; charset=UTF-8" /> اولین و تخصصی ترین گروه مشاوره و برنامه ریزی | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

اولین و تخصصی ترین گروه مشاوره و برنامه ریزی

اولین و تخصصی ترین گروه مشاوره و برنامه ریزی

اولین و تخصصی ترین گروه مشاوره و برنامه ریزی

اولین و تخصصی ترین گروه مشاوره و برنامه ریزی -دارای مقالات برگزیده در کنفرانس های بین المللی آموزشی جهان والنسیای اسپانیا inted2009/ رم ایتالیا، بانکوک تایلند و …/ رتبه برتر مهندسی از دانشگاه تهران/ تقدیر شده در بیش از ۲۰ منطقه آموزش پرورش سراسر کشور و دانشگاه/ رتبه ۱ کارشناسی ارشد مترجمی عربی دانشگاه سراسری تهران/ مؤلف جزوات، کتابها و لوح های فشرده آموزشی و برنامه ریز رتبه های برتر کنکور از سال ۱۳۷۳ تا به امروز/ بنیانگذار برنامه های رادیو تلوزیونی «کنکور آسان است» و «درس خواندن آسان است»، «طعم مطالعه» ، مدیر مسئول کیلنا و رمز زندگی.

اولین و تخصصی ترین گروه مشاوره و برنامه ریزی

اولین و تخصصی ترین گروه مشاوره و برنامه ریزی

اتفاق مهمه¬ی زندگی کنکوری من

من حجت اله علایی هستم از شهرستان خوانسار

اولین و تخصصی ترین گروه مشاوره و برنامه ریزی -قبل از هر چیز می خوام بگم: خداجون شکرت می خوام داستان کنکورمو براتون بگم. شاید بشه گفت اون اتفاق مهمه¬ی زندگی کنکوری من سوم دبیرستان افتاد ولی می خوام از اول شروع کنم از اول ابتدایی که به مدرسه رفتم همیشه شاگرد اول بودم و هر سال رو با معدل ۲۰ سپری می کردم و یه حس غرور خاصی هم همیشه داشتم تا اینکه سوم دبیرستان اولین آزمون پیشرفت تحصیلی مدرسه برگزار شد، سر جلسه¬ی آزمون نمی تونستم بعضی سؤال ها را حل کنم،

ین همه سؤال غلط؟

اولین و تخصصی ترین گروه مشاوره و برنامه ریزی-از بس به خودم اعتماد داشتم اول فکر می کردم سؤالا غلطه. یکم که پیش رفتم آروم آروم به خودم شک کردم، گفتم مگه میشه این همه سؤال غلط؟ نکنه مشکل از منه؟ تو درس فیزیک حتی نتونستم یک مسأله هم حل کنم! وقتی کارنامه اومد تو شهرستان اول شده بودم ولی رتبه کل¬ام حدود ۷۰۰۰ بود، این رتبه مثل یک پتک، شخصیتی رو که تو ذهنم از خودم ساخته بودم خراب کرد.

 

یکی گفت: کنکور آسان است

مطلب پیشنهادی : مشاوره رایگان جهت خرید محصولات اوج یادگیری { کنکور آسان است }

اولین و تخصصی ترین گروه مشاوره و برنامه ریزی-یه حس خیلی بدی پیدا کرده بودم، حالم خراب بود نفهمیدم اون روز چطور گذشت. شب قبل از خواب رادیوی موبایلمو روشن کردم و الکی بین شبکه ها می چرخیدم. شنیدم یکی گفت: کنکور آسان است یه لبخند از روی تمسخر زدم و کانال رو عوض کردم بعد از اون جمله بازم بین شبکه ها می چرخیدم ولی هیچ چیز نمی شنیدم چون داشتم به آزمون اون روزم فکر می کردم، بعد از چند دقیقه به خودم اومدم و کانال ها را تند تند عوض کردم تا صدای اون آقایی که

این جمله رو گفته بود پیدا کنم ببینم چی میگه!!! اون شب یک اتفاق مهم برای من بود. با استاد احمدی آشنا شدم و با ایشان تماس گرفتم و کتابها و DVDها را سفارش دادم و طی چند روز DVDها به دست من رسید. طی چند ماه خیلی پیشرفت کردم و همان سال در آزمون بعدی پیشرفت تحصیلی رتبه ام ۱۱۰ شد و مهمتر از اون درس فیزیک رو که خودتون از وضع و حالش خبر دارید ۱۰۰ درصد زدم. اون سال با معدل کتبی ۲۰ دیپلم ریاضی گرفتم.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { اولین و تخصصی ترین گروه مشاوره و برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس