; charset=UTF-8" /> از تخفیف یلدایی کنکور آسان است لذت ببرید | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

از تخفیف یلدایی کنکور آسان است لذت ببرید

از تخفیف یلدایی کنکور آسان است لذت ببرید

از تخفیف یلدایی کنکور آسان است لذت ببرید

تخفیف یلدایی کنکور آسان است برای همه دانش آموزان است

بهترین فرصت برای استفاده از تخفیف یلدایی کنکور آسان است . موسسه کنکور آسان است خیلی اهل تخفیف گذاشتن روی محصولات نیست، اما امسال به مناسبت شب یلدا که برای ما ایرانی‌ها بسیار با اهمیت است یک تخفیف یلدایی بسیار خوب برای دانش آموزان گذاشته و تا سقف ۲۰ درصد برای خرید محصولات کنکور آسان است به شما تخفیف می دهد.امکان دریافت این تخفیف فقط برای دانش آموزانی است که در مدت زمان تعیین شده با شماره مربوط به دریافت کد تخفیف تماس میگیرند.

تدریس‌های اساتید کنکور آسان است

مجموعه کنکور آسان است که تدریس های مهندس امیر مسعودی، استاد حسین احمدی و مهندس عارف ربیعیان را در اختیار شما قرا میدهد ، سالهاست بعنوان رتبه سازترین موسسه آموزشی کشور فعالیت میکند و رتبه های برتر بسیاری را تقدیم جامعه کنکوری کرده است‌‌.

پرطرفدارترین تدریس ها مربوط به ریاضی فیزیک امیر مسعودی و دروس عمومی استاد حسین احمدی بوده. صد البته شیمی مهندس عارف ربیعیان نیاز  به شدت پرطرفدار است و دانش اموزان فقط برای صدزنی آن را تهیه میکنند. 

به دانش آموزانی که برای اولین بار است قصد تهیه دی وی دی های موسسه کنمور آسان است را دارند توصیه میکنم حتما از این تخفیف یلدایی کنکور آسان است استفاده کنند تا با لذت بیشتری خرید خود را انجام دهند. 

چرا موسسه کنکور آسان است۱

نحوه دریافت تخفیف یلدایی کنکور آسان است

تدریس های موسسه کنکور آسان است با بالاترین کیفیت و توسط زبده ترین اسانید کشور تدریس میشود و کمترین قیمت برای آنها در نظر گرفته میشود. به همین دلیل امکان تخفیف را بسیار کم میکند. اما اینبار تصمیم گرفته یک تخفیف یلدایی بی نظیر به شما دانش آموزان اهدا کند تا از این فرصت بوجود امده استفادد کنید و خرید محصولات خود را انجام دهید. 

جهت دریافت کد تخفیف یلدایی کنکور آسان است میبایست با شماره تماس های دفتر مرکزی کنکور آسان است یعنی   (  ۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳  ) و  (  ۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰  ) تماس بگیرید و یا عبارت ( کد تخفیف ) را به شماره ( ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ ) پیامک کنید. 

لیست قیمت کنکور آسان است را میتوانید از طریق لینک های زیر مشاهده کنید

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

قیمت پایه دهم کنکور آسان است

قیمت پایه یازدهم کنکور آسان است

قیمت پایه دوازدهم کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×