; charset=UTF-8" /> برنامه ریزی تابستان، ویژه پایه یازدهم به دوازدهم (کنکور آسان است) | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

برنامه ریزی تابستان، ویژه پایه یازدهم به دوازدهم (کنکور آسان است)

برنامه ریزی تابستان ویژه پایه یازدهم به دوازدهم

برنامه ریزی تابستان، ویژه پایه یازدهم به دوازدهم (کنکور آسان است)

برنامه ریزی تابستان ویژه پایه یازدهم به دوازدهم

بهترین روش برای برنامه ریزی تابستان، ویژه پایه یازدهم به دوازدهم

تابستان یازدهم به دوازدهم، آخرین فرصت باقی مانده برای تلاشی است، که حاصل آن در پایان سال تحصیلی و با قبولی در کنکور مشخص می شود. زمانی که تابستان فرا می رسد، استرسی وصف ناشدنی در وجود دانش آموزانی که دو سال را با تلاش طی کرده اند، به وجود می آید. استرسی که ناشی از نداشتن برنامه ریزی تابستان، ویژه پایه یازدهم به دوازدهم است. حال زمان آن رسیده، که یک بار دیگر مانند سال های گذشته با مشاوران خود تماس گرفته، تا این تابستان را نیز با کمک آن ها طی کنند.

هدف قبولی دانش آموزان در رشته دلخواه

دانش آموزی که هدفش قبولی در رشته دلخواهش می باشد، حتی یک لحظه ی خود را به بطالت نمی گذراند. او برای هر روز خود برنامه دارد و هدف نهایی او به دست آوردن رتبه ی مناسب است. برای همین از برنامه ریزی تابستان، ویژه پایه یازدهم به دوازدهم استفاده می کند، تا از این فرصت سه ماهه در جهت رسیدن به اهداف خود بهره ببرد. او منابع را بر اساس برنامه مطالعه می کند و برای غلبه بر تمامی استرس ها و آفت های مطالعه از مشاور خود بهره می جوید. یک دانش آموز هدفمند، سوار بر برنامه ریزی خود است و جز به جز آن را اجرا می کند. بر تعهدات خود پایبند است و هرگز دست از تلاش کردن بر نمی دارد. قطعا، چنین دانش آموزی می تواند در رقابت کردن پیروز شود.

لزوم داشتن برنامه ریزی تابستان، ویژه پایه یازدهم به دوازدهم

بدون داشتن برنامه، دانش آموز مانند غباری در باد است، که هر لحظه به سوی کشانده می شود. صحبت دوستانش در مورد منابع کنکور، اینکه چقدر خوانده اند و از چه روش های مطالعاتی استفاده می کنند، همگی دانش آموز را در شرایط استرس آوری قرار می دهد. برای همین او نیز در وجود خود، به یک راهنما احتیاج پیدا کرده، تا او را در این مسیر راهنمایی کند. دریافت مشاوره و سپس برنامه ریزی تابستان، ویژه پایه یازدهم به دوازدهم، دقیقا همان شاه راهی است که او را از این سردرگمی نجات می دهد. برنامه ریزی هدفش را هر روز به او یادآور می شود و او را در چهارچوب کنکور حفظ می کند.

علاوه بر این، زمانی که دانش آموز ببیند مطابق با برنامه به پیش می رود، استرسش بسیار کاهش یافته و می تواند بر روی دروس خود متمرکز شود. برنامه او را جهت دار کرده و باعث می شود که صبح ها زودتر از همیشه از خواب بیدار شود و شب ها با رویایی قبولی به خواب رود. برنامه ریزی تابستان، ویژه پایه یازدهم به دوازدهم از اتلاف وقت شما جلوگیری می کند و فرصت های یادگیری را در اختیار شما قرار می دهد.

داشتن برنامه مناسب

داشتن برنامه باعث می شود، که شما هم زمان بتوانید علاوه بر مرور کردن و تست زنی، به پیش خوانی نیز پرداخته تا خود را برای سال تحصیلی آماده سازید. در پایان برنامه ریزی تابستان، ویژه پایه یازدهم به دوازدهم، برنامه مهر ماه و انتخاب توسط مشاوران ارشد در انتظار شماست. زمانی که مشاوران ارشد، شما را از میان صد ها دانش آموز هم رده خود، برای کسب رتبه ی برتر انتخاب می کنند. آن زمان است که نتیجه سه ماه تلاش کردن خود را خواهید دید. داشتن برنامه های تخصصی، منابع بهینه شده، مشاوره های اختصاصی، تماس با نفرات برتر کنکور سال های گذشته تنها بخشی از هدیه ما به دانش آموزان پر تلاشمان است. بنابراین اگر شما نیز طالب این هدیه ی موسسه کنکور آسان است هستید، لحظه ای از تلاش کردن دست نکشید.

نقش مشاوره در برنامه ریزی تابستان، ویژه پایه یازدهم به دوازدهم

دانش آموزان با دریافت برنامه ریزی تابستان، ویژه پایه یازدهم به دوازدهم، شالوده مرور کردن و پیش خوانی را دریافت می کنند. این رقابت نهایی است، رقابتی بر سر ایستادگی و یا جا زدن. در نهایت این پشتکار شماست، که نتیجه را برای شما رقم خواهد زد. بدانید که داشتن اضطراب، بی خوابی، تندخویی و تمامی آثار ناشی از فشار روانی برای هر دانش آموزی در شرایط شما کاملا طبیعی است. اما راه حل چیست؟ چگونه می توان از پس این شرایط بر آمد؟

قطعا داشتن مشاورانی زبده در امر روانشناسی و تحصیلی چاره ی این تنش های عصبی است. مشاوران در ابتدا، از لحاظ روحی دانش آموز را آرام کرده و سپس او را در مسیر درس خواندن هدایت کنند. این حقیقت نقش مشاوران است. جایی که دانش آموز خسته است و انگیزه ای برای ادامه مسیر ندارد، اوست که باید نیروی محرکه دانش آموز را روشن کند و او را به حرکت کردن وادارد. این مشاور است که باید دانش آموز را پایبند برنامه ریزی تابستان، ویژه پایه یازدهم به دوازدهم کند و اهمیت آن را برای موفقیت در کنکور صد چندان نشان دهد.

مشاوران سعی دارند که با ارائه راهکار ها و روش های مطالعه، دانش آموزان را برای تلاشی یک ساله آماده سازند. ساعات مطالعه زیاد، مطالب با حجم بسیار و مرور کردن های مدام، مانند سوهان روح دانش آموزان را فرسوده می کند. برای همین در برنامه ریزی تابستان، ویژه پایه یازدهم به دوازدهم، نهایت دقت شده است، که دروس با ترتیب خاصی و بر اساس، اولویت ها چیده شوند. همچنین فواصل زمانی لازم برای استراحت کردن در اختیار دانش آموزان قرار گیرد.

نحوه دریافت برنامه ریزی تابستان، ویژه پایه یازدهم به دوازدهم

ارتباط با مشاوران ما در گروه مهندس بنائی، تنها راه دسترسی به دریافت برنامه ریزی تابستان، ویژه پایه یازدهم به دوازدهم می باشد. این مسیر شما را به دنیایی پر تب و تاب دانش آموزان پر تلاش وارد می کند. در حقیقت بعد از ثبت نام در موسسه کنکور آسان است، که متوجه می شوید رقیبان اصلی شما هم کلاسی ها و یا همشهری های شما نیستند، بلکه دانش آموزی از آن سر کشور هستند، که زودتر از شما برنامه را دریافت کرده و خود را با آن تطبیق داده است.

قرار گیری در جو رقابتی کنکور، به شما تلاش کردن را یادآور می شود و ظرفیت مطالعاتی شما را افزایش می دهد. دیدن رقابت های تنگاتنگ در آزمون های آنلاین و مقایسه شما با تمامی دانش آموزان هم رده خود، سطح تحصیلی شما را به خوبی نشان می دهد و جایگاه شما را مشخص می کند. استرس زمانی بر شما حکم فرما می شود که ببینید، شما در این رقابت جایگاه خاصی ندارید و در ته این صف قرار گرفته اید. اینجاست که باید با شماره های (۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰) و (۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳) تماس گرفته و برای مشکل خود راه حلی بیابید. شاید از خود بپرسید این شماره ها چیست و شما را به کجا راهنمایی می کند؟

دو شماره مربوط به گروه مشاوران مهندس حسین بنائی (۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳) می باشد، که به سرپرستی خود ایشان، مشغول رفع مشکلات دانش آموزان، ارائه برنامه ریزی تابستان، ویژه پایه یازدهم به دوازدهم و تنظیم برنامه مهرماه برای دانش آموزان می باشد. در نهایت این شماره تماس ها، راه حل مشکلات شما برای موفقیت در کنکور هستند. گروه مهندس بنائی با کمک از برنامه ریزان، پشتیبان ها و نفرات برتر کنکور، راه را برای شما هموار کرده، تا بتوانید مانند سایر دانش آموزان موفق، به تلاش کردن بپردازید.

 

لینک های زیر برایتان مفید خواهد بود

اصول یک برنامه ریزی خوب(کنکور آسان است)

چگونه مشاوره و برنامه ریزی با رتبه های برتر سبب موفقیت ما می شود

مشاوره و برنامه ریزی انتشارات گیلنا

جهت دریافت مشاوره تخصصی و خرید پکیج آموزشی با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {مشاوره تخصصی یا خرید پکیج آموزشی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×