; charset=UTF-8" /> با اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک ایران بالاترین تراز را در دروس اختصاصی کسب کنید | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

با اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک ایران بالاترین تراز را در دروس اختصاصی کسب کنید

با اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک

با اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک ایران بالاترین تراز را در دروس اختصاصی کسب کنید

با اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک

هر چه نمره دروس اختصاصی بیشتر باشد، احتمال پذیرفتن شما در دانشگاه های تراز اول کشور نظیر تهران، امیر کبیر و… نیز بیشتر می شود. به همین منظور توصیه می کنیم، به جای قدم گذاشتن در مسیر یادگیری به روش قدیمی، از اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک ایران برای این منظور بهره گیرید.

با اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک

مطلب پیشنهادی : خلاقیت احتمال پایه یازدهم امیر مسعودی کنکور آسان است

احتمالا همگی شما با امیر مسعودی آشنایی دارید. استادی که مهارت او در تدریس های تکنیکی ریاضی و فیزیک شهره تمام کشور است. این استاد گرانقدر یکی از بهترین اساتید ریاضی و فیزیک ایران بوده که توانایی تدریس به صورت رمزنگاری و تکنیکی آن هم در همه سطوح آموزشی را دارد. همین امر او را به پر طرفدارترین مدرس دروس ریاضی و فیزیک تبدیل کرده است.

با اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک

مطلب پیشنهادی : جدیدترین تدریس فیزیک مهندس امیر مسعودی پایه دوازدهم { حرکت شناسی }

بهره گیری از اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک، برای دانش آموزانی بسیار مهم و ارزشمند است، که اهداف والایی برای ادامه تحصیل داشته باشند. این دانش آموزان به دنبال بهترین اساتید و قوی ترین مدرسین برای موفقیت خود هستند.

آن ها مطالبی را که در مدرسه فرا نگرفته اند، با کمک این اساتید جبران می کنند و روش های تست زنی تکنیکی کنکور را، از ایشان یاد می گیرند. به همین دلیل است که نام امیر مسعودی برای بسیاری از دانش آموزان نا آشنا نیست. آن ها سال هاست که مشکلات درسی خود را با کمک او حل و فصل می کنند.

با اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک

مطلب پیشنهادی : روش های تست زنی احتمال یازدهم مهندس امیر مسعودی کنکور آسان است

بهترین تدریس های اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک ایران را از ما بخواهید

با اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک

موسسه کنکور آسان است دارای اساتید بسیاری است. اساتیدی که در هر رشته جز بهترین های خود می باشند. اما از آنجایی که معمولا یادگیری دو درس ریاضی و فیزیک در تمام سطح ایران با مشکل مواجه است، نیاز به استادی است که بتواند برای همه سطوح یادگیری، تدریس کند.

از این جهت امیر مسعودی بهترین گزینه است. ایشان اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک ایران بوده که قادر است مسائل پیچیده و طولانی فیزیک را با راه حل های بسیار کوتاه در عرض چند ثانیه پاسخ دهد. این روش برای جلسه کنکور بسیار کارآمد است.

با اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک

مطلب پیشنهادی : تدریس فیزیک استاد مسعودی پایه یازدهم کنکور آسان است(القا و مغناطیس)

تمام کسانی که در کنکور رتبه های برتر را کسب می کنند، خوب می دانند که کنکور علاوه بر یادگیری، تماما تکنیک است. تکنیک زمان بندی، تکنیک تست زنی، تکنیک مهارت کنترل استرس و… . به همین دلیل است که برای یادگیری همه این مهارت ها نیاز به سال ها زمان است.

اینکه شما از چه زمانی شروع به حرفه ای تمرین کردن برای کنکور می کنید، بسیار مهم است. اما بدانید در هر مقطعی که هستید و در هر شرایطی که قرار دارید، می توانید از علم اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک ایران بهره بگیرید.

اما چرا تکنیک در کنکور تا به این اندازه مهم است؟

تمامی داوطلبان کنکور، نتیجه یکسال تلاش خود را در چند ساعت به معرض نمایش می گذارند. اگر در این چند ساعت بتوانند بر استرس خود غلبه کرده و حجم تمامی مطالب خوانده شده خود را به خاطر بیاورند، می توانند به بیشتر سوالات پاسخ دهند. اما اگر نتوانند به در هم ریختگی مطالب در ذهن خود غلبه کنند، نتیجه آن آشفتگی است که منجر به شکست در کنکور می گردد.

 

اینجاست که هنر تکنیک به کمک شما می آید و شما می توانید در کمترین زمان ممکن، به بیشترین حجم اطلاعاتی در ذهن خود دسترسی داشته باشید. گمان کنید به یک بایگانی رفته اید، آیا یافتن یک پرونده که به صورت مرتب چیده شده است، راحت تر است؛ یا یافتن آن در فضای نامرتب؟ قطعا در فضایی که هر اطلاعاتی با کمترین زمان ممکن در دسترس باشد، می تواند در سرعت شما برای یافتن آن، موثر باشد. این همان بهره گیری از هنر آموزش اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک است.

با اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک

مطلب پیشنهادی : مشتق و کاربرد مشتق نظام جدید مهندس امیر مسعودی

همراهی با اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک ایران، چگونه به موفقیت ما کمک می کند؟

زمان بندی در جلسه کنکور بسیار مهم است؛ به همین دلیل نمی توان از راه حل های تشریحی در جلسه کنکور استفاده کرد. از این رو به معلمی نیاز است، که از راه حل های تستی بسیار ساده و کوتاه برای حل این مسائل استفاده کند. استادی که دارای مهارت بالایی در انتقال مطالب باشد.

 

برای همین ما اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک ایران را به شما معرفی می کنیم. کسی که نه تنها می تواند، قبولی در کنکور را برای شما میسر کند، بلکه شما را نیز به آرزو و هدفتان برساند و کسی نیست، جز امیر مسعودی.

مطلب پیشنهادی : تدریس تابع جامع مهندس امیر مسعودی کنکور آسان است

با اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک

نحوه تدریس های امیر مسعودی

یکی از مهم ترین ارکان تدریس نحوه انتقال مطالب می باشد . این موضوع ان قدر مهم است که اگر سطح علمی استاد هم بسیار بالا باشد ولی قدرت انتقال ان ها را به مخاطبان و داوطلبان کنکور نداشته باشد . تدریس ان استاد کامل نیست .

استاد امیر مسعودی از قدرت انتقال بالایی برای مطالب درسی برخوردار هستند به نحوی که دانش اموزان به راحتی با این استاد ارتباط برقرار می کنند و دروس را به راحتی فرا می گیرند .

استاد امیر مسعودی از بهترین اساتید کشور ایران در زمینه ریاضی و فیزیک هستند و خیلی از دانش اموزان با استفاده از تدریس های این استاد توانسته اند به مراتب بالای علمی دست پیدا کنند و در ازمون های ازمایشی و کنکور رتبه های خوبی را در دروس ریاضی وفیزیک کسب نمایند

با اولین مدرس تکنیکی ریاضی و فیزیک

مطلب پیشنهادی : مهندس امیر مسعودی : قبل از خرید دی وی دی ها حتما تعیین سطح شوید ( شماره تماس )

نمونه تدریس های استاد امیر مسعودی 

 

تدریس مبحث احتمال ریاضی دهم توسط استاد امیر مسعودی

تدریس عالی و حرفه ای حرکت شناسی مهندس امیر مسعودی { کنکور آسان است }

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس