاورین زبده و با تجربه در این گروه آموزشی حضور دارند

جهت ارتباط با کادر تخصصی مشاوره و برنامه ریزی کنکور آسان است دوازدهم

و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید و یا کلمه { برنامه ریزی دوازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

کلاس دوازدهم در فضای مجازی کانال و پیج اینستاگرام اختصاصی دارد که با عضویت در آن میتوانید بصورت رایگان از تدریس ها ، جزوه ها ، نمونه سوالات و … استفاده نمایید

جهت دریافت لینک کانال و پیج پایه دوازدهم با کلمه { کانال دوازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

برنامه ریزی ...

برنامه ریزی …

  1. fareme گفت:

    من دلم میخواد این برنامه ریزی رو داشته باشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×