; charset=UTF-8" /> افزایش تراز با بهترین تدریس ها در موسسه کنکور آسان است راهی برای رتبه برتر شدن | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

افزایش تراز با بهترین تدریس ها در موسسه کنکور آسان است راهی برای رتبه برتر شدن

افزایش تراز با بهترین تدریس ها

افزایش تراز با بهترین تدریس ها در موسسه کنکور آسان است راهی برای رتبه برتر شدن

در ایران هر دانشگاهی دارای یک حد نصاب قبولی برای رشته های مختلف است. به این حد نصاب تراز گفته می شود. مثلا دانشگاه هایی مانند تهران و شهید بهشتی دارای ترازی بیش از ۷۰۰۰ هستند. بنابراین باید دانش آموزان برای افزایش تراز با بهترین تدریس ها همراه شوند، تا بتوانند در این دو دانشگاه پذیرفته شوند.

برای این منظور نیز داوطلبان نیاز به سال ها تمرین و آموزش دارند. برای همین است که ما به شدت توصیه می کنیم از پایه دهم به فکر کنکور باشید تا فرصت لازم برای افزایش تراز را داشته باشید.

مطلب پیشنهادی : آنچه درباره تراز باید بدانید؟

دانش آموزان برای افزایش تراز خود باید از یک سری راه حل ها و زمان بندی ها استفاده کنند. اما قبل از یادگیری راه حل ها، باید به درک مسائل بپردازند. برای همین منظور موسسه کنکور آسان است، به تهیه و نشر دی وی دی های آموزشی برای همه دروس پرداخته است.

بعد از یادگیری این دی وی دی ها دانش آموزان باید به سراغ روش های تست زنی و سپس جمع بندی رفته تا مهارت و تثبیت مطالب در ذهن خود را به بهترین نحو انجام دهند. بعد از گذشت از این سه مرحله، می توانید اطمینان یابید که افزایش تراز با بهترین تدریس ها در کارنامه شما پدیدار خواهد شد.
در این روال هر بار با آزمون های آزمایشی سطح خود را خواهید سنجید و شاهد پیشرفت خود خواهید بود. به همین علت است که سه سال برای این منظور در نظر گرفته شده است، تا دانش آموزان بتوانند کم کم و با پایه گذاری صحیح به این سطح از مهارت دست یابند.

افزایش تراز با بهترین تدریس ها

افزایش تراز با بهترین تدریس ها

 

افزایش تراز با بهترین تدریس های کنکور آسان در انتظار شماست

ما در موسسه کنکور آسان است به تشریح تمامی مطالب کتب درسی و فرادرسی خواهیم پرداخت. هر دانش آموزشی که خواهان یادگیری بیشتر و بهتر باشد، در کنار ما خواهد ماند و هر دانش آموزی که تنها برای روش تست زنی به ما مراجعه می کند، ما می توانیم آن را در اختیارشان قرار دهیم. اینکه هر دانش آموز با چه سطحی قصد دارد، به افزایش تراز با بهترین تدریس ها بپردازد، کاملا به طبق نظر وی می باشد.

مطلب پیشنهادی : تدریس روش های تست زنی فیزیک یازدهم استاد مسعودی کنکور آسان است

اما در کنار این دسته از دانش آموز های خود مختار، داوطلبانی نیز هستند که با مشاوره های تخصصی ما همراه بوده و از پشتیبانی های رتبه های برتر استفاده می کنند. این دسته از افراد برای موفقیت از برنامه های موسسه استفاده کرده و هر بار در آزمون های آزمایشی موسسه شرکت می کنند.

پیشرفت و افزایش تراز با بهترین تدریس ها برای این دسته از دانش آموزان، با یک نمودار پیشرفت مشخص خواهد شد. این دسته از داوطلبان خواهند دید که ظرف مدت کمتر از چند ماه چقدر به یافته ها و معمولات آن ها اضافه شده است. دلیل این امر نیز تدریس های مفهومی و رمزنگاری شده ای است، که برای آن ها در نظر گرفته ایم. زیرا برخی از داوطلبان در درک بعضی از مسائل درسی دچار مشکل هستند. از این رو باید دروس را به روش دیگری فرا گیرند. به همین دلیل رمزنگاری و استفاده از کد گذاری ها، می تواند بهترین گزینه برای آن ها باشد.

مطلب پیشنهادی : تدریس روش های تست زنی مثلثات دوازدهم استاد مسعودی کنکور آسان است

چگونه می توانیم با افزایش تراز با بهترین تدریس ها همراه شویم؟

افزایش تراز با بهترین تدریس ها میسر می گردد. به عبارت دیگری شما نمی توانید از همان روش های قدیمی برای یادگیری مطالب استفاده کنید و انتظار داشته باشید که نتیجه بگیرید. به عبارت دیگر، برای رسیدن به سطح مطلوبی از مهارت، باید هنر یادگیری به روش متفاوت را در خود ایجاد کنید.

داشتن یک استاد خوب، می تواند به شما یادگیری آسان را آموزش دهد. این اساتید توانایی یاد دادن مهارت های بسیاری از جمله استفاده از راه حل های کوتاه برای مسائل پیچیده را دارند. برای همین است که دانش آموزان بسیاری برای افزایش تراز با بهترین تدریس ها، یار همیشگی ما هستند. آن ها بعد از دیدن مهارت آموزش اساتید موسسه کنکور آسان است، با مشاوران ما تماس گرفته و از آن ها برای دریافت برنامه و پکیج های آموزشی، راهنمایی های لازم را کسب می کنند.

مطلب پیشنهادی : جدیدترین تدریسهای موسسه کنکور آسان است

در کنار این چنین گروه مجربی در یک موسسه، شکی نیست که دانش آموزان به موفقیت نائل خواهند شد. موفقیتی که آغاز آن، قبولی در کنکور است

 

 

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارتمشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمهکانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس