آخرین اخبار : 

برنامه ریزی فوق ویژه سوم دبیرستان (امتحانات و کنکور)

۳۷۳۲۱FE4-C5E5-48D7-8E4B-CACCAE70A5F5-3210-000005B807EE28C4

??توجه توجه?? 

سومی ها
طرح ارتقا معدل سوم نهایی برای سومی ها …

سال سومی‌ها، به فکر آینده باشید
سلام پر انرژی ها خدا قوت?
روی صحبتم با شما سال سومی هاست
خودتونم میدونید که مهم‌ترین مسئله برای دانش آموزای سال سوم، افزایش نمرات و معدل در امتحان‌های نهایی هست. همه می‌دونیم که نمره دروس سال سوم در نمره کنکور تأثیر مثبت داره و سال سومی‌ها باید خودشون رو برای گرفتن نمره‌های عالی آماده کنند. اما چطور می‌شه هم معدل بالایی به دست آورد، هم برای کنکور سال بعد کاری انجام داد؟
?ببینید بچه ها دو طرز فکر برای کسب معدل بالا هست
خیلی خوب میدونید که سوالات کنکور از ۵ لایه تشکیل شده که دو بخش مربوط به ۱-خط به خط خوندن و ۲-فرمول ها و محاسبات میشه. سه لایه دیگه هم مربوط به ۳-ترکیبی ۴- مفهومی و ۵ تکنیکی هست.
برای کسب رتبه یا نمره خوب دو راه وجود دارد، یکی اینکه برای گرفتن نمره درس بخونید، دومی اینکه سعی کنید باسواد بشید. این دو روش نتایج متفاوتی دارند. خیلی از دوستاتون رو می‌شناسید که با پرخونی یا فشرده خونی در شب امتحان، فقط دو تا لایه اول رو یاد میگیرن و نمره و معدل بالایی به دست میارند، ولی سواد و معلومات عمیق و کافی ندارند. اون‌ها توانمند نیستند و تو مدت کوتاهی، از مطالب که یاد گرفتن جز یه اثر باستانی، چیزی برجای نمی‌مونه! حالابه نظر شما، اون ها تو تحصیل، آدم‌های موفقی هستند؟ اگه صرفاً برای گرفتن نمره کار کنید، درس خواندن براتون سخت‌تر می‌شه و دائم به دنبال اون هستید که هرچه زود‌تر کار تمام بشه؛ چون برای رفع تکلیف کار می‌کنید، احساس شکست می‌کنید، چون به هدفتان نرسیدید. به همین خاطر تحت فشار روحی قرار می‌گیرید.
بعد از پایان امتحان‌ها، از اینکه برای نمره ۲۰ درس خوندید، ولی نمره ۱۸ یا ۱۹ گرفتید، خستگی رو تنتون می‌مونه؛ اصلا رضایت بخش نیست و همین عدم رضایت، انگیزه‌های شما رو ضعیف می‌کنه.?
اما در مقابل، گروهی که با عشق و انگیزه درس می‌خونند و برای باسواد بودن تلاش می‌کنند، به کارشون علاقه دارند و از زحمتی که می‌کشند لذت می‌برند. به خاطر همین خوب خوندن، نمره گرفتن برشون آسون می‌شه. و مهمتر اینکه علاوه بر یادگیری دو لایه خط به خط و فرمول و محاسبات، سه لایه مهم کنکور (ترکیبی، مفهومی و تکنیکی) رو بخوبی یاد گرفتن و از الان خودشون رو برای رتبه شدن آماده کردن. ??
اشتباه خیلی از دانش آموزا اینجاست که فکر میکنن سال سوم یعنی امتحانات نهایی، در حالی که تاثیر مثبت سال سوم ۲۵% هست و در کنارش از خود سال سوم هم تو کنکور ۳۳% سوال میاد. یعنی سال سوم ۵۸% تو کنکور تاثیر داره. به عبارت دیگه اگه از الان با یه برنامه ریزی دقیق و اصولی درس بخونید میتونید بیشتر از ۵۰% کنکور رو بدست بیارید و در کنارش ت تابستون با یه جمع بندی کامل از سال دوم دبیرستان و مرور سوم، به سراغ پیش خوانی سال چهارم برید و برای رتبه شدن خیز بردارید.
حالا کسایی که میخوان تو این مسیر فوق العاده با اهمیت قرار بگیرند . با شماره مشاوران خودتون همین الان تماس بگیرید ‌‌..‌.

دانش آموزان عزیز پایه سومی برای قرار گرفتن در اولویت و دریافت برنامه ریزی ویژه و رایگان حتما با شماره های

١٣ ١٣ ۴٣ ۴۴ – ٠٢١

٣٠ ۴٠ ٢۵ ۴۴ – ٠٢١

تماس بگیرید 

یا عباررت {  برنامه ریزی سوم  } را به شماره

 ٠٩١٢١٩۶۵٧٠٣

 پیامک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *