; charset=UTF-8" /> اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان ۹۹ (کنکور آسان است) | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان ۹۹ (کنکور آسان است)

اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان ۹۹

اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان ۹۹ (کنکور آسان است)

 

اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان ۹۹

 

دانشگاه فرهنگیان در دو مرحله نتایج خود را اعلام می کند . در مرحله اول لیست اسامی چند برابر ظرفیت دعوت شدگان به مصاحبه مشخص شده و داوطلبان معرفی شده بر این اساس خود را برای شرکت در جلسه مصاحبه آماده می کنند . در مرحله دوم نتیجه پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم  مشخص می شود .

پذیرش در دانشگاه فرهنگیان بر خلاف اکثر دانشگاه های سراسری علاوه بر آزمون کتبی ، مرحله مصاحبه را نیز دارا می باشد . در نتیجه سازمان سنجش برای تمامی داوطلبان حاضر در جلسه کنکور ، کارنامه ای حاوی وضعیت علمی منتشر و متقاضیان می توانند بر این اساس برای انتخاب ، کد رشته محل های مورد علاقه خود و دانشگاه فرهنگیان اقدام کنند .

پس از برگزاری مرحله انتخاب رشته کنکور سراسری ، علاقمندان به تحصیل در این دانشگاه منتظر انتشار لیست اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان ۹۹ هستند تا خود را برای مرحله دوم این رقابت تنگاتنگ یعنی شرکت در جلسه مصاحبه آماده کنند .

سازمان سنجش بعد از بررسی کارنامه علمی و فرم انتخاب رشته هر یک از علاقمندان ، اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت را بر روی سایت خود به نشانی sanjesh.org منتشر می کند . داوطلبانی که در این مرحله پذیرفته شده اند می توانند در زمان مقرر نسبت به حضور در جلسه مصاحبه اقدام نمایند . به دلیل اهمیت اطلاع از زمان و نحوه مشاهده اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان ۹۹ ، در ادامه جزئیات آن به صورت کامل بررسی شده است .

زمان انتشار اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان ۹۹

معمولا سازمان سنجش چند روز بعد از پایان مرحله انتخاب رشته ، لیست اسامی معرفی شدگان دعوت به مصاحبه دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی را منتشر می کند . بر اساس آخرین اخبار به دست آمده نتایج اولیه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹ ، می بایست در روز یک شنبه ۱۳ مهر ماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شد ولی با توجه به اینکه در حال حاضر نتایج منتشر نشده است به متقاضیان توصیه می کنیم برای اطلاع از آخرین اخبار در خصوص زمان انتشار لیست اسامی دعوت شدگان به مصاحبه و زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ، عضو کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام کنکور آسان است باشند .

نحوه مشاهده اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۹۹

داوطلبانی که کد رشته محل های دانشگاه های فرهنگیان و یا تربیت معلم سابق را در فرم انتخاب رشته خود آورده اند برای مشاهده قبولی خود در مرحله اول باید به سایت سازمان سنجش مراجعه و از منوی سمت راست وارد بخش سراسری شوند .

ممکن است نتیجه به صورت لیست اسامی دعوت به مصاحبه ( به صورت فایل ) یا به صورت لینک مشاهده نتایج ، اعلام شود که در هر صورت به محض اینکه نتایج اولیه اعلام شود  ، راهنمای تصویری نحوه مشاهده و لینک مستقیم برای ورود به سایت اعلام نتایج را در این بخش از مقاله قرار خواهیم داد .

به محض انتشار لیست اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان ۹۹ ، در این بخش اطلاع رسانی و لینک دسترسی به این نتایج در این بخش قرار داده خواهد شد .

مشاوره اعلام نتایج اولیه دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹

هم زمان با انتشار لیست اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی کنکور ۹۹  ، سازمان سنجش اطلاعیه ای شامل زمان ، نحوه و مدارک لازم برای شرکت در مرحله مصاحبه رادر سایت رسمی خود منتشر می کنند و داوطلبان موظف هستند طبق این برنامه زمانی برای حضور در جلسه مصاحبه آماده شوند .

در جلسه مصاحبه وضعیت جسمانی و روانی متقاضیان توسط هسته های گزینش دانشگاه های تربیت معلم بررسی شده و بعد از آن ، اسامی داوطلبانی که این مرحله را با موفقیت پشت سر گذاشتند و حد نصاب قبولی نهایی را آوردند ، از طریق سازمان سنجش اعلام خواهد شد .

زمان انتشار اسامی قبولی های نهایی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ۹۹

پس از اتمام برگزاری مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی ، سازمان سنجش ، نتایج نهایی را همزمان با اعلام نتایج کنکور سراسری بر روی سایت خود به نشانی sanjesh.org منتشر می کند تا داوطلبانی که در جلسات مصاحبه حاضر بودند از وضعیت نهایی خود مطلع شوند .

داوطلبان برای مشاهده نتیجه نهایی خود می توانند در زمان مقرر شده از سوی این سازمان به سایت مذکور رفته و نتایج نهایی خود را مشاهده کنند . بر اساس آخرین اخبار منتشر شده نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۹ ، هفته اول آبان ماه اعلام می شود ، اما با توجه به اینکه بازه زمانی دقیق برای مشاهده نتایج اعلام نشده به داوطلبان توصیه می کنیم برای اطلاع از آخرین اخبار در خصوص اعلام نتایج پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه های فرهنگیان کنکور ۹۹ عضو عضو کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام کنکور آسان است باشند .

به محض انتشار نتایج نهایی قبولی های دانشگاه فرهنگیان کنکور ۹۹ ، در این بخش اطلاع رسانی و لینک دسترسی به این نتایج در این بخش قرار داده خواهد شد .

توجه داشته باشید در صورت قبولی ، داوطلب باید به سایت دانشگاه مراجعه کرده و با توجه به اطلاعیه منتشر شده برای پذیرفته شدگان نهایی ، مدارک لازم برای ثبت نام را آماده کرده و به دانشگاه محل قبولی ببرد و ثبت نام خود را انجام دهد .

 

جهت دریافت مشاوره و خرید محصولات آموزشی با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {مشاوره و برنامه ریزی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس