13 13 43 44 021

30 40 25 44 021

برنامه ریزی و پکیج تخصصی طرح جهش

برنامه ریزی و پکیج تخصصی طرح جهش (کنکور آسان است)

برنامه ریزی و پکیج تخصصی طرح جهش (کنکور آسان است)

 

برنامه ریزی و پکیج تخصصی طرح جهش

 

برنامه ریزی و پکیج تخصصی طرح جهش بهترین انتخاب برای رتبه های برتر

طرح جهش تخصصی ترین طرح در موسسه کنکور آسان است می باشد، که برای هر سه پایه دبیرستان و در هر سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی در نظر گرفته شده است.در واقع موسسه کنکور آسان است با ارائه برنامه ریزی و پکیج تخصصی طرح جهش، قصد دارد دانش آموزانی را پرورش دهد که رتبه های تک رقمی، دو رقمی و سه رقمی را از آن خود کنند. از این رو برای این افراد بسته های آموزشی، مشاوره های تخصصی و بهترین کارشناسان برنامه ریزی را انتخاب کرده است.

برنامه ریزی و پکیج تخصصی طرح جهش، مختص دانش آموزان نخبه بوده و معمولا بعد از پایان طرح های تابستانه و یا آزمون تعیین سطح، توسط مشاوران ارشد موسسه انتخاب می شوند. در این حالت، مشاوران با دانش آموزان تماس گرفته، تا از انتخاب شدن آن ها آگاه شده و خود را برای یک برنامه ریزی بلند مدت آماده کنند. مهندس حسین بنائی یکی از مشاوران ارشد موسسه کنکور آسان است می باشد، که عهده دار این مسئولیت است. وی تا به امروز چندین دانش آموز را تا رتبه برتر شده هدایت کرده و آن ها را بر سکوی موفقیت قرار داده است.

در حقیقت هدف ما از ارائه برنامه ریزی و پکیج تخصصی طرح جهش، آن است که تمامی استعداد ها و توانایی های دانش آموزان را از حالت بالقوه به حالت بالفعل رسانده و با جهت دهی به افکار آن ها، موانع و مشکلات ذهنی شان را رفع کنیم، تا بتوانند آزادانه و همچون یک انسان موفق به مسیر و زندگی خود بنگرند.

آپشن های برنامه ریزی و پکیج تخصصی طرح جهش برای دهمی ها

برنامه ریزی و پکیج تخصصی طرح جهش، دارای آپشن های بسیاری است، که در این مقاله به معرفی همه ی آن ها می پردازیم.

  • اولین آپشنی که برای این دانش آموزان در نظر گرفته می شود، پوشش همه جانبه آن ها برای درس خواندن می باشد. ما این دانش آموزان را روزانه تحت نظر داشته و با کمک والدین آن ها را در مسیر حفظ می کنیم
  • دومین ویژگی این طرح از بین بردن کامل موانع ذهنی و روحی بوده، تا دانش آموز بتواند به راحتی بر روی مطالب تمرکز داشته باشد.
  • استفاده از جزوه های تخصصی که تنها در اختیار این دانش آموزان قرار می گیرد، سومین آپشنی است که ما به آن ها اختصاص داده ایم. این جزوه ها، در حقیقت میانبر هایی هستند که رتبه های برتر کنکور سال های گذشته از روی آن ها مطالعه کرده اند و همچنین جزواتی که خود اساتید برنامه اوج یادگیری مخصوص آن ها تهیه کرده اند.
  • در برنامه ریزی و پکیج تخصصی طرح جهش، دانش آموزان دهمی به صورت کامل زیر نظر مشاوران ارشد، کار خود را آغاز کرده و تا پایان کنکور نیز (به شرط ماندن و انتخاب شدن هر ساله در طرح) تحت نظارت مشاور ارشد می باشند.
  • برنامه ریزی های فوق تخصصی، پشتیبانی ها، ارتباط های پیوسته با رتبه های برتر کنکور سال های گذشته نیز از جمله آپشن های دیگر این طرح است.
  • شرکت کردن در آزمون های آنلاین موسسه آن هم به صورت رایگان، همراه با تحلیل و آنالیز آزمون، از دیگر مواردی است که ما برای دانش آموزان خود در نظر گرفته ایم.

