13 13 43 44 021

30 40 25 44 021

برنامه ریزی جمع بندی

برنامه ریزی جمع بندی کنکور آسان است

دوران جمع بندی دوران طلایی رتبه های برتر

برنامه ریزی جمع بندی کنکور آسان است هر ساله همراه با متحول کردن دانش آموزان زیادی همراه است. شاید برای شما سوال باشه که مگه فرقی داره که چجوری بخونیم، یا اینکه کسی که تا اینجا خوب خونده موفق میشه و اونی هم که دستو پا شکسته خونده میمونه برای سال بعد. ولی واقعیت اینه که اصلا اینطور نیست. دوران جمع بندی به شدت میتونه در رتبه هر دانش آموزی تاثیرگذار باشه.

یعنی میتونه دانش آموزی تا اینجای کار خیلی خوب کار کرده باشه ولی جمع بندی موفقی نداشته باشه . میتونه هم تا اینجا اونجور که بایدو شاید خوب نخونده باشه که با اجرای یک برنامه ریزی دقیق و اصولی و استفاده از منابع حرفه ای خودشو به سایر رقبا برسونه و حتی ازشون جلو بزنه و برنامه ریزی جمع بندی کنکور آسان است دقیقا همین کارو برای شما انجام میده.

برنامه ریزی جمع بندی
برنامه ریزی جمع بندی

چرا باید جمع بندی انجام بدم ؟

دانش آموزانی که خودشونو برای کنکور آماده میکنن، مباحث خیلی زیادی را مطالعه کرده اند. بنابراین با حجم زیادی از مطالب مواجه هستند که این مطالب بیش از یکی دو ماه است که مرور نشده اند و تست زنی درقبالشان صورت نگرفته. لذا رفته رفته به فراموشی سپرده خواهند شد. از طرفی با توجه به کمبود زمان و حجم بالای مطالب ، همیشه با معضل کمبود زمان مواجه خواهند شد. اما اگر جند نکته مهم در مورد مرور و تست زنی و زمان مطالعه هر درس را بدانند به راحتی میتوانند در همین زمان کم نیز تمام مباحث را نسبت به اولویت بندی و اهمیتشان مورد مطالعه قرار داده به بالاترین سطح برسانند.

{ برای مثال ما باید بدانیم در درس ریاضی یا فیزیک ابتدا باید کدام مبحث را مرور کنیم و چه تعداد تست بزنیم و این موضوع برای هر درس و مبحث متفاوت است که اگر به آن درست عمل کنیم قطعا موفق خواهیم بود. }

نقش منابع در جمع بندی صحیح

قطعا استفاده از یک منبع مفید و کاربردی میتواند نقش تعیین کننده ای را در موفقیت یک دانش آموز داشته باشد. موسسه آموزشی کنکور آسان است با در اختیار داشتن برترین اساتید کشور کار را برای دانش آموزان ساده کرده است. اساتید نظیر مهندس امیر مسعودی ، استاد حسین احمدی ، مهندس عارف ربیعیان ، دکتر مهدی شیخی و … که در تمامی دروس اینکار را برای شما انجام داده اند و تولید محصولات جمع بندی قدمی بلندی به سوی موفقیت برداشته اند. خوبیه داشتن منابع جمعبندی اساتید برتر این است که  با خیال راحت فقط به مشاهده این دی وی دی ها مینشینیم و در هر زمانی هر کاری نیاز است انجام دهیم.

چگونه میتوانم برنامه ریزی جمع بندی کنکور آسان است دریافت کنم

جهتت دریافت برنامه ریزی دوران جمع بندی با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ – ۰۹۱۲

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید

یا کلمه { جمعبندی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

در تلگرام و اینستاگرام اوج یادگیری عضو باشید و از خدمات رایگان ما مثل جزوات رتبه های برتر ، نمونه سوال ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت دریافت لینک کانال اوج یادگیری و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳  پیامک کنید.

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×