آخرین اخبار : 

۲ تفاوت میان انتخاب رشته تخصصی مهندس حسین بنائی و سایر مشاوران

زمانی که به انتخاب رشته می پردازیم، باید حتما به تراز و رتبه ای که کسب کرده ایم دقت کنیم. در حقیقت این دو فاکتور به همراه نوع سهمیه ای که از آن استفاده کرده ایم، می تواند سرنوشت ما را در کنکور مشخص کند. برای همین است که اغلب دانش آموزان موفقی که سال های قبل و امسال به دانشگاه های تراز اول کشور راه می یابند، از انتخاب رشته تخصصی مهندس حسین بنائی استفاده کرده اند.

مهندس حسین بنائی، خود یکی از فارغ التحصیلان برجسته دانشگاه های تراز اول کشور در رشته مهندسی بوده و امروزه تمامی علم، دانش و مهارت خود را برای پرورش رتبه های برتر در اختیارشان قرار می دهد. بنابراین به دور از ذهن نیست، که حداقل ده ها دانش آموز با رتبه های یک رقمی، دو رقمی و سه رقمی از مشاوره های ایشان استفاده کرده باشند. برای همین است که در این روز ها، انتخاب رشته تخصصی مهندس حسین بنائی بیش از هر مشاور دیگری شلوغ است. زیرا که علاوه بر دانش آموزان رتبه برتر، بسیاری از دانش آموزان دیگر نیز از خدمات کاملا رایگان گروه مهندس بنائی استفاده می کنند.

خدمات انتخاب رشته تخصصی مهندس حسین بنائی، به صورت رایگان، برای همه دانش آموزان سابق موسسه کنکور آسان است و تمامی افرادی که به تازگی به جمع ما پیوسته اند و حتی برای داوطلبانی که تنها می خواهند از انتخاب رشته تخصصی مهندس حسین بنائی استفاده نمایند، تعلق می گیرد. برای این منظور باید اطلاعاتی زیر را به شماره های ۰۲۱۴۴۳۱۳۱۳ و ۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰ و یا ارسال پیامک “انتخاب رشته تخصصی مهندس حسین بنائی” به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳، ارسال نمایید.

نام و نام خانوادگی

رشته تحصیلی

رتبه در سهمیه

۵ تا از رشته های مورد علاقه

شهر محل سکونت

چگونه انتخاب رشته تخصصی مهندس حسین بنائی را در سایت پیگیری کنم؟

از آنجایی که این روز ها خط های موسسه، به دلیل انتخاب رشته تخصصی مهندس حسین بنائی بسیار شلوغ و به دور از دسترس هستند، ما ثبت نام در سایت را در اختیار دانش آموزان قرار می دهیم تا بتوانند به صورت شبانه روزی، از خدمات انتخاب رشته رایگان موسسه کنکور آسان است، استفاده کنند. برای این منظور باید به آدرس سایت ما (www.konkourestan.com) مراجعه کرده و بعد از پر کردن فرم مشخص شده، منتظر تماس مشاوران ما بمانید. ما در گروه مهندس بنائی، در سریعترین زمان ممکن، به داوطلبان خود رسیدگی خواهیم کرد. با این حال چون تجربه نشان داده است که شلوغی سایت مانع از رسیدگی به همه ی داوطلبان می شود، ما لیست دانش آموزان را در قرعه کشی شرکت داده و هر روز به قید قرعه، تنها به ۱۰۰ داوطلب غیر موسسه ای، خدمات انتخاب رشته تخصصی مهندس حسین بنائی را به صورت رایگان عرضه می کنیم. بنابراین اگر تلفن شما زنگ خورد، سریعا به آن پاسخ دهید، شاید برنده خوش شانس ما، شما باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×