; charset=UTF-8" /> با تدریس های کنکور آسان است به اوج یادگیری برسید (کنکور آسان است) | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

با تدریس های کنکور آسان است به اوج یادگیری برسید (کنکور آسان است)

۲ راهکار چگونه با ما به اوج برسید

با تدریس های کنکور آسان است به اوج یادگیری برسید (کنکور آسان است)

۲ راهکار چگونه با ما به اوج برسید

 

دو راهکار که چگونه با تدریس های کنکور آسان است به اوج یادگیری برسید و در کنکور رتبه های تک رقمی کسب کنید

تلاش کردن تنها راه موفقیت در کنکور نیست؛ بلکه فاکتور های بسیاری مانند داشتن بسته های آموزشی کارآمد در این مسیر همیار و همراه آن ها بوده است. باور داشته باشید این موفقیت تنها یک معجزه نیست و شما هم می توانید با تدریس های کنکور آسان است به اوج یادگیری برسید، در صورتی که در زمان مناسب آن ها را تهیه کنید.

راز موفقیت در رقابتی که زمان و مهارت حرف اول را میزند، به کارگیری مهارت ها بر حسب زمان است. در حقیقت رتبه های برتر، ظرف مدت چند سال مانده به کنکور، یک به یک مهارت ها رو تمرین کرده و آن ها را پرورش داده اند. برای همین می گوییم با تدریس های کنکور آسان است به اوج یادگیری برسید، زیرا که مطالعه روزانه و غلبه بر خستگی، از جمله این همین مهارت ها به شما می آید و باعث می گردد، شما نیز بتوانید مانند سیاوش مهران فر (رتبه یک کنکور رشته تجربی)، ساعات پر حجم مطالعه را تحمل کنید.

با تدریس های کنکور آسان است به اوج یادگیری برسید، زیرا که آینده شما در دستان توانمند اساتیدی است، که بار ها آن ها را در برنامه اوج یادگیری دیده اید. اساتیدی که به شما نحوه قبولی در کنکور را آموزش می دهند. در حقیقت آن ها با ارائه راهکار های نوین و روش های آموزشی جدید، شما را بسیار راحت از قبل در مسیر موفقیت قرار می دهند. ما در کنکور آسان است سعی داریم که شاخ قول بزرگ کنکور را، با ارائه ساده ترین راه حل ها برای ریاضی و فیزیک بشکنیم. قصد داریم که با جدول بندی و نمودار ها، نکات بی حد زیست را به ساده ترین شکل ممکن در ذهن شما حک کنیم. در حقیقت خواست و تلاش ما، از میان برداشتن موانع ذهنی شما برای یک رتبه تک رقمی شدن است.

می توان با تدریس های کنکور آسان است به اوج یادگیری برسید، در صورتی که از تابستان ۹۹ آغاز کنید

زمان برای موفقیت مانند بستری است برای پایه ریزی کردن یک بنا. هر چه زمان بیشتری در اختیار داشته باشید، قدرت و مهارت شما در یادگیری مفاهیم و تست زدن نیز افزایش می یابد. برای همین ما در موسسه کنکور آسان است، با گردآوری بهترین پکیج ها در قالب آموزش، روش های تست زنی و جمع بندی سعی کرده ایم که با ذکر نکات مهم کنکوری و روش های کوتاه برای حل کردن تست ها و در نهایت با جمع بندی های پر بازده، در زمان دانش آموزان صرفه جویی کنیم. در حقیقت شما می توانید با تدریس های کنکور آسان است به اوج یادگیری برسید، در صورتی که در زمان درست به تلاش کردن بپردازید و در این مسیر همراه با مشاوران ما در گروه مهندس بنائی، مشکلات این مسیر را سپری کنید.

دانش آموزانی که کنکوری خواندن را از تابستان آغاز می کنند، می توانند بیش از سایر رقیبان خود فرصت مرور و تست زنی داشته باشند. واقعیت امر آن است که اگر می خواهید با تدریس های کنکور آسان است به اوج یادگیری برسید، باید بیش از سایرین تلاش کنید، زودتر از بقیه بیدار شوید، بیشتر از بقیه به تمرین تست های مختلف بپردازید و روی زمان خود تسلط داشته باشید. این چهار رکن می تواند شما را به موفقیت نزدیک کند؛ اما در صورتی که زمان لازم برای انجام آن ها داشته باشید.

