; charset=UTF-8" /> برنامه ریزی تابستان ویژه پایه نهم به دهم (کنکور آسان است) | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

برنامه ریزی تابستان ویژه پایه نهم به دهم (کنکور آسان است)

برنامه ریزی تابستان نهم به دهم

برنامه ریزی تابستان ویژه پایه نهم به دهم (کنکور آسان است)

 

برنامه ریزی تابستان نهم به دهم

 

۳ فاکتور مهم در برنامه ریزی تابستان ویژه پایه نهم به دهم که باید بدانید

اطلاعات لازم برای ورود به دبیرستان همیشه در اختیار دانش آموزان قرار نمی گیرد. بسیاری از آن ها بدون آنکه بدانند، چه دروس و کتبی را باید مطالعه کنند، وارد مقطع دهم می شوند. حتی بسیاری از دانش آموزان در مورد انتخاب رشته و اینکه کدام رشته برای آن ها مناسب تر است، اطلاعات لازم را ندارند. به این علت، بسیاری بعدا از رشته خود دلزده می شوند و یا اینکه تغییر رشته می دهند. به همین دلیل ما تاکید بسیاری بر دریافت مشاوره برای تعیین رشته و برنامه ریزی تابستان ویژه پایه نهم به دهم داریم.

اهمیت استفاده مشاوره در تعیین رشته

افرادی که از مشاوره برای تعیین رشته استفاده می نمایند، از همه ی جنبه های آن رشته مطلع شده و تصمیم خود را بر اساس استعداد ها و توانایی خود می گیرند. بعد از آن است که با یک برنامه ریزی تابستان ویژه پایه نهم به دهم، به پیش خوانی پرداخته و خود را در مسیری سه ساله ثابت قدم می کنند. اما این برنامه ریزی ها دارای ویژگی های است که باید بدان توجه شود.

اول آنکه بدانید برنامه ریزی تابستان ویژه پایه نهم به دهم، شامل پکیج های آموزشی می باشد و اصلا ایرادی ندارد که شما بار اول گیج و یا سر در گم شوید. به هر حال این قابل درک است که شما با دروس جدیدی مانند شیمی، فیزیک، زیست و… آشنا شده اید و هنوز روش های تثبیت مطالب در ذهن را یاد نگرفته اید.

نکته دومی که در مورد برنامه ریزی تابستان ویژه پایه نهم به دهم باید بدان توجه کنید، ساعات مطالعه شما است. اگر بار اولتان است که از بسته های آموزشی استفاده می کنید، حتما باید آن را طبق صلاحدید مشاور خود انجام دهید.

نکته سوم در مورد استفاده از روش های مطالعه، در کنار برنامه ریزی تابستان ویژه پایه نهم به دهم می باشد. اگر شما خواهان قبولی در کنکور هستید و از همین تابستان عزم خود را جزم کرده اید، باید مسیر رسیدن به آن را نیز آموزش ببینید. برای این کار نیز بهتر است با مشاوران ما در گروه مهندس بنائی تماس گرفته، تا آن ها انواع روش های مطالعه را به شما آموزش دهند.

منابع برنامه ریزی تابستان ویژه پایه نهم به دهم چه می باشند؟

بسیاری از والدین نگرانند، که مبادا منابع برنامه ریزی تابستان ویژه پایه نهم به دهم آنقدر مشکل و یا حجیم باشد که سبب خستگی روحی فرزندشان شود. در این خصوص باید عرض شود که منابع این پکیج بر اساس سطح دانش آموز و هدف وی متغیر می باشد. از طرفی هم باید این ضرب المثل را در نظر داشته باشید که ” هرکه طاووس خواهد، جور هندوستان کشد”. زیرا که موفقیت از آن افراد پرتلاش است.

دانش آموزی که بیش از سایر رقیبانش تلاش می کند، دانش آموزی که از وقت خواب و استراحت خود میزند تا چند تست بیشتر حل کند، قطعا آمادگی بیشتری برای شرکت در طرح نخبگان ویژه رتبه های برتر آینده دارد. هرگز گمان نکنید که موفقیت اتفاقی است. فرمول موفقیت برابر است با ۹۹ درصد تلاش، بعلاوه ۱ درصد استعداد. به همین دلیل ما از برنامه ریزی تابستان ویژه پایه نهم به دهم استفاده می کنیم، تا بیش از سایر رقیبانشان آن ها را برای یک دوره سه ساله آماده سازیم.

استفاده از منابع برنامه ریزی تابستان ویژه پایه نهم به دهم، در چندین مرحله صورت می گیرد. اولین مرحله از آن که آموزش می باشد، باید در تابستان نهم به دهم صورت گیرد. پکیج روش های تست زنی در طول سال و بعد از اتمام دروس در برنامه قرار داده می شود. پکیج جمع بندی هم در پایان و در تابستان دهم به یازدهم و همراه با بسته های پیش خوانی یازدهم در اختیار دانش آموز قرار داده می شود.

چرا توصیه  می شود، که از برنامه ریزی تابستان ویژه پایه نهم به دهم استفاده کنیم؟

بیشتر خانواده ها به دنبال راه حل هایی هستند که فرزندانشان از زمان خود بهترین بهره را ببرند. هم اکنون با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و اینکه مکان های تفریحی و ورزشی خطرناک هستند، آموزش مجازی بهترین راه حل برای جبران این خلاء زمانی در زندگی دانش آموزان است. از طرفی هم اگر افراد خواهان زندگی راحت تری در آینده هستند، باید تلاش کردن را از همین امروز یاد بگیرند.

دانش آموزی که بداند تنها تلاش کردن می تواند موفقیت او را در کنکور تضمین کند، حتی یک لحظه از زندگیش را هدر نمی دهد و از برنامه ریزی تابستان ویژه پایه نهم به دهم، به عنوان مسیری برای موفقیت استفاده می کند. زندگی کردن بر اساس نظم و برنامه، اولین نکته ای است که شما را به هدفتان نزدیک می کند. استرستان را کاهش داده و به شما یاد می دهد که چگونه در کمترین زمان ممکن، بیشترین بهره آموزشی را ببرید.

ثبت نام برنامه ریزی تابستان ویژه پایه نهم به دهم از چه زمانی آغاز می شود؟

معمولا ثبت نام برنامه ریزی تابستان ویژه پایه نهم به دهم از اواخر بهار و در طول تابستان صورت می گیرد. اما این نکته را در نظر داشته باشید، فرق بسیاری میان کسانی است که درس خواندن را از اول تابستان آغاز کرده اند، با شخصی که در انتهای مرداد ماه شروع به استفاده از بسته های آموزشی می کند.

فرد اول فرصت بیشتری برای یادگیری دروس و مهارت های مطالعه دارد، در صورتی که فرد دوم تنها یک ماه را می تواند به پیش خوانی بپردازد. برای همین است که ما توصیه می کنیم زمان خود را در تردید سپری نکنید و همین الان با شماره های زیر تماس گرفته، تا مشاوران ما در گروه مهندس بنائی بتوانند برنامه ریزی تابستان ویژه پایه نهم به دهم را در اختیار شما قرار دهند.

 

جهت دریافت مشاوره و خرید محصولات آموزشی با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {مشاوره و برنامه ریزی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس