برنامه امتحانات نهایی

برنامه امتحانات نهایی ۱۴۰۰

برنامه امتحانات نهایی ۱۴۰۰

برنامه امتحانات نهایی

امتحانات نهایی خرداد ماه ۹۹ – ۱۴۰۰ به علت شیوع بیماری کرونا با زمان بندی و برنامه ریزی متفاوت تری از سال های تحصیلی گذشته، برای دانش آموزان پایه های نهم و دوازدهم و همچنین متقاضیان تغییر رشته و بزرگسالان برگزار خواهد شد .

امتحانات نهایی ۹۹ – ۱۴۰۰ پایه های تحصیلی نهم متوسطه اول و دوازدهم متوسطه دوم برای والدین و دانش آموزان این مقاطع بسیار اهمیت داشته و مورد توجه آنان می باشد . از جمله دلایل اهمیت داشتن نتایج و نمرات این امتحانات برای دانش آموزان تاثیر مستقیم و زیاد این نمرات بر نتایج انتخاب رشته و کنکور است که کوچکترین سهل انگاری در برنامه ریزی دانش آموزان برای مطالعه دروس باعث ایجاد تغییرات بسیاری در آینده تحصیلی و شغلی آنان خواهد داشت .

دانش آموزانی که امتحانات نهایی خرداد ماه ۹۹ – ۱۴۰۰ را پیش رو دارند باید زمان بندی درست و مناسبی را برای مطالعه دروس خود در نظر بگیرند تا بتوانند علاوه بر داشتن فرصت کافی برای مطالعه درس های خود از یادگیری مطالب آن ها نیز اطمینان حاصل نمایند .

شرایط سال تحصیلی جدید و تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی به علت شیوع بیماری کرونا باعث تغییر در برنامه ریزی های آموزشی و امتحانی دانش آموزان شده و روال هرساله این برنامه ریزی ها را دچار تحول کرده است که این تغییرات در برخی مواقع باعث نگرانی دانش آموزان و اضطراب آن ها شده است .

با توجه به اهمیت موضوع اطلاع به موقع از برنامه های امتحانات نهایی خرداد ماه ۹۹ – ۱۴۰۰ و برنامه ریزی درست دانش آموزان در ادامه این مقاله برنامه امتحانات نهایی ۹۹ – ۱۴۰۰ تمامی رشته های تحصیلی و مقاطع مربوطه با زمان بندی درست و دقیق ارائه شده و بررسی گردیده است .

با توجه به این که برنامه ریزی صحیح برای یادگیری مطالب دروس امتحانات نهایی خرداد ماه ۹۹ – ۱۴۰۰ و اطلاع به موقع از تاریخ امتحانات برای دانش آموزان پایه های تحصیلی نهم و دوازدهم و همچنین متقاضیان تغییر رشته و بزرگسالان از اهمیت ویژه ای برخوردار است لذا در این قسمت برنامه دقیق امتحانات نهایی خرداد ماه ۹۹ – ۱۴۰۰ تمامی رشته ها و پایه های تحصیلی مربوطه در جدوال مستقل از هم شرح داده شده است .

برنامه امتحانات نهایی

برنامه امتحانات نهایی

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×