اساتید ما در برنامه اوج یادگیری بار ها به تلاش کردن در تابستان تاکید کرده اند و به همین منظور ما طرح های کلیدی و کارآمدی را برای تابستان ۹۹ در نظر گرفته ایم. تمام تلاش ما این است، که شما با تدریس های کنکور آسان است به اوج یادگیری برسید. تدریس هایی که در قالب مرور و یا پیش خوانی می توانید با آن ها همراه شوید. پکیج تابستانه اوج یادگیری می تواند به دو صورت مرور و یا پیش خوانی برای شما تهیه شود. بدین منظور می توانید با مشاورین ما در گروه مهندس بنائی تماس گرفته، تا ضمن بررسی وضعیت شما و شرکت در آزمون های تعیین سطح، آن ها بتوانند به درخواست شما پاسخ دهند.

با تدریس های کنکور آسان است به اوج یادگیری برسید، اما نقش مشاوره را در این زمینه فراموش نکنید

قصد ما هدایت شما در مسیر درست است. مسیری که در آن اضطراب ها، وسواس های رفتاری، بی خوابی ها، بی حوصلگی ها و… مانند آفت به جان شما می افتند و شما را از تلاش کردند باز می دارند. بدانید و مطمئن باشید، که شما تنها دانش آموزی نیستید که به این آفت دچار می شوید. اما چرا سایر دانش آموزان می توانند از پس این مشکلات بر بیایند و شما مدام در حال کلنجار رفتن برای درس خواندن هستید؟ حقیقت این است، آن ها مشاوری در کنار خود دارند که می تواند آن ها در روز های پرتلاطم مانده به کنکور هدایت کند. در حقیقت آن زمان که شما از شدت استرس دستپاچه شده اید و قادر به انجام هیچ کاری نیستید، این مشاور است که مانند نوری در تاریکی بر شما می تابد و مسیر شما را روشن می کند. هرگز گمان نکنید که می توانید با تدریس های کنکور آسان است به اوج یادگیری برسید؛ زیرا که موفقیت بدون دفترچه راهنما امکان پذیر نیست و دفترچه راهنمای شما نیز، همان مشاورمان ما در موسسه کنکور آسان است، می باشند.

راز اینکه چگونه با تدریس های کنکور آسان است به اوج یادگیری برسید، خرید پکیج تابستانه اوج یادگیری است

بسیاری از دانش آموزان، بین اینکه تابستان را به مرور کردن بپردازند و یا اینکه پیش خوانی کنند در شک و تردید می باشند. برای همین هم روز ها را در سردرگمی طی می کنند، تا اینکه تابستان به پایان برسد. این در حالی است که کمک گرفتن از یک مشاور می تواند، آن ها را از این سردرگمی نجات دهد. در حقیقت مشاور با بررسی وضعیت فعلی شما می تواند بگوید که چگونه می توانید با تدریس های کنکور آسان است به اوج یادگیری برسید؟ او مسیر های بسیاری برای رسیدن به این هدف در نظر دارد، که بهترین آن را، با توجه به شرایط و رشته شما، در اختیارتان قرار می دهد. همچنین مشاوران ما در گروه مهندس بنائی به تجزیه و تحلیل آزمون های شما پرداخته و نقاط ضعف و قوت شما را متذکر می شوند.

پکیج تابستانه اوج یادگیری تلفیقی از مرور و پیش خوانی برای دانش آموزان دهم و یازدهم می باشد. این پکیج بسیار پر بازده بوده و دارای منابع گسترده ای برای تمرین، مرور و تست زنی می باشد. شما می توانید با تدریس های کنکور آسان است به اوج یادگیری برسید در صورتی که به توصیه های لازم در این خصوص توجه داشته باشید. اگر تشخیص مشاور شما این است که باید از بسته های آموزشی استفاده کنید و مطالب را یک بار دیگر یاد بگیرید، هرگز آن را با تنبلی کردن به تعویق نیندازید. گاهی لازم است بار ها از یک مسیر عبور کنید، تا تمامی نقشه راه را در ذهن خود مجسم نمایید. بدین جهت، مشاوران می توانند راهنمای همین مسیر برای شما باشند. هرگز فراموش نکنید که می توانید با مشاوران ما از طریق دو شماره (۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳) جهت راهنمایی و هدایت تحصیلی تماس بگیرید و از موانع و مشکلات خود برای آن ها بگویید، تا آن ها بهترین راه را برای موفقیت، در اختیار شما قرار دهند.

 

لینک های زیر برای شما مفید خواهد بود.

 

باور کن میتونی به اوج برسی

حرفه ای جمع بندی کن بخش اول (کنکور آسان است)

 

جهت دریافت مشاوره رایگان و یا خرید منابع آموزشی با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { مشاوره، خرید منابع آموزشی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس