آخرین اخبار : 

۲ روش برای برنامه ریزی تابستان دهم به یازدهم

برنامه ریزی تابستان دهم به یازدهم

برنامه ریزی تابستان دهم به یازدهم می تواند شما را در مسیر موفقیت کنکور بسیار جلوتر ببرد. هر دانش آموزی که مسیر کنکور را طی کرده باشد، خوب می داند که برای آمادگی در این ماراتن بزرگ نمی تواند به تنها چند ماه درس خواندن بسنده کرد. بنابراین اغلب افرادی که در همان سال اخذ دیپلم، در دانشگاه قبول می شوند، از تابستان نهم به دهم شروع به درس خواندن نموده اند. آن ها این روند درس خواندن را با برنامه ریزی تابستان دهم به یازدهم ادامه داده و هر سال برای پیش خوانی و یا جمع بندی در این بازه سه ماهه با مشاوران ما تماس می گیرند. اما به راستی چگونه می توان در این سه ماه به برنامه ریزی کردن پرداخت؟ با همراه باشید، تا شما را با جدیدترین متد های برنامه ریزی آشنا کنیم.

اولین روش برای برنامه ریزی تابستان دهم به یازدهم، تعیین هدف می باشد. در حقیقت شما باید ابتدا مشخص کنید، که می خواهید به پیش خوانی دروس سال یازدهم بپردازید و یا می خواهید سال دهم را جمع بندی کنید. زیرا این دو، برنامه ریزی های متفاوتی دارند. ما برای شما هر دوی این اهداف را شرح خواهیم داد. در مورد اول که مربوط به پیش خوانی دروس یازدهم می باشد، شما باید از دی وی دی های آموزشی این مقطع برای این کار استفاده نمایید. پیش خوانی را می توانید تنها به دروس اختصاصی محدود کنید و یا اگر می خواهید در بازه های زمانی بیشتر درس بخوانید، می توانید دروس عمومی را نیز به آن اضافه نمایید. توصیه ما به شما این است که پیش خوانی را تنها به دروس اختصاصی محدود کرده و زمان اضافه را به جمع بندی دروس سال دهم اختصاص دهید.

روش دوم برای برنامه ریزی تابستان دهم به یازدهم، استفاده از منابع تست زنی سال دهم و رفع اشکال کلی برای این مقطع است. زیرا که بسیاری از دانش آموزان نمی توانند در طول سال تحصیلی به کنکوری خواندن بپردازند. بنابراین تابستان فرصت بی نظیری برای تبدیل آموزه های تشریحی خود به تست زنی می باشد. برای این منظور، باید از بسته های تست زنی استفاده کنید.

برنامه ریزی تابستان دهم به یازدهم چگونه بر موفقیت دانش آموزان موثر است؟

عدم انحراف از مسیر موفقیت و داشتن چشم اندازی برای کنکور، برای تلاش کردن های مداوم بسیار مهم است. بسیار دیده شده که دانش آموزان در سال تحصیلی دهم، بسیار پرتلاش شروع کرده و درس های خود را مطابق با برنامه ریزی مطالعه کرده اند، اما همین که به تابستان رسیده اند، به دلیل عدم داشتن برنامه ریزی تابستان دهم به یازدهم، از درس خواندن دلسرد شده اند. بنابراین هرگز نباید اجازه دهید که بی هدف بودن به سراغ شما بیاید.

یک دانش آموز هوشیار باید بداند که اگر میان بازه های درس خواندنش بیش از یک هفته فاصله بیفتد، احتمال سرد شدن و از روی روال در آمدن برای کنکوری خواندن، بسیار محتمل است. بنابراین دریافت برنامه ریزی تابستان دهم به یازدهم را قبل از امتحانات پایان خرداد انجام دهید. زیرا تهیه منابع برای تست زنی و کنکوری خواندن خود نیاز به هفته زمان دارد.

علاوه بر این، تابستان حدی میان سال دهم و یازدهم می باشد، که در این بازه زمانی می توانید، هم به پیش خوانی کردن بپردازید و هم به تست زنی. اینکه کدام برنامه را استفاده نمایید، کاملا به شما و سطح علمی شما بستگی دارد. ما پیشنهاد می دهیم از طریق دو شماره (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳) ابتدا به تعیین سطح خود را انجام داده و سپس برنامه ریزی مربوط به سطح خود را دریافت کنید.

از چه منابعی برای برنامه ریزی تابستان دهم به یازدهم استفاده کنیم؟

سوال بسیاری از دانش آموزان مربوط به استفاده از منابع می باشد. اینکه از چه منابعی استفاده کنند و یا آن ها را چه زمانی مطالعه کنند، برای روز ها وقتشان را تلف کرده و آن ها را از مسیر کنکور منحرف می کند. برای همین ما توصیه می کنیم که از یک مشاور با تجربه برای این منظور استفاده نمایید. مشاوری که با توجه به آزمون تعیین سطح شما مشخص کند که باید از روش های تست زنی استفاده کنید و یا از بسته های پیش خوانی و یا اصلا هر دو را می توانید همزمان انجام دهید.

مثلا برای دانش آموزانی که پایه علمی قوی در سال دهم دارند، از بسته های تست زنی سال دهم و پیش خوانی سال یازدهم، در برنامه ریزی تابستان دهم به یازدهم استفاده می شود. اما برای دانش آموزانی که پایه ضعیف دارند، پیش خوانی کردن متوقف شده و تنها به جمع بندی، مرور و یا آموزش دوباره سال دهم پرداخته می شود. بنابراین باید حتما سطح علمی شما مشخص باشد تا بتوانید بسته های آموزشی و یا روش مطالعه را تعیین کنید.

برنامه ریزی تابستان دهم به یازدهم را از کجا دریافت کنیم؟

برای دریافت برنامه ریزی تابستان دهم به یازدهم، تنها کافی است که با مشاوران ما در گروه مهندس بنائی تماس (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳) گرفته، تا برنامه را به صورت رایگان دریافت نمایید. البته علاوه برنامه ریزی، شما می توانید به صورت رایگان در آزمون تعیین سطح ما نیز شرکت نمایید. همچنین به عنوان هدیه ای از طرف موسسه کنکور آسان است و مهندس بنائی، پکیج آموزشی که شامل نمونه تدریس های بی نظیر از اساتید موسسه می باشد را، درب منزل دریافت کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×