; charset=UTF-8" /> برنامه ریزی دویست روزه کنکور اسان است | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

برنامه ریزی دویست روزه کنکور اسان است

برنامه ریزی دویست روزه کنکور اسان است

برنامه ریزی دویست روزه کنکور اسان است

برنامه ریزی دویست روزه کنکور اسان است

برنامه ریزی۲۰۰روزه کنکور اسان است

هر ساله دواطلبان بسیار زیادی در کنکور سراسری شرکت می کنند تا اینده تحصیلی و شغلی خود را رقم بزنند . معمولا همه داوطلبان کنکور به دنبال قبولی در رشته های خوبی مانند پزشکی و دندان پزشکی و مهندسی  می باشند و هدف هایی را هم برای ان کار انتخاب کرده اند .

فقط تلاش کافی نیست

مطمئنا همه داوطلبان کنکور برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنند . اما چرا عده ای در اخر کار به انچه می خواهند برسند می رسند ولی عده ای حتی به خواسته خود نزدیک هم نمی شوند . به راستی علت چیست ؟
در موفقیت یک داوطلب عوامل زیادی دخیل می باشند مانند مطالعه و تلاش ، هدف گذاری ، تغذیه ، ضریب هوشی ، منابع مطالعاتی ، برنامه ریزی

مطلب پیشنهادی :اصول برنامه ریزی برای کنکور را فرا بگیرید

مهم ترین علت چیست

از همه عوامل و عللی که برشمردیم منابع مطالعاتی خوب و داشتن یک برنامه ریزی فوق العاده بر اساس یک منبع مطالعاتی خوب می تواند سرنوشت داوطلب را نسبت به رقبای خود تغییر دهد . این را به خاطر داشته باشید که یک انسان معمولی با برنامه خیلی راحت از یک نابغه بی برنامه به مقصد می رسد . پس برنامه ریزی از اهمیت فوق العاده ای برخور دار می باشد

 

برنامه ریزی۲۰۰روزه کنکور اسان است

برنامه ریزی۲۰۰روزه کنکور اسان است

مسیر را مشخص کنید

برنامه ریزی دویست روزه کنکور اسان است

تصور کنید که می خواهید به یک مقصد مشخص سفر کنید که هزاران راه مختلف برای رسیدن به ان مقصد وجود دارد . شما از هر کدام از این مسیرها و راه ها که بروید مطمئنا به مقصد خود خواهید رسید ولی ممکن است بعضی از راه ها خیلی طولانی باشند یا حتی بعضی از راه ها اسفالت نباشند و باعث اذیت شما شوند یا اصلا بعضی از راه ها هم طولانی باشند و هم موانع بسیار زیادی داشته باشند .

برنامه ریزی دویست روزه کنکور اسان است

برنامه ریزی۲۰۰روزه کنکور اسان است

برنامه ریزی۲۰۰روزه کنکور اسان است

در این مواقع معمولا شما در تلاش خواهید بود که بهترین راه را انتخاب کنید که هم از لحاظ زمانی کوتاه باشد هم موانعش کم و مشخص باشد هم دارای استراحتگاه هایی باشد که در صورت نیاز شما بتوانید در طول مسیر از ان ها استفاده نمایید . و این یعنی برنامه ریزی برای رسیدن به هدف . شما در این حالت راه و محل هایی را که باید از ان عبور کنید را مشخص می کنید و دقیقا می دانید که از کی باید از کجا عبور کنید که در ساعت مقرر به مقصد رسیده باشید چون هم اندازه طول مسیر را دارید و هم حد اکثر سرعت مجاز اتومبیل خود را شناسایی کرده اید .

برنامه ریزی دویست روزه کنکور اسان است

برنامه ریزی دویست روزه کنکور اسان است

مطلب پیشنهادی :اصول برنامه ریزی برای کنکور را فرا بگیرید

کنکور هم نیاز به برنامه ریزی دارد

درست همانند مثالی که در بالا زدیم در کنکور هم شما باید با طی کردن یک مسیر به مقصد خود برسید . برای مطالعه کنکور منابع مطالعاتی بسیاری وجود دارد جزوه و ها و کتاب های بسیاری هم منتشر شده است ، کلاس ها و اساتید بسیاری هم در حال فعالیت در زمینه کنکور می باشند اما به راستی کدام یک از این ها بهتر است ؟

ما امتحانمان را پس داده ایم

موسسه کنکور اسان است سالیان سال است که د زمینه کنکور فعالیت می کند . حاصل این همه سال فعالیت موسسه کنکور اسان است به وجود امدن رتبه های برتری بودندن که توانستند بر روی صندلی دانشگاه دل خواه خود بنشینند و در رشته ای که علاقه داشتند تحصیل کنند . اگر دنبال یک برنامه ریزی  و برنامه ریزی خوب هستید که شما را به نتیجه برساند ، ما پیشنهاد می کنیم حتما از برنامه ریزی ۲۰۰ روزه موسسه کنکور اسان است استفاده نمایید . وجود رتبه های برتری که از برنامه ریزی ها و منابع مطالعاتی کنکور اسان است استفاده کرده اند بیان گر یک نکته می باشد و ان این است که این مسیر همان مسیری هست که شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین موانع موجود به هدفتان می رساند.

برنامه ریزی۲۰۰روزه کنکور اسان است

مطلب پیشنهادی : برنامه ریزی جمع بندی کنکور آسان است

ویژگی های برنامه ریزی دویست روزه کنکور اسان است

برنامه ریزی دویست روزه کنکور اسان است

برنامه ریزی ۲۰۰ روزه کنکور اسان است از بهترین برنامه ریزی های کشور می باشد که شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به مقصدتان یعنی همان رشته دل خواهتان می رساند.

یک رتبه ی برتر در کنار شماست

بیایید برگردیم به همان مثالی که در اول این مطلب زدیم . تصور کنید که شخصی همسفرشما باشد که یک بار مسیری را که شما الان قرار است طی کنید را پیموده باشد . مطمئنا این شخص می تواند کاری کند که شما مسیر را به درستی طی کنید و از مسیر اصلی خود منحرف نشوید هم چنین اگاهی این شخص از موانع موجود در راه باعث می شود که شما موانع موجود را به راحتی شناسایی کنید و از ان ها عبور کنید

 

برنامه ریزی۲۰۰روزه کنکور اسان است

برنامه ریزی دویست روزه کنکور اسان است

مرورهای منظم

یک مطالعه با مرور است که به نتیجه می رسد . شما هر چقدر هم مطالعه کنید اگر به صورت منظم بر مطالعات خود مرور نداشته باشید . مطالعه شما ناقص خواهد بود و ان نتیجه ای را که باید از مطالعه خود نمی گیرید . در برنامه ریزی ۲۰۰ روزه کنکور اسان است شما از مرورهای منظم برخوردار هستید که مطالعه شما را کامل می کند و باعث می شود بیشترین بهره برداری را از مطالعه خود بکنید

مطلب پیشنهادی : برنامه ریزی تخصصی کنکور آسان است

بهترین منابع کنکور در اختیار شما

برنامه ریزی دویست روزه کنکور اسان است

برای کنکور منابع بسیار متفاوتی وجود دارند اما منابع مطالعاتی کنکور اسان است و دی وی دی های اموزشی این موسسه از بهترین منابع کنکور می باشند که سالیان سال است داوطلبان بسیاری با استفاده از همین منابع مطالعاتی توانسته اند جز رتبه های برتر کنکور شوند و به دانشگاه های دل خواه خود برسند.

در برنامه ریزی ۲۰۰ روزه کنکور اسان است شما می توانید از منابع مطالعاتی رتبه ساز کنکور اسان است استفاده نمایید.

برنامه ریزی۲۰۰روزه کنکور اسان است

یادگیری درست مطالب و سپردن بر حافظه بلند مدت

برنامه ریزی دویست روزه کنکور اسان است

در برنامه ریزی ۲۰۰ روزه کنکور اسان است شما روش های یادگیری مطالب و این که چگونه این مطالب را به حافظه ی بلند مدت خود بسپارید را فراخواهید گرفت .

تست زنی برق اسا

همان طور که می دانید در کنکور زمان بسیار مهم می باشد. زمانی که برای پاسخگویی به هرتست در نظر گرفته شده است بسیار کم می باشد و داوطلب باید بتواند در مدت زمان کوتاه تست های کنکور را پاسخ دهد . در برنامه ریزی ۲۰۰ روزه کنکور اسان است شما با استفاده از منابع درسی تحتق عنوان روش های تست زنی و هم چنین مشاوره های درست و اصولی مشاوران حرفه ای کنکور اسان است می توانید سرعت تست زنی خود را افزایش دهید و با سرعت بسیار بالایی تست های کنکور را بزنید .

 

ازمون های استاندارد با قابلیت تحلیل

اکثر موسسه های کنکورازمون های ازمایشی برگزار می کنند ولی ایا همه ی ازمون های ازمایشی دارای سوالات استاندارد هستند ؟ پاسخ خیر است . همه ازمون های ازمایشی استاندارد نیستند . ازمون های ازمایشی که شما قرار است در برنامه ریزی ۲۰۰ روزه در ان ها شرکت کنید. از استاندارد بسیار بالایی برخوردار می باشند و هم چنین طوری طراحی شده اند که مشاوران موسسه به راحتی بتوانند ازمون ها را برای شما تحلیل کنند و نقاط قوت و ضعف شما را در ازمون برای شما بازگو کنند که به برطرف کردن ان ها بپردازید

ارتباط با بهترین مشاور موسسه

مهندس حسین بنائی از مشاوران برتر کنکور در برنامه های تلویزیونی می باشند که شما می توانید با شرکت در طرح برنامه ریزی ۲۰۰ روزه کنکور اسان است از مشاوره های مهندس بنائی بهره مند شوید . اکثر کسانی که تحت مشاوره مهندس بنائی قرار گرفته اند به نتیجه دل خواه خود در کنکور رسیده اند و این دلیلی ندارد غیر از سواد مشاوره ای بالا و تجربه چندین ساله مهندس بنائی در زمینه کنکور .

برنامه ریزی دویست روزه کنکور اسان است

مطلب پیشنهادی : لیست قیمت منابع کنکور اسان است برای همه پایه ها

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×