; charset=UTF-8" /> اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان (کنکور آسان است) | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان (کنکور آسان است)

اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان

اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان (کنکور آسان است)

 

اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان

 

نتایج دانشگاه فرهنگیان ۹۹ در دو مرحله منتشر شده و به صورت اینترنتی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد . در مرحله اعلام نتیجه اولیه ، اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ، مشخص شده و در مرحله نتایج نهایی ، وضعیت قبولی یا عدم قبولی داوطلبان پس از شرکت در مصاحبه اعلام می شود .

داوطلبانی که با هدف قبولی در دانشگاه فرهنگیان با یک دیگر به رقابت پرداخته و در کنکور سراسری شرکت می کنند نتایج خود را در دو مرحله دریافت خواهند کرد . مرحله اول مرحله انتشار لیست اسامی معرفی شدگان مصاحبه دانشگاه های فرهنگیان است که داوطلبان بر این اساس برای شرکت در جلسه مصاحبه آماده می شوند .

مرحله دوم نیز اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان این دانشگاه است که پس از بررسی نمره داوطلبان در جلسه آزمون و امتیاز کسب شده در جلسه مصاحبه منتشر شده و وضعیت قبولی یا عدم قبولی داوطلبان را برای پذیرش در این دانشگاه مشخص می کند . در ادامه به بررسی زمان و نحوه اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹ پرداخته شده است .

اعلام نتایج اولیه دانشگاه فرهنگیان ۹۹

داوطلبانی که در زمان انتخاب رشته کنکور ۹۹ ، کد رشته محل های دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی را انتخاب می کنند در صورت کسب حد نصاب لازم ، به صورت چند برابر ظرفیت به مصاحبه حضوری و برای انجام معاینات لازم دعوت می شوند .

به نحوی که سازمان سنجش پس از بررسی فرم انتخاب داوطلبان ، فهرست اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹  را به همراه زمان و مدارک لازم برای انجام مصاحبه در سایت خود منتشر کرده و در اختیار داوطلبان قرار می دهد . معرفی شدگان می بایست پس از مطالعه دقیق اطلاعیه منتشر شده در این خصوص و کسب آمادگی لازم در تاریخ مقرر به هسته گزینش آموزش و پرورش استان بومی مراجعه کرده و مراحل گزینش را با پاسخ به سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان به اتمام برسانند .

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده ، نتایج اولیه دانشگاه فرهنگیان همزمان با نتایج رشته های رشته های متمرکز با شرایط خاص در روز یک شنبه ، ۱۳ مهر ماه منتشر می شود ولی با توجه به اینکه در حال حاضر نتایج منتشر نشده است به متقاضیان توصیه می کنیم برای اطلاع از آخرین اخبار در خصوص زمان انتشار لیست اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹ ، عضو کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام کنکور آسان است باشند .

نتایج اولیه دانشگاه فرهنگیان ۹۹ اعلام شد .

برای ورود به سایت اعلام نتیجه رشته های دارای شرایط خاص در آزمون سراسری ۹۹ کلیک کنید .

چنانچه پس از مشاهده اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹ ، نام خود را در لیست دعوت شدگان به مصاحبه این دانشگاه مشاهده کرده اید توصیه می شود با مطالعه مقاله زیر ، آمادگی خود را برای شرکت در جلسه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان افزایش دهید .

اعلام نتایج نهایی دانشگاه فرهنگیان ۹۹

پس از برگزاری معاینه و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ، شرکت کنندگان منتظر دریافت نتایج خود هستند . بعد از اتمام فرآیند مصاحبه ، هسته های گزینش دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی ، نمره داوطلبان در آزمون کتبی و مصاحبه را بررسی کرده و اسامی نهایی و امتیازهای دریافتی داوطلبان را به سازمان سنجش ارائه می کنند .

این سازمان پس از دریافت اسامی پذیرفته شدگان ، زمان اعلام نتایج مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۹۹ را که همزمان با اعلام نتایج کنکور سراسری است اطلاع رسانی می کند . متقاضیان باید در این زمان به سایت sanjesh.org مراجعه کرده و پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز از وضعیت قبولی یا مردودی خود مطلع شوند .

 

جهت دریافت مشاوره و خرید محصولات آموزشی با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {مشاوره و برنامه ریزی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس