; charset=UTF-8" /> با تکنیک های تست زنی سریع تست بزن | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

با تکنیک های تست زنی سریع تست بزن

با تکنیک های تست زنی سریع تست بزن

با تکنیک های تست زنی سریع تست بزن

با تکنیک های تست زنی سریع تست بزن

یکی از اتفاقات بدی که در کشور ما ایران می افتد این است که یک دانش اموز چندین سال با یک فضای خاصی تحصیل می کند و به صورت یک دفعه وارد فضای دیگری می شود که کاملا با فضای قبلی متفاوت می باشد . امتحانات تشریحی که در مدرسه برگزار می شوند با امتحان کنکور کاملا متفاوت می باشند . کنکور از یک سری شرایط و ویژگی های خاصی پیروی می کند که امتحانات تشریحی ان شرایط و ان ویژگی ها را ندارند .پس ما نیاز به روش های خاصی برای مطالعه و پاسخ دهی برای سوالات کنکور داریم . ما اسم این روش ها را گذاشتیم تکنیک های تست زنی

 

تکنیک های تست زنی چیست؟

لازم است در ابتدا تعریف نسبتا جامعی از تکنیک های تست زنی ارائه دهیم تا داوطلبان یک دید کلی نسبت به تکنیک های تست زنی داشته باشند . تکنیک های تست زنی عواملی گفته می شود که منجر به تولید روش هایی می شود که داوطلب بتواند در سریع ترین زمان ممکن تست مورد نظر را پاسخ بدهد .

البته شاید این طور به نظر برسد که تکنیک تست زنی روشی است که هنگام تست زدن به کار می بریم ولی این اشتباه است چرا که ابتدای شروع مطالعه کنکور تا رسیدن به کنکور هر چیزی که باعث سرعت بخشیدن به تست زنی داوطلب شود نوعی تکنیک تست زنی محسوب می شود .

عوامل موثر بر تست زنی 

البته تاثیر این عوامل به صورت مستقیم و غیر مستقیم می باشد یعنی بعضی از عوامل به صورت مستقیم بر سرعت تست زنی تاثیر دارند و بعضی از عوامل به صورت غیر مستقیم.چیزی که بیشتر در بین داوطلبان کنکور رواج دارد روش های تست زنی مستقیم می باشد که دقیقا در زمان برگزاری کنکور یا ازمون های ازمایشی مورد استفاده قرار می گیرد ولی ما در این مقاله قصد داریم به عواملی هم که به صورت غیر مستقیم بر تست زنی تاثیر می گذارند هم بپردازیم .

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات نظام جدید کنکور اسان است

با تکنیک های تست زنی سریع تست بزن

با تکنیک های تست زنی سریع تست بزن

با تکنیک های تست زنی سریع تست بزن

 

یادگیری خوب

یادگیری خوب یکی از مهارت هایی می باشد که شما برای سریع تر تست زدن به ان نیاز پیدا می کنید . سوالات کنکور بسیار عمیق و مفهومی می باشند و معمولا  طراحان سوال سعی می کنند با ترکیب کردن فصل های مختلف یک کتاب سوال کنکور را طرح بکنند یعنی شما برای پاسخ گویی به یک سوال کنکور باید تمام فصول و مباحث کتاب را به خوبی فرا بگیرید . خوب چاره چیست ؟

چاره کار شما یک استاد خوب می باشد . استادی که از علم بسیار بالایی برخوردار باشد و بتواند طوری شما را اموزش بدهد که به تمام مباحث کتاب مسلط شوید. اساتید موسسه کنکور اسان است از بهترین اساتید کشور می باشند . شما می توانید با خرید دی وی دی های اموزشی کنکور اسان است تمام دروس را به خوبی یاد بگیرید و سرعت تست زنی خود را در کنکور افزایش دهید

با تکنیک های تست زنی سریع تست بزن

 

روش های به خاطر سپردن مطالب

شما در کنکور از مطالبی که در ذهنتان قرار دارد برای پاسخگویی به سوالات استفاده می کنید . پس اگر در هنگام مطالعه نتوانید به خوبی این مطالب را به ذهنتان بسپارید. مطمئنا سرعت تست زنی شما هم در کنکور بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.اساتید موسسه کنکور اسان است در اموزش های خود به صورت تضمنی روش هایی را هم به شما ارائه می دهند که راحت تر بتوانید مطالب درسی را به حافظه اتان بسپارید تا د کنکور به راحتی بتوانید سرعت تست زنی خودتان را افزایش دهید .

هم چنین شما با خرید طرح های اموزشی کنکور اسان است از وجود مشاورین برتر کنکوری بهره مند خواهید شد که این مشاورین هم به نوبه خودشان روش های مطالعه و به خاطر سپردن دروس را به شما اموزش خواهند داد

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات نظام قدیم کنکور اسان است

با تکنیک های تست زنی سریع تست بزن

 

 

روش های تست زنی

هنگام کنکور شما زمان بسیار کمی خواهید داشت از طرفی برای پاسخگویی به یک سوال کنکور راه های بسیار زیادی وجود دارد که بعضی از ان ها بسیار کوتاه و زود بازده و بعضی از ان ها بسیار طولانی هستند . چیزی که در کنکور مهم است این است که شما بتوانید کوتاه ترین مسیر را برای پاسخگویی به سوال انتخاب کنید .

مسیرهای کوتاه

این مسیرهای کوتاه باعث می شوند که شما از  اموخته های خود به نحوی استفاده کنید که به راحتی و حتی گاهی اوقات فقط با یک نگاه ساده پاسخ تست های مورد نظر را بیابید . اگر می خواهید این تکنیک های تست زنی را برای پاسخ به تست های کنکور فرا بگیرید ، حتما نسبت به خرید روش های تست زنی دی وی دی های اموزشی کنکور اسان است اقدام نمایید .

روش های تست زنی ، روش هایی هستند که داوطلب با یادگیری ان ها می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ تست ها را بیابد و تیک گزینه درست را بزند . با خرید دی وی دی های اموزشی و یادگیری تکنیک های تست زنی سریع تر تست بزنید

با تکنیک های تست زنی سریع تست بزن

 

 

مطلب پیشنهادی :روش های تست زنی فیزیک اتمی و هسته ای(فیزیک دوازدهم ، فصل چهارم ، کنکور نظام جدید )

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس