آخرین اخبار : 

با برنامه ریزی رایگان کنکور تا چه اندازه می توان در کنکور موفق شد؟

برنامه ریزی رایگان کنکور

برنامه ریزی رایگان کنکور میتواند ما را موفق کند ؟ بسیاری گمان می کنند که پرداخت هزینه های گزاف برای دریافت برنامه ریزی، ضامن موفقیت آن ها است. این در حالی است که تنها عامل موفقیت، داشتن منابع صحیح، تلاش و پشتکار به همراه یک برنامه ریزی کارشناسی شده می باشد. برنامه ریزی که در موسسه کنکور آسان است، به عنوان یک طرح “برنامه ریزی رایگان کنکور”، در اختیار همه ی دانش آموزان قرار می گیرد. این برنامه ریزی توسط بهترین کارشناسان ما و به صورت قابل استفاده برای تمامی افراد طراحی شده است. درصد بازدهی این برنامه ریزی بیش از ۶۰ درصد بوده و می تواند شما را به اهداف متوسط خود برساند. اما در صورتی که بخواهید از برنامه ریزی های خاص استفاده نمایید، ما به شما طرح های ویژه را پیشنهاد می دهیم. در این طرح ها نیز، برنامه ریزی رایگان کنکور صورت می گیرد، اما با این تفاوت که در این طرح ها، برنامه ریزی به منظور رتبه برتر شدن انجام می گردد. از این رو اگر خواستار این نوع از برنامه ریزی ها هستید، می توانید آن ها را تنها تحت نظر مشاور رسمی و تایید شده استاد حسین احمدی، به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ دریافت نمایید.

آیا برنامه ریزی رایگان کنکور، با برنامه ریزی هایی که در طرح های موسسه به دانش آموزان داده می شود، یکسان است؟

یکی از سوالاتی که اغلب دانش آموزان از مشاوران ما می پرسند، تفاوت برنامه ریزی هایی است که در طرح ها به دانش آموزان ارائه می گردد. باید بدانید که این برنامه ریزی ها از هر لحاظی کامل و جامع بوده و مورد پشتیبانی قرار می گیرند. این برنامه ریزی ها همانطور که به صورت رایگان عرضه می شوند، به همان ترتیب تا پایان کنکور نیز، به صورت رایگان بازبینی و بازنویسی شده و در اختیار دانش آموزان قرار می گیرند. علاوه بر این، چون دانش آموزانی که در این طرح ها شرکت می کنند، دارای هدف های والایی مانند کسب رتبه های ۲ و تک رقمی هستند، از خاص ترین و ویژه ترین برنامه هایی موسسه برای آن ها استفاده می شود. در کل باید بدانید که برنامه ریزی رایگان کنکور با توجه به طرحی که در آن شرکت می نمایید، متفاوت است. زیرا که بهترین ها، همیشه خواستار خاص ترین ها نیز هستند.

آیا برنامه ریزی رایگان کنکور برای همه ی دانش آموزان یکسان است؟

خیر. از آنجایی که اهداف و شرایط شرکت در کنکور داوطلبان با یکدیگر متفاوت است، برنامه ریزی رایگان کنکور آن ها نیز، دارای زمان بندی ها و مباحث متفاوتی است. مثلا برای داوطلب رشته تجربی که قصد دارد در کنکور رتبه دو و یا تک رقمی کسب کند، از برنامه ریزی هفتگی که شامل ۱۲ ساعت زیست می باشد، استفاده می گردد. این در صورتی است که برای دانش آموزان با اهداف کوچکتر، ساعات مطالعه ی کمتری در نظر گرفته می شود.

برنامه ریزی رایگان کنکور

برنامه ریزی رایگان کنکور

همچنین برای داوطلبانی که شاغل هستند و یا بعد از چندین سال دوباره قصد شرکت در کنکور را دارند، با سایر داوطلبان متفاوت است. به همین منظور زمانی که با مشاوران ما در گروه مهندس بنائی تماس می گیرید، کاملا شرایط خود را تشریح کرده، تا بهترین برنامه ریزی رایگان کنکور در اختیارتان قرار گیرد.

منابع برنامه ریزی رایگان کنکور چه می باشند؟

داشتن منابع صحیح، یکی از شروط موفقیت در کنکور می باشند. معمولا همه ی مشاوران می گویند: که کتاب های درسی بهترین منابع برای کنکور هستند؛ اما ما به شما می گوییم که کتاب های درسی نمی توانند هیچ موفقیتی را برای شما به ارمغان بیاورند. زیرا که دانش آموزان ساکن در شهر های بزرگ،  از همه ی منابع، کلاس فوق برنامه، کتاب های تست، منابع آموزش مجازی، دوره های تست زنی و طرح های موسسه، برای موفقیت استفاده می نمایند. بنابراین اگر شما بخواهید تنها به کتاب های درسی خود اکتفا کنید، بدانید که هرگز به قبولی در رشته دلخواه خود نخواهید رسید. نهایت آنچه ما می توانیم در این زمینه به شما هدیه نماییم، برنامه ریزی رایگان کنکور می باشد.

این برنامه ریزی ها بر مبنای منابع آموزشی صحیح بوده و به صورت هدفمند برای دانش آموزان طراحی شده اند. از آنجایی که اغلب دانش آموزان در شرایط اقتصادی کنونی، از پرداخت هزینه های مشاوره و برنامه ریزی در مذیقه می باشند، موسسه کنکور آسان است تصمیم گرفته است، که تمامی مشاوره های تخصصی و حرفه ای خود را به همراه برنامه ریزی کنکور رایگان، در اختیار دانش آموزان قرار دهد. شما می توانید این خدمات را به صورت شبانه روزی و از طریق مشاوران ما در گروه مهندس بنائی دریافت نمایید.

برنامه ریزی رایگان کنکور

برنامه ریزی رایگان کنکور

برنامه ریزی رایگان کنکور را از کجا دریافت کنیم؟

برای دریافت برنامه ریزی رایگان کنکور، می توانید با شماره تماس های ۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳ و ۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید عبارت “دریافت برنامه ریزی رایگان کنکور” را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کرده و منتظر تماس مشاوران ما باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×