آخرین اخبار : 

۵ نکته ای که باید در خصوص انتخاب رشته رایگان کنکور آسان است رعایت کنید

باز هم نتایج کنکور اعلام شد و تب و تاب انتخاب رشته ها داغ داغ است. اما متاسفانه در میان شادی های داوطلبان یک عده سودجو وجود دارند، که با انتخاب رشته های میلیونی کسب و کاری به راه انداخته و دانش آموزان را از انتخاب رشته های صحیح محروم می کنند. این در صورتی است که ما انتخاب رشته رایگان کنکور آسان است را به صورت کاملا رایگان در اختیار همگان قرار دادیم، تا هر داوطلبی با هر رتبه ای بتواند، شانس خود را برای قبولی در دانشگاه امتحان کند.

بر خلاف آنچه عامه باور دارند، انتخاب رشته باید توسط متخصصان و کارشناسان صورت گیرد. زیرا که ما بهتر از دانش آموزان می دانیم، که تراز هر دانشگاهی برای قبولی چه نمره ای می باشد و سرنوشت داوطلب را تنها به حدس و گمان نمی سپاریم. در حقیقت در انتخاب رشته رایگان کنکور آسان است شما متوجه خواهید شد، که چه رشته هایی را می توانید با احتمال بیش از ۹۰ درصد قبول شوید. این احتمال بر اساس اطلاعاتی است که شما در اختیار مشاوران ما قرار خواهید داد.

برای انتخاب رشته رایگان کنکور آسان است، شما باید:

نام و نام خانوادگی

رشته تحصیلی

رتبه در سهمیه

۵ تا از رشته های مورد علاقه خود

و شهر محل سکونت خود را در اختیار مشاوران ما قرار دهید، تا بتوانیم به درستی و بهترین وجه انتخاب رشته را برای شما انجام دهیم. برای این منظور می توانید با شماره های ۰۲۱۴۴۳۱۳۱۳ و ۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰ تماس بگیرید. یا ارسال پیامک “انتخاب رشته رایگان کنکور آسان است” به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳، از خدمات کاملا رایگان گروه مهندس بنائی استفاده نمایید.

انتخاب رشته رایگان کنکور آسان است را چگونه پیگیری کنم؟

انتخاب رشته رایگان کنکور آسان است، برای تمامی دانش آموزان گروه مهندس حسین بنائی و همه ی داوطلبانی که از قبل پکیج های خود را از این موسسه تهیه کرده اند، کاملا رایگان می باشد. اما از آنجایی که تیم مشاوره مهندس بنائی همواره به موفقیت داوطلبان می اندیشد، انتخاب رشته رایگان موسسه کنکور آسان است را برای تمامی دانش آموزان به صورت رایگان انجام می دهد. برای این کار باید اطلاعات خواسته شده در پاراگراف قبلی را به شماره اعلام شده ارسال کنید. تنها نکته ای که باید به آن توجه شود این است، که چون تعداد داوطلبان خارج از گروه مهندس بنائی بسیار زیاد است، انتخاب رشته رایگان کنکور آسان است به صورت قرعه کشی شده و تنها روزانه به تعداد ۱۰۰ نفر صورت می گیرد. بنابراین شما نیز ، شانس خود را برای انتخاب رشته رایگان کنکور آسان است امتحان کنید. شاید شما نیز، دانشجوی مهر امسال باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×