آخرین اخبار : 

۳ راهکار برای برنامه ریزی از تابستان برای کنکور

برنامه ریزی از تابستان برای کنکور

داشتن برنامه ریز از تابستان برای کنکور، روشی است که تمامی دانش آموزان و داوطلبان موفق انجام می دهند. آن ها خوب می دانند که هر روز آن ها، فرصت طلایی برای برای رسیدن به رویا هایشان است. آن ها می دانند که رقیبانشان هرگز دست از تلاش کردن نمی کشند و از همه ی منابع و امکاناتی که در اختیار دارند، برای قبولی در کنکور استفاده می کنند. اما قبولی در کنکور، نباید تنها هدف شما در زندگی باشد. بلکه باید همه ی سعی و تلاشتان را به کار گیرید، تا در رشته مورد نظر و در دانشگاه دلخواهتان قبول شوید. برای اینکه بتوانید اطلاعات دقیق تری درباره رشته و دانشگاه دلخواهتان کسب کنید، می توانید با شماره های (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳) تماس گرفته، تا مشاوران ما راهنمایی های لازم را در این زمینه به اطلاعتان برسانند.

برنامه ریزی از تابستان برای کنکور را از کجا شروع کنم؟

برای برنامه ریزی کردن، باید ابتدا دارای یک طرح داشته باشید. طرحی که در آن، هدف های کوتاه مدت و بلند مدت شما مشخص شده باشد. مثلا شما تصمیم می گیرد، که دروس دهم را در عرض ۳ ماه مرور و جمع بندی کنید، یا اینکه تنها به تست زنی و ارتقا زمانبندی خود بپردازید. بعد از این کار، باید مشخص کنید که باید برنامه خود را از چه زمانی آغاز کرده و آن را با چه سرعتی به پیش ببرید. مثلا اگر برنامه ریزی، از تابستان برای کنکور آغاز می شود، شما فرصت آن را دارید، که مطابق با برنامه های مدون موسسه کنکور آسان است، تا پایان اسفند ماه تمامی دروس سه سال دبیرستان را مطالعه کرده و به تسلط ۸۰ تا ۹۰ درصدی برسید.

همچنین می توانید با کمک مشاوران گروه مهندس بنائی، برنامه ریزی طرح کنید، که مطابق با شرایط شما باشد. مثلا اگر شاغل هستید و یا خانه دار، می توانید از مشاوران ما، خواهان برنامه ای تخصصی و کارشناسی شده باشید. این نوع برنامه ریزی از تابستان برای کنکور آغاز می شود. علت آن هم وقت کم افرادی است که در این نوع برنامه ها شرکت می کنند.

برنامه ریزی از تابستان برای کنکور همراه با موسسه کنکور آسان است

موسسه کنکور آسان است، دارای طرح های بسیار متنوعی برای دانش آموزان می باشد. این طرح ها در راستای تقویت بنیه علمی دانش آموزان و قرار دادن آن ها در فضای رقابتی صورت می گیرد. مثلا طرح نخبگان (که یکی از عالی ترین سطح آموزشی می باشد)، تنها مختص به دانش آموزانی است که قصد دارن رتبه های برتر را کسب دارند و طرح طلایی برای دانش آموزانی است که هم مدت زمان کافی برای درس خواندن داشته و هم قصد قبولی در بهترین دانشگاه های ایران را دارند. از این رو داشتن هدفی مشخص، به شما امکان می دهد، که نه تنها بتوانید برنامه ریزی خود را از تابستان، برای کنکور را آغاز کنید، بلکه فرصت شرکت در طرح ها و خرید منابع صحیح را هم به شما می دهد.

شما می توانید برای اطلاع از طرح های آموزشی و منابع آموزشی که به همراه آن ارائه می شود؛ همچنین شرکت در آزمون های آزمایشی به صورت رایگان، دریافت مشاوره های تخصصی رایگان و ده ها آپشن مختلف، که همگی به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان موسسه کنکور آسان است قرار می گیرند، با شماره تماس های (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳) و یا خط مستقیم مشاور ارشد این مجموعه، به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ تماس بگیرید.

منابع برنامه ریزی از تابستان برای کنکور

قطعا هر برنامه ریزی نیاز به منابع خاص خود دارد و بدون آن، برنامه با شکست مواجه خواهد شد. در این خصوص باید بدانید که شما به چه نوع منابعی نیاز دارید. آیا به دنبال منابع آموزشی جامع می گردید و یا منابع تست زنی و جمع بندی. زیرا که هر کدام از این موارد برای بازه زمانی خاصی و برای شرایط خاصی طراحی شده اند. مثلا برای دانش آموزانی که به تازگی کنکوری خواندن را آغاز کرده اند، استفاده از منابع آموزشی جامع در اولویت قرار داد و برای دانش آموزانی که سال یازدهم هستند، منابع تست زنی و جمع بندی. البته این را هم باید بدانید که اگر دانش آموز سال یازدهم و دوازدهم دارای پایه ی ای ضعیف باشد، حتما از منابع آموزشی جامع برای او استفاده می گردد.

در کل بهتر است که ابتدا، در یک آزمون تعیین سطح شرکت کرده، تا وضعیت علمی شما به درستی مشخص شود. سپس به تهیه منابع برای برنامه ریزی از تابستان، برای کنکور بپردازید. علاوه بر این، شما باید بازه زمانی خود را در نظر گرفته و مطابق با آن به خرید منابع بپردازید. مثلا نمی توانید زمانی که تنها ۳ ماه به کنکور مانده است، از منابع آموزشی جامع استفاده نمایید. اما هم اکنون که کنکوری خواندن را از تابستان شروع کرده اید، منابع آموزشی و تست زنی، بهترین گزینه برای تقویت بنیه علمی تان است. بنابراین این فرصت طلایی را از دست نداده و در این بازه ۳ ماهه، به تقویت ضعف های خود بپردازید تا با شروع مهر، شما نیز رقابت تازه ای را آغاز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×