چه زمانی می توان از برنامه ریزی و پکیج تخصصی طرح جهش استفاده نمود؟

بسیاری از دانش آموزان با شنیدن عنوان برنامه ریزی و پکیج تخصصی طرح جهش، خواهان ثبت نام در آن هستند. از این رو با ارسال پیامک هایی بعد از پایان برنامه اوج یادگیری، می خواهند شانس خود را برای ثبت نام در این طرح افزایش دهند. اما متاسفانه از میان هزاران نفری که به منظور ثبت نام این طرح تماس می گیرند، تنها تعداد محدودی پذیرفته می شوند. دلیل این امر نیز تعداد کم مشاوران ارشد ما در موسسه کنکور آسان است می باشد.

blank

خوشبختانه مهندس حسین بنائی از جمله این مشاورانی است، که با دقت و وسواس بسیاری، به بررسی وضعیت دانش آموزان پرداخته تا آن ها برای شرکت در برنامه ریزی و پکیج تخصصی طرح جهش انتخاب نماید. یکی از تفاوت های اساسی او با سایر همکارانش، ارتباط مستقیم و در دسترس بودن این مشاور برای همه دانش آموزان است. با این کار فرصت یکسانی برای همه ایجاد می گردد، تا بتوانند توانایی خود را برای بودن در این طرح به اثبات برسانند. بدین منظور می توانید جهت ارتباط با مهندس حسین بنائی با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ تماس گرفته، تا وی با بررسی وضعیت شما، تشخیص دهد که می توانید در این طرح شرکت کنید یا خیر؟

معمولا بهترین زمان برای ثبت نام در برنامه ریزی و پکیج تخصصی طرح جهش، تابستان پایه نهم به دهم می باشد. در این زمان دانش آموز کار خود را با پیش خوانی آغاز کرده و در آغاز مهر، به صورت رسمی توسط مهندس حسین بنائی پذیرفته می شود. البته این منوط به داشتن تراز بالایی در آزمون ها می باشد. بعد از آن است که این دانش آموز، در صورت داشتن تراز قابل قبول، می تواند به صورت مداوم در این طرح باقی بماند. در غیر اینصورت، وی با دانش آموزان ممتاز دیگری جایگزین می گردد.

نحوه ثبت نام در برنامه ریزی و پکیج تخصصی طرح جهش به چه صورت است؟

در ابتدا تمامی دانش آموزان به صورت کاملا تصادفی با مشاوران ارتباط برقرار خواهند کرد. اینکه آیا آن مشاور تجربه کافی برای هدایت دانش آموز را دارد یا خیر، به شانس و اقبال او بستگی دارد. درست است که همه مشاوران ما در موسسه کنکور آسان است، خود دارای تحصیلات عالیه بوده و بر فنون مشاوره اشراف کامل دارند، اما در این میان، مشاوران بی تجربه ای هم حضور داشته که هنوز پرورش یک رتبه برتر را در کارنامه خود به ثبت نرسانده اند. به همین دلیل است که تعداد مشاوران ارشد ما برای ثبت نام در برنامه ریزی و پکیج تخصصی طرح جهش، بسیار محدود است.

blank

خوشبختانه مهندس حسین بنائی، به همراه تیم مجرب خود، متشکل از مشاوران با تجربه ای می باشد، که در قالب گروه مشاوران مهندس بنائی مشغول به فعالیت می باشند. تمامی این مشاوران صلاحیت پرورش دانش آموزانی نخبه را دارا می باشند. اما در میان آن ها، تنها مهندس بنائی سرپرستی دانش آموزان ثبت نام شده در طرح جهش را دارا می باشد. بدین منظور، دانش آموزان پس از تماس با دو شماره (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳)، به وی ارجاع داده می شوند.

اگر شما نیز خواهان یک موفقیت تضمینی می باشید و این توانایی را در خود یافته اید که جز رتبه های برتر کنکور آینده باشید، اطمینان داشته باشید که مشاوران ارشد ما جایی در این طرح برای شما حفظ خواهند کرد. آن ها استعداد ها را کشف کرده و با آموزش صحیح دانش آموزان، موفقیت آن ها را بهترین نحو ممکن میسر می کنند.

لینک های زیر برای شما مفید خواهد بود.

برنامه ریزی امیر مسعودی کنکور آسان است

گروه تخصصی مشاوره و برنامه ریزی مهندس حسین بنائی

جهت دریافت مشاوره تخصصی و خرید پکیج آموزشی با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {مشاوره تخصصی یا خرید پکیج آموزشی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×